Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
45 1,306

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
16-08-2018 20:27
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
823 90,866
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
25-04-2018 07:56
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
115 37,795
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
25-04-2018 07:22
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
469 70,818
 
Beaute
14-03-2015 19:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 91,209
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Fehmikaciu
21-08-2018 17:49
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
834 32,815
 
Eden
16-08-2018 19:22
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
64 1,569
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. daniel00
15-08-2018 11:17
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
582 56,200
 
Ragnar
12-08-2018 13:36
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
367 14,968
 
{A_N_G_E_L_69}
05-08-2018 14:49
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
312 3,945
 
Leaf
29-07-2018 14:00
nga Eden Shko tek postimi i fundit
31 1,826
 
Onyx
26-07-2018 18:39
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
52 928
Post
SEa
24-07-2018 08:40
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
3 853
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
20-07-2018 07:25
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
457 22,215
 
Onyx
19-07-2018 08:49
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
24 687
 
SmiLey
18-07-2018 22:39
nga Eden Shko tek postimi i fundit
51 4,818
 
Mbinjeriu
18-07-2018 20:37
nga Performer Shko tek postimi i fundit
53 4,076
 
cool_shqype
18-07-2018 00:26
nga drague Shko tek postimi i fundit
81 1,479
 
Mandi
17-07-2018 21:57
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
43 4,571
 
Onyx
17-07-2018 21:46
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
70 1,539
 
Onyx
17-07-2018 21:45
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
8 421
 
Eden
17-07-2018 21:44
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
32 747
 
Onyx
22-05-2018 10:36
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 146
 
SmiLey
19-05-2018 19:35
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
421 41,294
 
Onyx
19-05-2018 11:23
nga B.E.V Shko tek postimi i fundit
1 152
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 333 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur