Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Toleranca fetare Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Toleranca fetare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Smile
Alkoma
20-08-2017 02:24
nga Darkblonde Shko tek postimi i fundit
412 26,162
Alkoma
24-06-2017 10:20
nga Fehmikaciu Shko tek postimi i fundit
62 17,479
Jeta
06-06-2017 22:58
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
19 4,226
New
Alkoma
05-11-2016 15:01
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
82 11,083
Alkoma
20-10-2016 21:57
nga Hello Kitty Shko tek postimi i fundit
7 2,425
ZET
08-01-2015 23:24
nga Eliot Shko tek postimi i fundit
56 6,801
Kryetemė Kryetemė: Lajmerim
Alkoma
14-10-2013 20:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
3 1,698
lenci
28-02-2013 01:35
nga busavata Shko tek postimi i fundit
5 1,690
Alkoma
15-04-2011 17:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
1 1,662
Mandi
23-08-2017 19:41
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
248 18,835
Rina
17-08-2017 11:16
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
133 11,620
Sondazh
Alkoma
24-06-2017 19:17
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
236 20,443
Alkoma
23-05-2017 11:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 311
Duaje Siveten
06-05-2017 14:53
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
29 2,010
Alkoma
24-04-2017 02:26
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
22 406
thirsty
12-04-2017 20:34
nga Zana Shko tek postimi i fundit
60 1,087
Mandi
10-04-2017 19:23
nga drague Shko tek postimi i fundit
1 99
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Xhebraili
24-03-2017 22:25
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
92 7,152
Kurt
11-02-2017 18:29
nga jarigas Shko tek postimi i fundit
276 11,127
Alkoma
11-02-2017 17:25
nga jarigas Shko tek postimi i fundit
61 3,199
Fshatari
11-02-2017 17:09
nga jarigas Shko tek postimi i fundit
35 2,262
Gon!
11-02-2017 16:49
nga jarigas Shko tek postimi i fundit
22 1,880
Gon!
20-10-2016 06:03
nga TerraN Shko tek postimi i fundit
60 4,230
drague
20-10-2016 01:59
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
10 1,052
Mandi
13-09-2016 13:10
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 545
ODEON
06-09-2016 22:36
nga murik Shko tek postimi i fundit
48 3,530
Mandi
05-09-2016 15:01
nga jarigas Shko tek postimi i fundit
1 760
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 2.50 mesatarja. Esther
03-09-2016 06:59
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
49 5,374
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. 4x4
02-09-2016 18:38
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
315 26,865
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 195 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur