Go Back   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Prezantimi juaj

Prezantimi juaj Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Closed Thread
 
Thread Tools
Old 19-01-2010, 00:50   #1
Entela
Anėtar i ri
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 1
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Rep Power: 0
Entela ėshtė nė rrugė tė mbarė
Default Pershendetje

Pershendetje Quhem Entela Flas Nga Tirana
Entela is offline  
Old 19-01-2010, 00:59   #2
4x4
V.I.P
 
4x4's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 688
Thanks: 13
Thanked 0 Times in 0 Posts
Rep Power: 10
4x4 ėshtė njė gur i ēmuar4x4 ėshtė njė gur i ēmuar4x4 ėshtė njė gur i ēmuar
Default Titulli: Pershendetje

Welcome Shpresoj Tja Kalosh Sa Me Mire Mes Nesh
__________________
Loading....
4x4 is offline  
Old 19-01-2010, 01:31   #3
Raul
Super Anėtar
 
Raul's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: Breda - Netherlands
Posts: 95
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Rep Power: 8
Raul ėshtė nė rrugė tė mbarė
Default Titulli: Pershendetje

Mire se erdhe Entela shpresoj qe nen shoqerine tone te kalosh sa me mire ketu
__________________
RENDE
Raul is offline  
Old 19-01-2010, 11:31   #4
Alb_LoVeR
V.I.P
 
Alb_LoVeR's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Location: LosT In YouR EyeS
Posts: 1,577
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Rep Power: 11
Alb_LoVeR ėshtė njė gur i ēmuarAlb_LoVeR ėshtė njė gur i ēmuarAlb_LoVeR ėshtė njė gur i ēmuarAlb_LoVeR ėshtė njė gur i ēmuar
Default Titulli: Pershendetje

Mire se erdhe
__________________
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

E hėnė: Pashe
E martė:Njoha
E merkure : Besova
E enjte: Dashurova
E premte: U lendova
Shtunė:Vdiqa
E diel : U harrova
Alb_LoVeR is offline  
Old 19-01-2010, 12:28   #5
AcD
Super Anėtar
 
AcD's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: usa
Posts: 137
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Rep Power: 7
AcD ėshtė nė rrugė tė mbarė
Default Titulli: Pershendetje

Mire Se Erdhe Entela, Shpresoj Te Kalosh Caste Te Bukura Ne Forum
AcD is offline  
Old 19-01-2010, 14:18   #6
Mikela
V.I.P
 
Mikela's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: U.S.A
Posts: 337
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Rep Power: 8
Mikela ėshtė nė rrugė tė mbarė
Default Titulli: Pershendetje

TELAAAAAAAAA erdhe ti mi shyqyr qe erdhe se ty po te prisja me mori malli hahahah
Mikela is offline  
Old 19-01-2010, 17:42   #7
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Mandi's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: €
Posts: 4,874
Thanks: 138
Thanked 94 Times in 51 Posts
Rep Power: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Pershendetje

Welcome Entela...
__________________
Mandi is offline  
Old 19-01-2010, 18:08   #8
ARIS
Super Anėtar
 
ARIS's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 197
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Rep Power: 7
ARIS ėshtė nė rrugė tė mbarė
Default Titulli: Pershendetje

mire se erdhe entela, tja kalojm sa me bukur se bashku, te pershendes
__________________
Vetem dy personave ju besoj vertet. Njer jam une.... dhe tjetri nuk je ti.
ARIS is offline  
Old 20-01-2010, 17:31   #9
PUPA
V.I.P
 
PUPA's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Location: Italy
Posts: 674
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Rep Power: 8
PUPA ėshtė nė rrugė tė mbarė
Default Titulli: Pershendetje

Entela Mir se na erdhe..
__________________
Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerņ alla mia volontą di seguirti. (William Shakespeare )
PUPA is offline  
Closed Thread

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

HTML code is Off