Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Historia e Shqiptarėve
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
14-08-2018 06:55 Shko tek postimi i fundit
233 4,068
nga SystemA
07-08-2018 10:30 Shko tek postimi i fundit
97 1,514
nga Mandi
17-04-2018 23:02 Shko tek postimi i fundit
11 315
51 400
nga Hawk
04-08-2018 20:19 Shko tek postimi i fundit
38 1,060
nga Gon!
19-04-2017 13:57 Shko tek postimi i fundit
5 956

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia e Shqiptarėve Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. The Helper
21-08-2018 18:52
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
448 78,693
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Pirroja i Epirit (Temė me shumė faqe 1 2)
SERAFIM DILO
21-08-2018 18:50
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
28 14,430
 
50 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Fustanella (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Mandi
14-08-2018 01:05
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
304 49,675
 
ZET
05-08-2018 18:25
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
153 38,284
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
12-06-2018 14:19
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
680 84,051
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Akili (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
11-06-2018 11:40
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
41 20,938
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. r00t
07-06-2018 07:45
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
595 79,681
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
16-04-2018 19:31
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
85 39,980
 
Albpelasgian
19-07-2017 10:54
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 6,762
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. ZET
08-06-2017 23:55
nga invictus Shko tek postimi i fundit
533 104,748
 
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Dodona (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Ajnej
02-04-2017 05:30
nga invictus Shko tek postimi i fundit
165 30,985
 
BARAT
19-11-2016 23:21
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
7 6,494
 
Beu_Shpata
21-08-2018 23:40
nga fritz- Shko tek postimi i fundit
178 4,308
 
Fshatari
21-08-2018 02:31
nga murik Shko tek postimi i fundit
5 105
 
daniel00
17-08-2018 08:44
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
32 6,351
 
drague
17-08-2018 00:22
nga murik Shko tek postimi i fundit
76 6,566
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
16-08-2018 21:29
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
19 377
 
Ragnar
13-08-2018 23:47
nga fritz- Shko tek postimi i fundit
187 2,917
 
Rrjeti
11-08-2018 10:41
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
185 7,762
 
Onyx
09-08-2018 03:21
nga drague Shko tek postimi i fundit
11 358
 
Rrjeti
09-08-2018 02:24
nga murik Shko tek postimi i fundit
1 150
 
busavata
06-08-2018 15:11
nga Mollos Shko tek postimi i fundit
124 35,611
 
Mandi
05-08-2018 18:01
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
12 1,180
 
Llapi
01-08-2018 09:32
nga drague Shko tek postimi i fundit
612 54,563
 
Fshatari
31-07-2018 06:27
nga par Shko tek postimi i fundit
6 369
 
cool_shqype
19-07-2018 14:29
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
3 91
 
Mandi
15-07-2018 19:09
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 66
 
Onyx
10-07-2018 00:35
nga ZET Shko tek postimi i fundit
47 1,061
 
cool_shqype
09-07-2018 09:39
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
1 185
 
Paion
08-07-2018 08:46
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
2 660
 
cool_shqype
05-07-2018 20:38
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 77
 
Kastrioti1443
04-07-2018 06:59
nga TerraN Shko tek postimi i fundit
29 989
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 918 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur