• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shkenca dhe jeta

Studime shkencore dhe të rejat më të fundit nga shkenca.

Fenomene Paranormale

Tek ky forum do të flasim për të gjitha fenomenet të cilat për një ose më shumë arsye mbeten ende të pashpjegueshme nga shkenca e kohës tonë.
Temat
106
Postime
4.5K
Temat
106
Postime
4.5K

Astronomi

Madhesia dhe madheshtia e Universit, sekretet qe ai fsheh dhe perpjekjet tona per te pare drejt pafundesise.
Temat
30
Postime
325
Temat
30
Postime
325

Astrologji

Këtu do të gjeni cdo informacion që ka të bëj me këtë degë kaq të mistershme e të bukur të Astrologjisë. Horoskop etj..
Temat
62
Postime
6.7K
Temat
62
Postime
6.7K
  • Eba

Parapsikologji

Temat
37
Postime
909
Temat
37
Postime
909

Zhvillime, Teknologji të Reja

Diskutime mbi teknologjine e fundit, ndikimi i tyre ne jeten e perditshme
Temat
45
Postime
1.8K
Temat
45
Postime
1.8K
Top