Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Lajmet e ditės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Exclamation
IronMan
18-10-2017 22:47
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
264 23,563
edlin
27-08-2017 11:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
800 46,810
lind
23-07-2016 11:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
126 12,178
ODEON
18-10-2017 22:51
nga AAO Shko tek postimi i fundit
118 1,224
drague
16-10-2017 19:25
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 93
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ODEON
16-10-2017 19:16
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
300 12,673
Akrepi
15-10-2017 12:49
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
33 455
Gi de Masha
14-10-2017 12:42
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 24
Gi de Masha
13-10-2017 22:40
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
3 83
.x.
13-10-2017 19:53
nga Kenzou Shko tek postimi i fundit
36 456
Gi de Masha
13-10-2017 06:58
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
24 325
Mandi
11-10-2017 23:50
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 337
Akrepi
10-10-2017 10:36
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
173 2,397
busavata
09-10-2017 10:30
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
33 434
Akrepi
08-10-2017 02:23
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 139
legjenda
07-10-2017 07:12
nga legjenda Shko tek postimi i fundit
0 34
Mandi
06-10-2017 10:06
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
24 419
Gi de Masha
05-10-2017 22:50
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
3 522
legjenda
03-10-2017 15:55
nga legjenda Shko tek postimi i fundit
0 30
Edvin83
19-09-2017 18:30
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
0 38
Mandi
19-09-2017 17:34
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 202
cool_shqype
17-09-2017 13:11
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
28 419
Alkoma
15-09-2017 13:39
nga .x. Shko tek postimi i fundit
17 351
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1658 Moderatorėt : 4
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur