Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Top 10 Stats
Loading... Postimet e fundit
Loading...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Loading...

  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Forum-Al.com
Forum-Al ju jep mundesin te jeni me prane njeri tjetrit
Ėshtė e rėndėsishme tė lexohet dhe respektohet nga tė gjithė ne!
nga Mandi
07-01-2010 02:15 Shko tek postimi i fundit
1 1
Kėndi i Anėtarėve
Prezantimi juaj (1 duke lexuar)
Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.
nga *ARiel*
08-10-2018 08:05 Shko tek postimi i fundit
667 10,740
Pėrshėndetje & urime (1 duke lexuar)
Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.
nga Leaf
23-10-2018 00:05 Shko tek postimi i fundit
13 1,546
Ndihmoni njėri-tjetrin (4 duke lexuar)
Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.
Nėnforume: Njerėz tė humbur
304 8,446
Dashuria
Romancė / Ndjenja (3 duke lexuar)
“Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza
nga Pirati
22-10-2018 22:10 Shko tek postimi i fundit
381 37,508
YOU
Eros Zone ... 18+
Private 285 16,228
Kombėtare & Boterore
Historia e Shqiptarėve (9 duke lexuar)
Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.
nga Rrjeti
21-10-2018 22:21 Shko tek postimi i fundit
1,379 27,576
Gjuha shqipe (2 duke lexuar)
“Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri
Nėnforume: Gramatika
214 11,832
Ēėshtja kombėtare (5 duke lexuar)
Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.
Nėnforume: Figurat e shquara
nga Llokumi
22-10-2018 12:40 Shko tek postimi i fundit
627 14,313
Folklori Shqiptar (2 duke lexuar)
Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.
17-10-2018 15:57 Shko tek postimi i fundit
83 2,520
Trojet shqiptare (1 duke lexuar)
Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?
117 3,882
Shqipėtarėt nėpėr botė (2 duke lexuar)
“Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”
nga Rex
15-10-2018 15:15 Shko tek postimi i fundit
142 5,647
Media / Politika / Sondazhe
Politika Shqiptare (7 duke lexuar)
Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?
1,093 26,267
Problematika Shqiptare (4 duke lexuar)
Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.
nga par
20-10-2018 10:09 Shko tek postimi i fundit
1,027 29,219
Politika Ndėrkombėtare (2 duke lexuar)
Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?
nga SystemA
22-10-2018 11:03 Shko tek postimi i fundit
704 21,580
Lajmet e ditės (11 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.
1,818 53,283
Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.
833 19,619
Votime dhe sondazhe (1 duke lexuar)
Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.
nga Adea
22-10-2018 15:19 Shko tek postimi i fundit
122 11,075
Arti dhe Kultura
Arti Shqiptar (3 duke lexuar)
Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!
22-10-2018 20:06 Shko tek postimi i fundit
104 2,747
Letėrsia shqiptare (11 duke lexuar)
Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.
393 12,952
Arti dhe Kultura Botėrore (2 duke lexuar)
Mendime rreth artit dhe kulturės botėrore. Vlerat e pashuara tė gjenive botėrorė qė dhe sot mbeten tė paarritshėm. Kultura dhe arti qė dallon shtetet duke mahnitur njerėzit.
nga Adea
21-10-2018 03:48 Shko tek postimi i fundit
274 4,302
Kinematografia (6 duke lexuar)
Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.
Nėnforume: Filma Shqiptar
169 8,075
Enciklopedi (1 duke lexuar)
Kėtu do ketė informacione nga mė tė ndryshmet, thjesht emri tregon risin e kėtij nėnforumi.
nga Kurt
07-09-2018 10:43 Shko tek postimi i fundit
145 3,026
Kėtu mund tė postoni fotografi nga mė tė ndryshmet.
Private 138 33,553
Bota Shpirtėrore
Toleranca fetare (1 duke lexuar)
Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.
nga Adea
17-10-2018 14:41 Shko tek postimi i fundit
218 7,566
Nje zonė e dedikuar pėr ata qė nuk besojnė nė fuqitė e mbinatyrshme. Tė gjithė janė tė mirėpritur, pasi "Ne jemi tė tėrė ateistė pėr shumicėn e Perėndive qė shoqeritė e ndryshme kanė besuar gjatė historisė. Disa prej nesh kanė njė Perendi mė shumė nė atė listė." - Richard Dawkins
nga Adea
15-10-2018 09:45 Shko tek postimi i fundit
64 2,906
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt bektashi.
nga Frank
29-05-2018 06:55 Shko tek postimi i fundit
34 711
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt katolikė.
74 1,117
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt muslimanė.
nga fritz-
25-08-2018 04:55 Shko tek postimi i fundit
252 4,569
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt ortodoks.
112 2,937
Ju nė fakt, jeni tė shpėtuar me anė tė hirit, nėpėrmjet besimit, dhe kjo nuk vjen nga ju, po ėshtė dhurata e Perėndisė, Kėtu mblidhemi tė gjithė besimtarėt ungjillor tė tė gjitha bashkesive tė ndryshme pėr tė bekuar njėri-tjetrin me fjalėn e Zotit tonė Jezus Krisht dhe deshmitė tona personale.
201 2,269
Shkenca
Shkenca dhe jeta (3 duke lexuar)
Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.
400 8,083
Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".
nga Akrepi
20-10-2018 10:00 Shko tek postimi i fundit
368 12,696
Mjekėsia (3 duke lexuar)
''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire
nga SystemA
18-10-2018 16:10 Shko tek postimi i fundit
393 6,262
Strukturat dhe konceptet ligjore qė pėrbėjnė tė drejtėn nė terėsi.
20-10-2018 08:47 Shko tek postimi i fundit
31 686
Zhvillimet Urbane
Projektet e Arkitekturės dhe Lajmet e Zhvillimit Urban.
Nėnforume: Tirana, Prishtina
nga SystemA
20-10-2018 23:11 Shko tek postimi i fundit
4 240
Rrjeti i Autostradave, aviacioni, transporti detar dhe hekurudhor.
nga SystemA
03-08-2018 12:18 Shko tek postimi i fundit
10 182
Mjedisi (3 duke lexuar)
Diskutime mbi Mjedisin.
nga Elian70
16-10-2018 19:24 Shko tek postimi i fundit
112 2,525
Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.
Nėnforume: Udhėtime
nga Rex
20-10-2018 21:35 Shko tek postimi i fundit
227 4,223
Muzika
Muzika Botėrore (3 duke lexuar)
Kėtu mund tė hidhen temat pėr muzikėn botėrore, tė zhanereve tė ndryshme.
nga Performer
22-10-2018 21:18 Shko tek postimi i fundit
195 11,179
Muzika shqiptare (1 duke lexuar)
Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.
nga Linda
22-10-2018 21:59 Shko tek postimi i fundit
171 5,272
Tė ndryshme
Diskutime shoqėrore (11 duke lexuar)
Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.
Nėnforume: Jeta e natės
863 61,735
Studentėt (2 duke lexuar)
Nqs keni lajme apo informacione mbi arsimin, studentėt, dhe jetėn studentore nė pėrgjithėsi,ose nqs keni nevojė pėr ndihmė me studimet tuaja, jeni tė ftuar t'i sillni kėtu.
77 2,076
Moda & Estetika (1 duke lexuar)
Si kujdeseni pėr veten dhe cilat janė tendencat mė tė fundit nė botėn e modes?
Private 271 11,528
Arti i kuzhinės (2 duke lexuar)
Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''
nga ﴾®﴿
21-10-2018 15:15 Shko tek postimi i fundit
363 17,002
Kėtu mund tė sillni gjithēka qė ka tė bėjė me vogėlushet dhe rritjen e tyre.
Private 107 3,614
Sporti
Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.
224 7,941
Futbolli (2 duke lexuar)
Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.
nga Rex
20-10-2018 20:24 Shko tek postimi i fundit
235 15,482
Sporti nėpėr botė (1 duke lexuar)
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, volejboll, basketboll, boks etj
nga Rex
17-10-2018 15:10 Shko tek postimi i fundit
42 694
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, bodybuilding, gjuetinė, peshkimin,vetėmbrojtja etj.
nga Rex
30-09-2018 16:35 Shko tek postimi i fundit
36 1,044
Argėtim & zbavitje
Thashetheme (5 duke lexuar)
Thashetheme-t e pėrditshme.
nga Adea
21-10-2018 14:03 Shko tek postimi i fundit
1,917 12,158
Kuriozitete (3 duke lexuar)
Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.
1,023 9,799
Gjėzėtari dhe lojėra (14 duke lexuar)
Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!
nga SystemA
23-10-2018 04:41 Shko tek postimi i fundit
593 171,743
Zona Humoristike (1 duke lexuar)
Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!
nga Rexhina
21-10-2018 22:03 Shko tek postimi i fundit
339 12,263
Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime
Mbi forumin (1 duke lexuar)
Postoni ktu ēdo problem qė ju jan ankuar userat ose qė keni hasur nė navigimin nė forum.
Nėnforume: Sygjerime
nga 3d1
11-10-2018 18:25 Shko tek postimi i fundit
196 4,785
Bota e Kompjuterit
Informatika (2 duke lexuar)
Nėse keni nevojė pėr ndihmė apo keni informacione rreth botės sė larmishme tė informatikės dhe internetit, ju ftojmė t'i sillni kėtu.
Nėnforume: Sisteme operative
nga edlin
07-10-2018 14:34 Shko tek postimi i fundit
461 2,046
Mėsoni dhe ndihmoni tė tjerėt tė hyjnė nė Artin e Programimit.
89 256
Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare
67 792
Kėtu do gjeni ēfarė dėshironi ju pėr tė shkarkuar.
nga Poshnja
08-09-2018 20:58 Shko tek postimi i fundit
82 604
Arkivi
Te gjitha temat e mbyllura nga prezantimet e anėtarėve, urimet pėr ditėlindje dhe deri tek ato qė nuk mund tė diskutohen mė, do ti gjeni kėtu! Ky forum ėshtė vetėm pėr tė lexuar!
Private 656 208,348
 


Cfarė po ndodh nė kėto momente?
Nė kėto momente janė nė linjė: 172 (11 anėtarėt dhe 161 vizitorėt)
Shiko kush ėshtė nė linjė
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ka qenė 4,338 mė: 27-05-2016
Pėrdorues aktivė 24 orė: 4292 (92 anėtarė dhe 4200 vizitorė)
Pėrdorues aktivė 24 orė: 4292 (92 anėtarė dhe 4200 vizitorė)
Invisible, Invisible, 3d1, Invisible, Invisible, Adea, Agim Metbala, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, BARAT, Invisible, Invisible, Invisible, busavata, Invisible, Invisible, COB, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Edvin83, Invisible, Invisible, Invisible, Fshatari, Invisible, Golden_Boy, Hope, Invisible, Invisible, Jacques, Invisible, Invisible, Invisible, Kurt, Invisible, Invisible, lenci, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Mandi, Invisible, Meri, Metarch, Invisible, Invisible, murik, Invisible, Njazi, Noe, Nova_Design, Invisible, Oqeani, Invisible, Invisible, Invisible, Pirati, Pjer Thomas, Invisible, Prudence, Invisible, Invisible, ricky_ch, Invisible, Invisible, Rrjeti, Invisible, Invisible, Shakespeare, Invisible, Si1ri, Smokkie, Invisible, surnamename, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Xhena_toronto, Invisible, Invisible
Te Regjistruar - Super Moderators - Administrators - Moderators - Banned Users
Forum-Al.com™ statistikat
Forum-Al.com™ statistikat
Temat: 21,655, Posts: 1,003,291, Anėtarėt: 5,001, Anėtarėt aktiv: 308
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, Xhena_toronto

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur