Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Top 10 Stats
Loading... Postimet e fundit
Loading...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Loading...

  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Forum-Al.com
Forum-Al ju jep mundesin te jeni me prane njeri tjetrit
Ėshtė e rėndėsishme tė lexohet dhe respektohet nga tė gjithė ne!
nga Mandi
07-01-2010 02:15 Shko tek postimi i fundit
1 1
Kėndi i Anėtarėve
Prezantimi juaj (2 duke lexuar)
Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.
nga Elian70
08-07-2018 20:29 Shko tek postimi i fundit
665 10,708
Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.
nga Ragnar
21-07-2018 12:29 Shko tek postimi i fundit
14 1,198
Ndihmoni njėri-tjetrin (1 duke lexuar)
Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.
Nėnforume: Njerėz tė humbur
nga ilirifcb
19-07-2018 21:07 Shko tek postimi i fundit
289 7,802
Dashuria
Romancė / Ndjenja (3 duke lexuar)
“Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza
nga Ragnar
21-07-2018 10:33 Shko tek postimi i fundit
376 36,476
YOU
Eros Zone ... 18+
Private 282 15,930
Kombėtare & Boterore
Historia e Shqiptarėve (4 duke lexuar)
Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.
nga ZET
21-07-2018 02:26 Shko tek postimi i fundit
1,361 26,851
Gjuha shqipe (3 duke lexuar)
“Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri
Nėnforume: Gramatika
209 11,564
Ēėshtja kombėtare (2 duke lexuar)
Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.
Nėnforume: Figurat e shquara
609 13,930
Folklori Shqiptar (1 duke lexuar)
Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.
82 2,388
Trojet shqiptare (1 duke lexuar)
Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?
nga edlin
12-07-2018 22:26 Shko tek postimi i fundit
117 3,858
Shqipėtarėt nėpėr botė (1 duke lexuar)
“Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”
nga murik
21-07-2018 11:14 Shko tek postimi i fundit
141 5,448
Media / Politika / Sondazhe
Politika Shqiptare (4 duke lexuar)
Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?
nga 3d1
21-07-2018 14:04 Shko tek postimi i fundit
1,076 25,891
Problematika Shqiptare (5 duke lexuar)
Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.
990 27,664
Politika Ndėrkombėtare (4 duke lexuar)
Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?
nga Semiku
22-07-2018 02:59 Shko tek postimi i fundit
683 21,091
Lajmet e ditės (9 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.
nga Dardan
20-07-2018 11:48 Shko tek postimi i fundit
1,778 50,536
Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.
nga Rex
18-07-2018 21:36 Shko tek postimi i fundit
803 18,784
Votime dhe sondazhe (1 duke lexuar)
Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.
nga Rex
18-07-2018 21:09 Shko tek postimi i fundit
122 10,832
Arti dhe Kultura
Arti Shqiptar (1 duke lexuar)
Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!
21-07-2018 19:14 Shko tek postimi i fundit
103 2,565
Letėrsia shqiptare (3 duke lexuar)
Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.
393 12,651
Arti dhe Kultura Botėrore (1 duke lexuar)
Mendime rreth artit dhe kulturės botėrore. Vlerat e pashuara tė gjenive botėrorė qė dhe sot mbeten tė paarritshėm. Kultura dhe arti qė dallon shtetet duke mahnitur njerėzit.
nga Mistrece
16-07-2018 22:54 Shko tek postimi i fundit
273 3,959
Kinematografia (2 duke lexuar)
Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.
Nėnforume: Filma Shqiptar
169 7,903
Enciklopedi (2 duke lexuar)
Kėtu do ketė informacione nga mė tė ndryshmet, thjesht emri tregon risin e kėtij nėnforumi.
141 2,929
Kėtu mund tė postoni fotografi nga mė tė ndryshmet.
Private 137 32,064
Bota Shpirtėrore
Toleranca fetare (5 duke lexuar)
Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.
nga Angelisa
17-07-2018 09:39 Shko tek postimi i fundit
217 7,535
Agnosticist & Ateist (1 duke lexuar)
Nje zonė e dedikuar pėr ata qė nuk besojnė nė fuqitė e mbinatyrshme. Tė gjithė janė tė mirėpritur, pasi "Ne jemi tė tėrė ateistė pėr shumicėn e Perėndive qė shoqeritė e ndryshme kanė besuar gjatė historisė. Disa prej nesh kanė njė Perendi mė shumė nė atė listė." - Richard Dawkins
64 2,894
Bektashi (2 duke lexuar)
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt bektashi.
nga Frank
29-05-2018 06:55 Shko tek postimi i fundit
34 711
Katolik (1 duke lexuar)
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt katolikė.
74 1,104
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt muslimanė.
nga Socio
15-06-2018 19:11 Shko tek postimi i fundit
252 4,536
Ortodoks (1 duke lexuar)
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt ortodoks.
nga Arben93
16-05-2018 18:47 Shko tek postimi i fundit
109 2,870
Ungjillor (1 duke lexuar)
Ju nė fakt, jeni tė shpėtuar me anė tė hirit, nėpėrmjet besimit, dhe kjo nuk vjen nga ju, po ėshtė dhurata e Perėndisė, Kėtu mblidhemi tė gjithė besimtarėt ungjillor tė tė gjitha bashkesive tė ndryshme pėr tė bekuar njėri-tjetrin me fjalėn e Zotit tonė Jezus Krisht dhe deshmitė tona personale.
nga Marsel
13-06-2018 14:15 Shko tek postimi i fundit
198 2,244
Shkenca
Shkenca dhe jeta (4 duke lexuar)
Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.
395 7,456
Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".
362 12,202
Mjekėsia (3 duke lexuar)
''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire
nga Rexhina
21-07-2018 01:00 Shko tek postimi i fundit
388 6,146
Strukturat dhe konceptet ligjore qė pėrbėjnė tė drejtėn nė terėsi.
26 625
Zhvillimet Urbane
Projektet e Arkitekturės dhe Lajmet e Zhvillimit Urban.
Nėnforume: Tirana, Prishtina
3 225
Rrjeti i Autostradave, aviacioni, transporti detar dhe hekurudhor.
nga Elian70
11-07-2018 09:35 Shko tek postimi i fundit
10 181
Mjedisi (2 duke lexuar)
Diskutime mbi Mjedisin.
nga Fshatari
03-06-2018 18:58 Shko tek postimi i fundit
110 2,466
Ekonomi & biznes (4 duke lexuar)
Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.
Nėnforume: Udhėtime
226 4,173
Muzika
Muzika Botėrore (5 duke lexuar)
Kėtu mund tė hidhen temat pėr muzikėn botėrore, tė zhanereve tė ndryshme.
nga edlin
21-07-2018 23:41 Shko tek postimi i fundit
186 12,138
Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.
nga Puhiza
22-07-2018 01:52 Shko tek postimi i fundit
160 4,720
Tė ndryshme
Diskutime shoqėrore (10 duke lexuar)
Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.
Nėnforume: Jeta e natės
21-07-2018 22:32 Shko tek postimi i fundit
848 60,336
Nqs keni lajme apo informacione mbi arsimin, studentėt, dhe jetėn studentore nė pėrgjithėsi,ose nqs keni nevojė pėr ndihmė me studimet tuaja, jeni tė ftuar t'i sillni kėtu.
77 2,049
Si kujdeseni pėr veten dhe cilat janė tendencat mė tė fundit nė botėn e modes?
Private 274 16,306
Arti i kuzhinės (2 duke lexuar)
Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''
nga par
20-07-2018 09:23 Shko tek postimi i fundit
356 16,333
Kėtu mund tė sillni gjithēka qė ka tė bėjė me vogėlushet dhe rritjen e tyre.
Private 107 3,375
Sporti
Sporti shqiptar (1 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.
18-07-2018 15:53 Shko tek postimi i fundit
220 7,827
Futbolli (6 duke lexuar)
Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.
nga AAO
21-07-2018 18:25 Shko tek postimi i fundit
230 15,035
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, volejboll, basketboll, boks etj
nga Rex
31-03-2018 20:14 Shko tek postimi i fundit
41 653
Sportet amatoriale (3 duke lexuar)
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, bodybuilding, gjuetinė, peshkimin,vetėmbrojtja etj.
nga Viking
31-05-2018 07:11 Shko tek postimi i fundit
36 969
Argėtim & zbavitje
Thashetheme (4 duke lexuar)
Thashetheme-t e pėrditshme.
nga Miranda
19-07-2018 21:19 Shko tek postimi i fundit
1,906 11,825
Kuriozitete (4 duke lexuar)
Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.
1,019 9,664
Gjėzėtari dhe lojėra (16 duke lexuar)
Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!
nga Puhiza
22-07-2018 02:35 Shko tek postimi i fundit
577 172,059
Zona Humoristike (2 duke lexuar)
Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!
nga Performer
21-07-2018 01:34 Shko tek postimi i fundit
331 11,597
Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime
Mbi forumin (1 duke lexuar)
Postoni ktu ēdo problem qė ju jan ankuar userat ose qė keni hasur nė navigimin nė forum.
Nėnforume: Sygjerime
nga Aki
19-07-2018 22:11 Shko tek postimi i fundit
192 4,662
Bota e Kompjuterit
Informatika (2 duke lexuar)
Nėse keni nevojė pėr ndihmė apo keni informacione rreth botės sė larmishme tė informatikės dhe internetit, ju ftojmė t'i sillni kėtu.
Nėnforume: Sisteme operative
nga Mefi
02-07-2018 18:19 Shko tek postimi i fundit
461 2,027
Arti Programimit (1 duke lexuar)
Mėsoni dhe ndihmoni tė tjerėt tė hyjnė nė Artin e Programimit.
nga Oqeani
02-02-2018 21:39 Shko tek postimi i fundit
88 253
Webmaster Shqiptarė (1 duke lexuar)
Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare
nga drague
29-06-2018 10:52 Shko tek postimi i fundit
68 793
Kėtu do gjeni ēfarė dėshironi ju pėr tė shkarkuar.
12-06-2018 06:28 Shko tek postimi i fundit
81 599
Arkivi
Te gjitha temat e mbyllura nga prezantimet e anėtarėve, urimet pėr ditėlindje dhe deri tek ato qė nuk mund tė diskutohen mė, do ti gjeni kėtu! Ky forum ėshtė vetėm pėr tė lexuar!
Private 628 188,884
 


Cfarė po ndodh nė kėto momente?
Nė kėto momente janė nė linjė: 162 (5 anėtarėt dhe 157 vizitorėt)
Shiko kush ėshtė nė linjė
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ka qenė 4,338 mė: 27-05-2016
Pėrdorues aktivė 24 orė: 3459 (84 anėtarė dhe 3375 vizitorė)
Pėrdorues aktivė 24 orė: 3459 (84 anėtarė dhe 3375 vizitorė)
Invisible, 3d1, Invisible, Agim Metbala, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, BARAT, Invisible, Invisible, Invisible, BlueRose, bojana, busavata, Invisible, Invisible, Invisible, Dahlin, Damastion, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Edvin83, Elian70, endrraime, Invisible, Invisible, Fshatari, Golden_Boy, Invisible, ilirifcb, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Kurt, Invisible, Invisible, lilo.lilo, Invisible, Mandi, Invisible, Meri, Metarch, Invisible, Invisible, murik, Invisible, Njazi, Nova_Design, Invisible, Oqeani, Invisible, Invisible, pirro, Invisible, Prudence, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Si1ri, skifteri, Smokkie, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, _MALSORI_, Invisible
Te Regjistruar - Super Moderators - Administrators - Moderators - Banned Users
Forum-Al.com™ statistikat
Forum-Al.com™ statistikat
Temat: 21,253, Posts: 966,104, Anėtarėt: 4,915, Anėtarėt aktiv: 324
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, Diamanti

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur