Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombi Shqiptar

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shqipėtarėt nėpėr botė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
yllbardh
06-02-2014 13:10
nga Ema Shko tek postimi i fundit
11 3,263
Thumbs up
Mandi
22-10-2017 17:16
nga derjansi Shko tek postimi i fundit
769 18,687
Wink
Mandi
18-10-2017 05:07
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
416 28,567
drague
16-10-2017 13:05
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
5 92
Beaute
15-10-2017 04:01
nga skifteri Shko tek postimi i fundit
211 12,959
Post
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Beaute
02-09-2017 13:03
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
110 10,226
Mandi
01-09-2017 20:28
nga gesti_7 Shko tek postimi i fundit
353 47,556
Post
Beaute
25-08-2017 19:06
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
24 3,678
r00t
17-08-2017 05:26
nga murik Shko tek postimi i fundit
594 45,506
Beaute
31-07-2017 05:17
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
63 12,945
Mandi
29-07-2017 13:01
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 730
Duaje Siveten
21-07-2017 17:04
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
1 135
Onyx
05-07-2017 20:51
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
5 210
Akrepi
04-07-2017 22:31
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
5 287
CERMENIKASI
10-06-2017 06:43
nga Marya Shko tek postimi i fundit
9 305
Mano
25-05-2017 00:38
nga invictus Shko tek postimi i fundit
17 1,575
CERMENIKASI
11-04-2017 11:39
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
5 369
Arrow
Mandi
10-03-2017 01:12
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
305 15,191
HELEN OF TROY
10-02-2017 08:49
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
92 14,917
Gon!
27-12-2016 20:22
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
9 886
Fshatari
29-09-2016 00:40
nga 73ka Shko tek postimi i fundit
3 969
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 129 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur