Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Top 10 Stats
Loading... Postimet e fundit
Loading...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Loading...

  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Forum-Al.com
Forum-Al ju jep mundesin te jeni me prane njeri tjetrit
Ėshtė e rėndėsishme tė lexohet dhe respektohet nga tė gjithė ne!
nga Mandi
07-01-2010 02:15 Shko tek postimi i fundit
1 1
Kėndi i Anėtarėve
Prezantimi juaj (2 duke lexuar)
Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.
665 10,710
Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.
nga Mandi
19-08-2018 03:42 Shko tek postimi i fundit
12 1,174
Ndihmoni njėri-tjetrin (2 duke lexuar)
Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.
Nėnforume: Njerėz tė humbur
nga SystemA
16-08-2018 22:38 Shko tek postimi i fundit
291 7,866
Dashuria
Romancė / Ndjenja (1 duke lexuar)
“Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza
379 36,989
YOU
Eros Zone ... 18+
Private 282 16,023
Kombėtare & Boterore
Historia e Shqiptarėve (10 duke lexuar)
Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.
nga SystemA
17-08-2018 08:44 Shko tek postimi i fundit
1,364 27,172
Gjuha shqipe (4 duke lexuar)
“Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri
Nėnforume: Gramatika
nga Pirati
18-08-2018 14:53 Shko tek postimi i fundit
213 11,605
Ēėshtja kombėtare (4 duke lexuar)
Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.
Nėnforume: Figurat e shquara
nga Damastion
18-08-2018 13:14 Shko tek postimi i fundit
618 14,080
Folklori Shqiptar (1 duke lexuar)
Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.
82 2,406
Trojet shqiptare (3 duke lexuar)
Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?
nga edlin
12-08-2018 21:37 Shko tek postimi i fundit
117 3,860
Shqipėtarėt nėpėr botė (1 duke lexuar)
“Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”
nga Elian70
18-08-2018 09:00 Shko tek postimi i fundit
142 5,539
Media / Politika / Sondazhe
Politika Shqiptare (3 duke lexuar)
Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?
1,077 25,912
Problematika Shqiptare (6 duke lexuar)
Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.
nga Pirati
18-08-2018 09:43 Shko tek postimi i fundit
995 28,041
Politika Ndėrkombėtare (6 duke lexuar)
Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?
691 21,333
Lajmet e ditės (9 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.
nga Pirati
18-08-2018 12:40 Shko tek postimi i fundit
1,791 51,820
Analiza / Shkrime / Opinione (11 duke lexuar)
Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.
nga Pirati
18-08-2018 11:19 Shko tek postimi i fundit
808 18,893
Votime dhe sondazhe (6 duke lexuar)
Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.
122 10,956
Arti dhe Kultura
Arti Shqiptar (3 duke lexuar)
Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!
nga Pirati
18-08-2018 11:13 Shko tek postimi i fundit
103 2,613
Letėrsia shqiptare (6 duke lexuar)
Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.
392 12,755
Arti dhe Kultura Botėrore (2 duke lexuar)
Mendime rreth artit dhe kulturės botėrore. Vlerat e pashuara tė gjenive botėrorė qė dhe sot mbeten tė paarritshėm. Kultura dhe arti qė dallon shtetet duke mahnitur njerėzit.
nga SystemA
17-08-2018 22:18 Shko tek postimi i fundit
273 3,990
Kinematografia (4 duke lexuar)
Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.
Nėnforume: Filma Shqiptar
169 7,960
Enciklopedi (1 duke lexuar)
Kėtu do ketė informacione nga mė tė ndryshmet, thjesht emri tregon risin e kėtij nėnforumi.
141 2,939
Arti Fotografik (2 duke lexuar)
Kėtu mund tė postoni fotografi nga mė tė ndryshmet.
Private 137 31,986
Bota Shpirtėrore
Toleranca fetare (3 duke lexuar)
Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.
217 7,546
Nje zonė e dedikuar pėr ata qė nuk besojnė nė fuqitė e mbinatyrshme. Tė gjithė janė tė mirėpritur, pasi "Ne jemi tė tėrė ateistė pėr shumicėn e Perėndive qė shoqeritė e ndryshme kanė besuar gjatė historisė. Disa prej nesh kanė njė Perendi mė shumė nė atė listė." - Richard Dawkins
64 2,894
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt bektashi.
nga Frank
29-05-2018 06:55 Shko tek postimi i fundit
34 711
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt katolikė.
74 1,107
Musliman (3 duke lexuar)
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt muslimanė.
nga SystemA
18-08-2018 08:56 Shko tek postimi i fundit
252 4,538
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt ortodoks.
nga Arben93
16-05-2018 18:47 Shko tek postimi i fundit
109 2,870
Ju nė fakt, jeni tė shpėtuar me anė tė hirit, nėpėrmjet besimit, dhe kjo nuk vjen nga ju, po ėshtė dhurata e Perėndisė, Kėtu mblidhemi tė gjithė besimtarėt ungjillor tė tė gjitha bashkesive tė ndryshme pėr tė bekuar njėri-tjetrin me fjalėn e Zotit tonė Jezus Krisht dhe deshmitė tona personale.
nga Marsel
13-06-2018 14:15 Shko tek postimi i fundit
198 2,244
Shkenca
Shkenca dhe jeta (2 duke lexuar)
Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.
397 7,686
Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".
nga SystemA
16-08-2018 10:13 Shko tek postimi i fundit
363 12,335
Mjekėsia (3 duke lexuar)
''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire
nga Persona
15-08-2018 08:35 Shko tek postimi i fundit
389 6,189
Strukturat dhe konceptet ligjore qė pėrbėjnė tė drejtėn nė terėsi.
nga Elian70
12-08-2018 17:03 Shko tek postimi i fundit
27 671
Zhvillimet Urbane
Projektet e Arkitekturės dhe Lajmet e Zhvillimit Urban.
Nėnforume: Tirana, Prishtina
3 225
Infrastruktura (1 duke lexuar)
Rrjeti i Autostradave, aviacioni, transporti detar dhe hekurudhor.
nga SystemA
03-08-2018 12:18 Shko tek postimi i fundit
10 182
Diskutime mbi Mjedisin.
nga murik
07-08-2018 00:22 Shko tek postimi i fundit
110 2,469
Ekonomi & biznes (2 duke lexuar)
Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.
Nėnforume: Udhėtime
226 4,173
Muzika
Muzika Botėrore (3 duke lexuar)
Kėtu mund tė hidhen temat pėr muzikėn botėrore, tė zhanereve tė ndryshme.
nga Performer
19-08-2018 00:47 Shko tek postimi i fundit
192 12,984
Muzika shqiptare (1 duke lexuar)
Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.
161 4,912
Tė ndryshme
Diskutime shoqėrore (11 duke lexuar)
Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.
Nėnforume: Jeta e natės
18-08-2018 13:39 Shko tek postimi i fundit
853 60,965
Nqs keni lajme apo informacione mbi arsimin, studentėt, dhe jetėn studentore nė pėrgjithėsi,ose nqs keni nevojė pėr ndihmė me studimet tuaja, jeni tė ftuar t'i sillni kėtu.
77 2,074
Moda & Estetika (1 duke lexuar)
Si kujdeseni pėr veten dhe cilat janė tendencat mė tė fundit nė botėn e modes?
Private 275 16,964
Arti i kuzhinės (2 duke lexuar)
Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''
nga Elian70
15-08-2018 20:40 Shko tek postimi i fundit
357 16,706
Kėtu mund tė sillni gjithēka qė ka tė bėjė me vogėlushet dhe rritjen e tyre.
Private 107 3,449
Sporti
Sporti shqiptar (6 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.
220 7,826
Futbolli (2 duke lexuar)
Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.
18-08-2018 23:42 Shko tek postimi i fundit
232 15,147
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, volejboll, basketboll, boks etj
nga Rex
31-03-2018 20:14 Shko tek postimi i fundit
41 653
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, bodybuilding, gjuetinė, peshkimin,vetėmbrojtja etj.
36 1,043
Argėtim & zbavitje
Thashetheme (7 duke lexuar)
Thashetheme-t e pėrditshme.
nga Hawk
18-08-2018 20:35 Shko tek postimi i fundit
1,907 11,917
Kuriozitete (6 duke lexuar)
Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.
nga Elian70
12-08-2018 10:07 Shko tek postimi i fundit
1,019 9,670
Gjėzėtari dhe lojėra (12 duke lexuar)
Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!
580 172,670
Zona Humoristike (3 duke lexuar)
Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!
nga Regina
18-08-2018 17:16 Shko tek postimi i fundit
333 11,754
Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime
Mbi forumin (1 duke lexuar)
Postoni ktu ēdo problem qė ju jan ankuar userat ose qė keni hasur nė navigimin nė forum.
Nėnforume: Sygjerime
nga Pirati
18-08-2018 21:25 Shko tek postimi i fundit
192 4,675
Bota e Kompjuterit
Informatika (1 duke lexuar)
Nėse keni nevojė pėr ndihmė apo keni informacione rreth botės sė larmishme tė informatikės dhe internetit, ju ftojmė t'i sillni kėtu.
Nėnforume: Sisteme operative
nga Rrjeti
07-08-2018 11:11 Shko tek postimi i fundit
461 2,028
Arti Programimit (1 duke lexuar)
Mėsoni dhe ndihmoni tė tjerėt tė hyjnė nė Artin e Programimit.
89 254
Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare
nga drague
29-06-2018 10:52 Shko tek postimi i fundit
67 787
Kėtu do gjeni ēfarė dėshironi ju pėr tė shkarkuar.
nga ﴾®﴿
17-08-2018 10:04 Shko tek postimi i fundit
82 602
Arkivi
Te gjitha temat e mbyllura nga prezantimet e anėtarėve, urimet pėr ditėlindje dhe deri tek ato qė nuk mund tė diskutohen mė, do ti gjeni kėtu! Ky forum ėshtė vetėm pėr tė lexuar!
Private 637 194,146
 


Cfarė po ndodh nė kėto momente?
Nė kėto momente janė nė linjė: 187 (6 anėtarėt dhe 181 vizitorėt)
Shiko kush ėshtė nė linjė
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ka qenė 4,338 mė: 27-05-2016
Pėrdorues aktivė 24 orė: 2996 (89 anėtarė dhe 2907 vizitorė)
Pėrdorues aktivė 24 orė: 2996 (89 anėtarė dhe 2907 vizitorė)
Invisible, 3d1, Invisible, Invisible, Agim Metbala, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, B.E.V, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, BlueRose, busavata, Invisible, Invisible, Invisible, Damastion, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Eagle45, Invisible, Invisible, Invisible, Edvin83, Elian70, Endless, Invisible, Invisible, Invisible, Fshatari, Invisible, Hope, Invisible, jarigas, Invisible, Invisible, kapibdons, Invisible, Kurt, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Mandi, Marsel, Invisible, Meri, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, murik, Nasi, Invisible, Invisible, Oqeani, Invisible, Invisible, Invisible, Pirati, Prudence, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Shakespeare, Invisible, Invisible, skifteri, Smokkie, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, _MALSORI_, Invisible
Te Regjistruar - Super Moderators - Administrators - Moderators - Banned Users
Forum-Al.com™ statistikat
Forum-Al.com™ statistikat
Temat: 21,355, Posts: 979,657, Anėtarėt: 4,946, Anėtarėt aktiv: 326
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, Nasi

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur