Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Top 10 Stats
Loading... Postimet e fundit
Loading...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Loading...

  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Forum-Al.com
Forum-Al ju jep mundesin te jeni me prane njeri tjetrit
Ėshtė e rėndėsishme tė lexohet dhe respektohet nga tė gjithė ne!
nga Mandi
07-01-2010 02:15 Shko tek postimi i fundit
1 1
Kėndi i Anėtarėve
Prezantimi juaj (1 duke lexuar)
Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.
nga Miranda
30-07-2018 07:40 Shko tek postimi i fundit
665 10,709
Pėrshėndetje & urime (1 duke lexuar)
Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.
nga Elian70
15-08-2018 15:11 Shko tek postimi i fundit
11 1,164
Ndihmoni njėri-tjetrin (4 duke lexuar)
Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.
Nėnforume: Njerėz tė humbur
nga Elian70
11-08-2018 18:56 Shko tek postimi i fundit
290 7,858
Dashuria
Romancė / Ndjenja (3 duke lexuar)
“Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza
nga SystemA
15-08-2018 23:47 Shko tek postimi i fundit
379 36,957
YOU
Eros Zone ... 18+
Private 282 16,021
Kombėtare & Boterore
Historia e Shqiptarėve (5 duke lexuar)
Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.
15-08-2018 21:55 Shko tek postimi i fundit
1,364 27,162
Gjuha shqipe (2 duke lexuar)
“Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri
Nėnforume: Gramatika
213 11,601
Ēėshtja kombėtare (11 duke lexuar)
Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.
Nėnforume: Figurat e shquara
nga Kurt
15-08-2018 20:02 Shko tek postimi i fundit
618 14,070
Folklori Shqiptar (2 duke lexuar)
Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.
82 2,400
Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?
nga edlin
12-08-2018 21:37 Shko tek postimi i fundit
117 3,860
Shqipėtarėt nėpėr botė (1 duke lexuar)
“Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”
142 5,531
Media / Politika / Sondazhe
Politika Shqiptare (5 duke lexuar)
Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?
1,077 25,912
Problematika Shqiptare (6 duke lexuar)
Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.
995 28,015
Politika Ndėrkombėtare (5 duke lexuar)
Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?
nga Semiku
16-08-2018 01:48 Shko tek postimi i fundit
690 21,261
Lajmet e ditės (15 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.
1,791 51,796
Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.
nga Elian70
12-08-2018 17:20 Shko tek postimi i fundit
808 18,890
Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.
122 10,956
Arti dhe Kultura
Arti Shqiptar (1 duke lexuar)
Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!
12-08-2018 20:16 Shko tek postimi i fundit
103 2,611
Letėrsia shqiptare (4 duke lexuar)
Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.
nga Njazi
15-08-2018 14:24 Shko tek postimi i fundit
393 12,743
Arti dhe Kultura Botėrore (3 duke lexuar)
Mendime rreth artit dhe kulturės botėrore. Vlerat e pashuara tė gjenive botėrorė qė dhe sot mbeten tė paarritshėm. Kultura dhe arti qė dallon shtetet duke mahnitur njerėzit.
nga Elian70
05-08-2018 08:17 Shko tek postimi i fundit
273 3,988
Kinematografia (1 duke lexuar)
Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.
Nėnforume: Filma Shqiptar
nga YOKO
15-08-2018 13:26 Shko tek postimi i fundit
169 7,958
Kėtu do ketė informacione nga mė tė ndryshmet, thjesht emri tregon risin e kėtij nėnforumi.
141 2,930
Kėtu mund tė postoni fotografi nga mė tė ndryshmet.
Private 137 31,875
Bota Shpirtėrore
Toleranca fetare (1 duke lexuar)
Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.
217 7,546
Agnosticist & Ateist (2 duke lexuar)
Nje zonė e dedikuar pėr ata qė nuk besojnė nė fuqitė e mbinatyrshme. Tė gjithė janė tė mirėpritur, pasi "Ne jemi tė tėrė ateistė pėr shumicėn e Perėndive qė shoqeritė e ndryshme kanė besuar gjatė historisė. Disa prej nesh kanė njė Perendi mė shumė nė atė listė." - Richard Dawkins
64 2,894
Bektashi (1 duke lexuar)
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt bektashi.
nga Frank
29-05-2018 06:55 Shko tek postimi i fundit
34 711
Katolik (1 duke lexuar)
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt katolikė.
74 1,105
Musliman (1 duke lexuar)
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt muslimanė.
nga SystemA
04-08-2018 21:15 Shko tek postimi i fundit
252 4,537
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt ortodoks.
nga Arben93
16-05-2018 18:47 Shko tek postimi i fundit
109 2,870
Ju nė fakt, jeni tė shpėtuar me anė tė hirit, nėpėrmjet besimit, dhe kjo nuk vjen nga ju, po ėshtė dhurata e Perėndisė, Kėtu mblidhemi tė gjithė besimtarėt ungjillor tė tė gjitha bashkesive tė ndryshme pėr tė bekuar njėri-tjetrin me fjalėn e Zotit tonė Jezus Krisht dhe deshmitė tona personale.
nga Marsel
13-06-2018 14:15 Shko tek postimi i fundit
198 2,244
Shkenca
Shkenca dhe jeta (1 duke lexuar)
Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.
nga Gishti
30-07-2018 15:07 Shko tek postimi i fundit
396 7,471
Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".
nga SystemA
15-08-2018 23:31 Shko tek postimi i fundit
363 12,333
Mjekėsia (3 duke lexuar)
''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire
nga Persona
15-08-2018 08:35 Shko tek postimi i fundit
389 6,189
Strukturat dhe konceptet ligjore qė pėrbėjnė tė drejtėn nė terėsi.
nga Elian70
12-08-2018 17:03 Shko tek postimi i fundit
27 671
Zhvillimet Urbane
Projektet e Arkitekturės dhe Lajmet e Zhvillimit Urban.
Nėnforume: Tirana, Prishtina
3 225
Rrjeti i Autostradave, aviacioni, transporti detar dhe hekurudhor.
nga SystemA
03-08-2018 12:18 Shko tek postimi i fundit
10 182
Diskutime mbi Mjedisin.
nga murik
07-08-2018 00:22 Shko tek postimi i fundit
110 2,469
Ekonomi & biznes (1 duke lexuar)
Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.
Nėnforume: Udhėtime
226 4,173
Muzika
Muzika Botėrore (2 duke lexuar)
Kėtu mund tė hidhen temat pėr muzikėn botėrore, tė zhanereve tė ndryshme.
nga Performer
15-08-2018 23:54 Shko tek postimi i fundit
190 12,871
Muzika shqiptare (2 duke lexuar)
Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.
nga Performer
15-08-2018 19:58 Shko tek postimi i fundit
161 4,905
Tė ndryshme
Diskutime shoqėrore (10 duke lexuar)
Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.
Nėnforume: Jeta e natės
nga endrraime
15-08-2018 15:39 Shko tek postimi i fundit
853 60,913
Nqs keni lajme apo informacione mbi arsimin, studentėt, dhe jetėn studentore nė pėrgjithėsi,ose nqs keni nevojė pėr ndihmė me studimet tuaja, jeni tė ftuar t'i sillni kėtu.
77 2,074
Si kujdeseni pėr veten dhe cilat janė tendencat mė tė fundit nė botėn e modes?
Private 275 16,855
Arti i kuzhinės (2 duke lexuar)
Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''
nga Elian70
15-08-2018 20:40 Shko tek postimi i fundit
357 16,706
Kėtu mund tė sillni gjithēka qė ka tė bėjė me vogėlushet dhe rritjen e tyre.
Private 107 3,434
Sporti
Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.
10-08-2018 15:01 Shko tek postimi i fundit
219 7,820
Futbolli (1 duke lexuar)
Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.
15-08-2018 22:56 Shko tek postimi i fundit
231 15,118
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, volejboll, basketboll, boks etj
nga Rex
31-03-2018 20:14 Shko tek postimi i fundit
41 653
Sportet amatoriale (2 duke lexuar)
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, bodybuilding, gjuetinė, peshkimin,vetėmbrojtja etj.
36 1,043
Argėtim & zbavitje
Thashetheme (9 duke lexuar)
Thashetheme-t e pėrditshme.
nga Elian70
14-08-2018 17:35 Shko tek postimi i fundit
1,907 11,848
Kuriozitete (6 duke lexuar)
Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.
nga Elian70
12-08-2018 10:07 Shko tek postimi i fundit
1,019 9,670
Gjėzėtari dhe lojėra (11 duke lexuar)
Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!
nga Performer
15-08-2018 23:55 Shko tek postimi i fundit
581 173,353
Zona Humoristike (2 duke lexuar)
Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!
nga mia@
15-08-2018 21:21 Shko tek postimi i fundit
333 11,717
Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime
Mbi forumin (1 duke lexuar)
Postoni ktu ēdo problem qė ju jan ankuar userat ose qė keni hasur nė navigimin nė forum.
Nėnforume: Sygjerime
nga Aki
19-07-2018 22:11 Shko tek postimi i fundit
192 4,662
Bota e Kompjuterit
Informatika (1 duke lexuar)
Nėse keni nevojė pėr ndihmė apo keni informacione rreth botės sė larmishme tė informatikės dhe internetit, ju ftojmė t'i sillni kėtu.
Nėnforume: Sisteme operative
nga Rrjeti
07-08-2018 11:11 Shko tek postimi i fundit
461 2,028
Arti Programimit (1 duke lexuar)
Mėsoni dhe ndihmoni tė tjerėt tė hyjnė nė Artin e Programimit.
89 254
Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare
nga drague
29-06-2018 10:52 Shko tek postimi i fundit
67 787
Kėtu do gjeni ēfarė dėshironi ju pėr tė shkarkuar.
nga ﴾®﴿
30-07-2018 12:45 Shko tek postimi i fundit
81 601
Arkivi
Te gjitha temat e mbyllura nga prezantimet e anėtarėve, urimet pėr ditėlindje dhe deri tek ato qė nuk mund tė diskutohen mė, do ti gjeni kėtu! Ky forum ėshtė vetėm pėr tė lexuar!
Private 636 193,144
 


Cfarė po ndodh nė kėto momente?
Nė kėto momente janė nė linjė: 173 (8 anėtarėt dhe 165 vizitorėt)
Shiko kush ėshtė nė linjė
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ka qenė 4,338 mė: 27-05-2016
Pėrdorues aktivė 24 orė: 2956 (92 anėtarė dhe 2864 vizitorė)
Pėrdorues aktivė 24 orė: 2956 (92 anėtarė dhe 2864 vizitorė)
Invisible, Invisible, 3d1, Invisible, Invisible, Agim Metbala, Invisible, Invisible, alexmorco, Invisible, Invisible, BARAT, Invisible, Invisible, Invisible, BlueRose, busavata, Invisible, Invisible, Invisible, COB, Invisible, Damastion, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Elian70, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Fshatari, Invisible, Invisible, Hope, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Kastrioti1443, Invisible, Kurt, Invisible, Invisible, Invisible, lilo.lilo, Invisible, Invisible, Mandi, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, murik, Invisible, Njazi, Noe, Oqeani, Invisible, Invisible, Invisible, Pirati, Pjer Thomas, Invisible, Prudence, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Shakespeare, Invisible, skifteri, Smokkie, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible
Te Regjistruar - Super Moderators - Administrators - Moderators - Banned Users
Forum-Al.com™ statistikat
Forum-Al.com™ statistikat
Temat: 21,346, Posts: 978,308, Anėtarėt: 4,942, Anėtarėt aktiv: 323
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, alexmorco

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur