Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Diskutime shoqėrore
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Diskutime rreth jetės sė natės.
07-11-2017 16:49 Shko tek postimi i fundit
13 1,219

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Diskutime shoqėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Ēaushi
19-02-2018 17:36
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
835 29,175
 
Agim Metbala
19-02-2018 14:00
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
942 32,775
 
kanina
30-01-2018 10:29
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
305 19,916
 
Kryetemė Kryetemė: Pyetjet tona per ndihme. (Temė me shumė faqe 1 2)
Sopoti
23-08-2017 00:22
nga Socio Shko tek postimi i fundit
22 4,637
 
iDeA
19-09-2016 11:51
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
973 52,545
 
Akrepi
20-02-2018 04:21
nga drague Shko tek postimi i fundit
253 2,432
 
Anita
19-02-2018 01:05
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
25 393
 
Gi de Masha
18-02-2018 01:06
nga juke Shko tek postimi i fundit
20 626
 
Anita
15-02-2018 22:06
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
81 702
 
par
14-02-2018 14:05
nga par Shko tek postimi i fundit
20 153
 
Anita
13-02-2018 21:06
nga Linda Shko tek postimi i fundit
41 578
 
Kurt
13-02-2018 14:30
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
512 4,766
 
Gi de Masha
12-02-2018 13:36
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
5 103
 
Mistrece
11-02-2018 21:50
nga MiM@ Shko tek postimi i fundit
141 2,073
 
Akrepi
10-02-2018 23:11
nga Xhina Shko tek postimi i fundit
13 118
 
Gi de Masha
09-02-2018 02:25
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 33
 
Anita
08-02-2018 17:33
nga edlin Shko tek postimi i fundit
17 193
 
Akrepi
07-02-2018 16:46
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
13 142
 
cool_shqype
06-02-2018 15:45
nga Performer Shko tek postimi i fundit
16 140
 
Akrepi
06-02-2018 14:59
nga Socio Shko tek postimi i fundit
34 796
 
Anita
05-02-2018 22:24
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
19 254
 
Regina
04-02-2018 22:53
nga B.E.V Shko tek postimi i fundit
12 214
 
Akrepi
04-02-2018 21:54
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
499 5,871
 
Akrepi
02-02-2018 22:25
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
11 245
 
Gi de Masha
02-02-2018 21:57
nga MiM@ Shko tek postimi i fundit
6 114
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 760 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur