Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Top 10 Stats
Loading... Postimet e fundit
Loading...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Loading...

  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Forum-Al.com
Forum-Al ju jep mundesin te jeni me prane njeri tjetrit
Ėshtė e rėndėsishme tė lexohet dhe respektohet nga tė gjithė ne!
nga Mandi
07-01-2010 02:15 Shko tek postimi i fundit
1 1
Kėndi i Anėtarėve
Prezantimi juaj (4 duke lexuar)
Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.
nga drague
14-09-2018 23:53 Shko tek postimi i fundit
666 10,735
Pėrshėndetje & urime (1 duke lexuar)
Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.
12 1,310
Ndihmoni njėri-tjetrin (2 duke lexuar)
Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.
Nėnforume: Njerėz tė humbur
nga ﴾®﴿
20-09-2018 07:42 Shko tek postimi i fundit
293 7,913
Dashuria
“Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza
nga Venom
20-09-2018 06:25 Shko tek postimi i fundit
382 37,098
YOU
Eros Zone ... 18+
Private 285 16,106
Kombėtare & Boterore
Historia e Shqiptarėve (8 duke lexuar)
Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.
nga drague
20-09-2018 05:49 Shko tek postimi i fundit
1,370 27,347
Gjuha shqipe (4 duke lexuar)
“Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri
Nėnforume: Gramatika
212 11,659
Ēėshtja kombėtare (4 duke lexuar)
Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.
Nėnforume: Figurat e shquara
621 14,202
Folklori Shqiptar (1 duke lexuar)
Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.
nga Dredhza
15-09-2018 14:01 Shko tek postimi i fundit
82 2,432
Trojet shqiptare (1 duke lexuar)
Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?
02-09-2018 22:32 Shko tek postimi i fundit
116 3,857
Shqipėtarėt nėpėr botė (4 duke lexuar)
“Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”
nga Elian70
18-09-2018 20:57 Shko tek postimi i fundit
143 5,622
Media / Politika / Sondazhe
Politika Shqiptare (1 duke lexuar)
Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?
1,085 25,969
Problematika Shqiptare (6 duke lexuar)
Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.
nga murik
19-09-2018 21:41 Shko tek postimi i fundit
1,012 28,806
Politika Ndėrkombėtare (2 duke lexuar)
Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?
nga Pirati
17-09-2018 21:10 Shko tek postimi i fundit
696 21,520
Lajmet e ditės (4 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.
nga Smokkie
19-09-2018 17:35 Shko tek postimi i fundit
1,803 52,213
Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.
822 19,219
Votime dhe sondazhe (2 duke lexuar)
Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.
122 11,030
Arti dhe Kultura
Arti Shqiptar (2 duke lexuar)
Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!
20-09-2018 09:29 Shko tek postimi i fundit
103 2,716
Letėrsia shqiptare (8 duke lexuar)
Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.
20-09-2018 07:51 Shko tek postimi i fundit
392 12,842
Arti dhe Kultura Botėrore (4 duke lexuar)
Mendime rreth artit dhe kulturės botėrore. Vlerat e pashuara tė gjenive botėrorė qė dhe sot mbeten tė paarritshėm. Kultura dhe arti qė dallon shtetet duke mahnitur njerėzit.
nga Elian70
12-09-2018 20:27 Shko tek postimi i fundit
273 4,018
Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.
Nėnforume: Filma Shqiptar
nga Rex
19-09-2018 21:08 Shko tek postimi i fundit
169 8,001
Kėtu do ketė informacione nga mė tė ndryshmet, thjesht emri tregon risin e kėtij nėnforumi.
nga Kurt
07-09-2018 10:43 Shko tek postimi i fundit
145 3,026
Arti Fotografik (6 duke lexuar)
Kėtu mund tė postoni fotografi nga mė tė ndryshmet.
Private 137 32,796
Bota Shpirtėrore
Toleranca fetare (1 duke lexuar)
Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.
nga Alkoma
07-09-2018 22:01 Shko tek postimi i fundit
218 7,551
Agnosticist & Ateist (1 duke lexuar)
Nje zonė e dedikuar pėr ata qė nuk besojnė nė fuqitė e mbinatyrshme. Tė gjithė janė tė mirėpritur, pasi "Ne jemi tė tėrė ateistė pėr shumicėn e Perėndive qė shoqeritė e ndryshme kanė besuar gjatė historisė. Disa prej nesh kanė njė Perendi mė shumė nė atė listė." - Richard Dawkins
nga Elian70
01-09-2018 10:57 Shko tek postimi i fundit
64 2,899
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt bektashi.
nga Frank
29-05-2018 06:55 Shko tek postimi i fundit
34 711
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt katolikė.
74 1,117
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt muslimanė.
nga fritz-
25-08-2018 04:55 Shko tek postimi i fundit
252 4,569
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt ortodoks.
110 2,900
Ungjillor (4 duke lexuar)
Ju nė fakt, jeni tė shpėtuar me anė tė hirit, nėpėrmjet besimit, dhe kjo nuk vjen nga ju, po ėshtė dhurata e Perėndisė, Kėtu mblidhemi tė gjithė besimtarėt ungjillor tė tė gjitha bashkesive tė ndryshme pėr tė bekuar njėri-tjetrin me fjalėn e Zotit tonė Jezus Krisht dhe deshmitė tona personale.
nga Marsel
05-09-2018 19:54 Shko tek postimi i fundit
200 2,267
Shkenca
Shkenca dhe jeta (1 duke lexuar)
Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.
397 7,815
Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".
nga edlin
19-09-2018 18:32 Shko tek postimi i fundit
367 12,647
Mjekėsia (2 duke lexuar)
''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire
nga edlin
16-09-2018 15:16 Shko tek postimi i fundit
393 6,235
Strukturat dhe konceptet ligjore qė pėrbėjnė tė drejtėn nė terėsi.
nga Fshatari
12-09-2018 08:21 Shko tek postimi i fundit
28 672
Zhvillimet Urbane
Projektet e Arkitekturės dhe Lajmet e Zhvillimit Urban.
Nėnforume: Tirana, Prishtina
nga Jolene
10-09-2018 17:07 Shko tek postimi i fundit
4 233
Infrastruktura (1 duke lexuar)
Rrjeti i Autostradave, aviacioni, transporti detar dhe hekurudhor.
nga SystemA
03-08-2018 12:18 Shko tek postimi i fundit
10 182
Diskutime mbi Mjedisin.
111 2,475
Ekonomi & biznes (1 duke lexuar)
Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.
Nėnforume: Udhėtime
227 4,190
Muzika
Muzika Botėrore (3 duke lexuar)
Kėtu mund tė hidhen temat pėr muzikėn botėrore, tė zhanereve tė ndryshme.
nga edlin
20-09-2018 10:20 Shko tek postimi i fundit
197 14,100
Muzika shqiptare (2 duke lexuar)
Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.
169 5,152
Tė ndryshme
Diskutime shoqėrore (6 duke lexuar)
Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.
Nėnforume: Jeta e natės
nga Elian70
20-09-2018 05:26 Shko tek postimi i fundit
863 61,497
Studentėt (2 duke lexuar)
Nqs keni lajme apo informacione mbi arsimin, studentėt, dhe jetėn studentore nė pėrgjithėsi,ose nqs keni nevojė pėr ndihmė me studimet tuaja, jeni tė ftuar t'i sillni kėtu.
77 2,074
Si kujdeseni pėr veten dhe cilat janė tendencat mė tė fundit nė botėn e modes?
Private 277 17,313
Arti i kuzhinės (1 duke lexuar)
Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''
362 16,867
Kėtu mund tė sillni gjithēka qė ka tė bėjė me vogėlushet dhe rritjen e tyre.
Private 107 3,560
Sporti
Sporti shqiptar (1 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.
220 7,848
Futbolli (2 duke lexuar)
Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.
nga AAO
20-09-2018 08:22 Shko tek postimi i fundit
235 15,354
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, volejboll, basketboll, boks etj
nga Rex
31-03-2018 20:14 Shko tek postimi i fundit
41 653
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, bodybuilding, gjuetinė, peshkimin,vetėmbrojtja etj.
36 1,043
Argėtim & zbavitje
Thashetheme (1 duke lexuar)
Thashetheme-t e pėrditshme.
nga Elian70
16-09-2018 18:38 Shko tek postimi i fundit
1,917 12,111
Kuriozitete (2 duke lexuar)
Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.
1,020 9,679
Gjėzėtari dhe lojėra (19 duke lexuar)
Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!
nga *ARiel*
20-09-2018 09:59 Shko tek postimi i fundit
588 176,592
Zona Humoristike (1 duke lexuar)
Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!
nga fritz-
20-09-2018 05:02 Shko tek postimi i fundit
337 12,053
Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime
Mbi forumin (1 duke lexuar)
Postoni ktu ēdo problem qė ju jan ankuar userat ose qė keni hasur nė navigimin nė forum.
Nėnforume: Sygjerime
nga Poshnja
08-09-2018 20:53 Shko tek postimi i fundit
196 4,771
Bota e Kompjuterit
Informatika (1 duke lexuar)
Nėse keni nevojė pėr ndihmė apo keni informacione rreth botės sė larmishme tė informatikės dhe internetit, ju ftojmė t'i sillni kėtu.
Nėnforume: Sisteme operative
nga Rrjeti
14-09-2018 20:54 Shko tek postimi i fundit
461 2,033
Mėsoni dhe ndihmoni tė tjerėt tė hyjnė nė Artin e Programimit.
89 256
Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare
67 792
Kėtu do gjeni ēfarė dėshironi ju pėr tė shkarkuar.
nga Poshnja
08-09-2018 20:58 Shko tek postimi i fundit
82 604
Arkivi
Te gjitha temat e mbyllura nga prezantimet e anėtarėve, urimet pėr ditėlindje dhe deri tek ato qė nuk mund tė diskutohen mė, do ti gjeni kėtu! Ky forum ėshtė vetėm pėr tė lexuar!
Private 639 194,199
 


Cfarė po ndodh nė kėto momente?
Nė kėto momente janė nė linjė: 166 (19 anėtarėt dhe 147 vizitorėt)
Shiko kush ėshtė nė linjė
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ka qenė 4,338 mė: 27-05-2016
Pėrdorues aktivė 24 orė: 3397 (104 anėtarė dhe 3293 vizitorė)
Pėrdorues aktivė 24 orė: 3397 (104 anėtarė dhe 3293 vizitorė)
Invisible, Invisible, 3d1, Invisible, Adea, Agim Metbala, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Altudo, Arban bArbArian, Invisible, BABA nga DURRSI, Invisible, BARAT, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, busavata, Invisible, Invisible, COB, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Edvin83, Elian70, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Fshatari, Invisible, Golden_Boy, Invisible, Hope, ilirifcb, Invisible, Invisible, Invisible, Kurt, Invisible, Invisible, lenci, lilo.lilo, Lisa ymeri, Invisible, Invisible, Mandi, Marsel, Invisible, Meri, Metarch, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, murik, Invisible, Njazi, Invisible, Oqeani, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Pirati, Prudence, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, ricky_ch, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, skifteri, Smokkie, Invisible, Invisible, Invisible, The.Mask, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible
Te Regjistruar - Super Moderators - Administrators - Moderators - Banned Users
Forum-Al.com™ statistikat
Forum-Al.com™ statistikat
Temat: 21,485, Posts: 990,437, Anėtarėt: 4,971, Anėtarėt aktiv: 319
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, Lisa ymeri

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur