Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit

Webmaster Shqiptarė Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Webmaster Shqiptarė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Poshnja
24-01-2018 07:31
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
0 222
 
Edvin83
18-11-2017 20:50
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
6 1,791
 
berisha
09-09-2017 17:18
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
8 2,879
 
Hoxy
06-09-2016 11:49
nga Hoxy Shko tek postimi i fundit
0 1,177
Thumbs up
qendrim's 3DWORK
30-08-2016 23:44
nga qendrim's 3DWORK Shko tek postimi i fundit
36 5,478
 
Mr. E
14-03-2016 13:31
nga Tj Tweedle Shko tek postimi i fundit
1 1,081
 
agentgum
03-03-2016 03:51
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 1,230
 
Arditi7
01-03-2016 10:00
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
1 955
 
ethanleung
07-12-2015 02:13
nga ethanleung Shko tek postimi i fundit
0 1,151
 
ethanleung
03-12-2015 09:24
nga ethanleung Shko tek postimi i fundit
0 1,118
 
fatjanhushi
30-09-2015 21:20
nga fatjanhushi Shko tek postimi i fundit
0 1,160
 
acidilaw
22-09-2015 13:38
nga Rex Shko tek postimi i fundit
2 1,088
 
ismailiweb.ch
14-09-2015 21:56
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
2 1,309
Post
ismailiweb.ch
24-08-2015 11:24
nga ismailiweb.ch Shko tek postimi i fundit
0 1,008
 
ismailiweb.ch
25-07-2015 18:52
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
15 2,293
 
.#L0RD
18-06-2015 16:58
nga ismailiweb.ch Shko tek postimi i fundit
3 1,158
 
ismailiweb.ch
30-05-2015 19:12
nga gurax Shko tek postimi i fundit
10 1,891
 
ismailiweb.ch
30-05-2015 02:14
nga ismailiweb.ch Shko tek postimi i fundit
0 1,116
 
ismailiweb.ch
19-05-2015 21:37
nga ismailiweb.ch Shko tek postimi i fundit
7 1,380
 
Mr. E
19-03-2015 15:32
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
12 1,598
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 66 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur