Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori 3 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
19-07-2017 15:34
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
511 15,062
Anita
16-08-2017 23:13
nga Anita Shko tek postimi i fundit
350 3,791
Esther
16-08-2017 23:03
nga Anita Shko tek postimi i fundit
209 2,825
Clive Owen
16-08-2017 22:45
nga Xhina Shko tek postimi i fundit
152 1,293
Anita
16-08-2017 21:31
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
72 841
Jolene
16-08-2017 21:15
nga Edamame Shko tek postimi i fundit
440 6,141
Gi de Masha
16-08-2017 17:01
nga Hello Kitty Shko tek postimi i fundit
446 14,167
clizia
16-08-2017 12:54
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
339 16,629
 
Tema ėshtė lėvizur: Pyetje- pergjigje.
Mistrece
- - -
Mistrece
15-08-2017 03:18
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
42 515
Xhina
15-08-2017 00:39
nga Xhina Shko tek postimi i fundit
160 4,666
tipi engjellor
12-08-2017 01:08
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
942 64,297
Gi de Masha
11-08-2017 20:00
nga drague Shko tek postimi i fundit
107 1,015
Gi de Masha
11-08-2017 01:04
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
116 3,511
PUPA
08-08-2017 13:49
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
75 4,287
clizia
08-08-2017 10:35
nga Ganimet Shko tek postimi i fundit
81 9,435
Gi de Masha
08-08-2017 10:25
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
34 813
 
Tema ėshtė lėvizur: Cfare po beni ne kete moment?
SystemA
- - -
Gi de Masha
06-08-2017 07:38
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
439 17,841
Xhina
02-08-2017 18:17
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
1,002 16,357
Gi de Masha
02-08-2017 17:40
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
20 211
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 444 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur