Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 25-07-2010, 21:56   #1
SmiLey
Only God Can Judge Me!
 
Avatari i SmiLey
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Negli occhi suoi! ♥ ♥
Posts: 1,288
Thanks: 0
Thanked 10 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
SmiLey ėshtė nė rrugė tė mbarė
Kur te jesh merzitur shume...

Por kur te jesh merzitur shume
Ne raft te librave kerkome
Aty do jem I fshehur une
Ne ndonje fjale a ndonje shkronje

Mjafton qe librin pak ta heqesh
Dhe un do te zbres do tvi prane teje
Ti si dikur me mall do qeshesh
Si nje blerim pas nje rekeje.


Merzitemi shpesh dhe shumicen e rasteve meriztemi per gjera koti, per gjera qe nuk i'a vlen te merzitesh.

C"beni ju ne momentet qe e ndjeni veten te merzitur?
SmiLey nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-07-2010, 09:15   #2
Heily
BuRreLse
 
Avatari i Heily
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Ku tme doje e bardha zemer
Posts: 338
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 12
Heily ėshtė njė gur i ēmuarHeily ėshtė njė gur i ēmuarHeily ėshtė njė gur i ēmuarHeily ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Kur te jesh merzitur shume...

Mua me pelqen shume kjo kenga

Kur te jesh merzitur shume ik futi nje sy gjume (shaka )

Kur jam e merzitur e shpreh me nervozizem kush tme dal para dmth se mbaj ne vetvete
__________________
Dikur besoja verberisht por tani kam filluar te eci me moton: Gjithkush duhet ta meritoje besimin tim...
Heily nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-07-2010, 10:13   #3
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 13,650
Thanks: 2,446
Thanked 6,773 Times in 2,109 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 191
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kur te jesh merzitur shume...

Kur te jesh merzitur shum...
Shpejt ditarin ti shfleto...
Diku aty do te me gjesh...
Te dashuruar si gjithmon...
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-07-2010, 23:49   #4
clizia
V.I.P
 
Avatari i clizia
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: ne zemren e dikujt
Posts: 312
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
clizia ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Kur te jesh merzitur shume...

kur te jesh merzitur shume...

e kam then dhe me pare
dhe asgje nuk e ndryshon kete
kudo qe te jem ose te jesh
ose me kedo qe te jesh
sa here qe ti me do, me kerko, dhe pse larg, zeri i zemres tende do vije tek une, dhe te jesh i sigurt, qe une ne te mire dhe ne te keqe, do jem me ty, ndoshta sdo mund me trup, por me zemer dhe me shpirt
gjithmon, kurdo, kudo, sado larg nga une te jesh
per kete betohem per gjerat me te shtrenjta qe kam ne kete jete
mos e harro kurre
se ti do mbetesh per shume gjate, shpirti im binjak
clizia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-07-2010, 14:19   #5
DJ^TRINITY
Anėtar
 
Avatari i DJ^TRINITY
 
Data e antarėsimit: Jul 2010
Vendndodhja: Ke lagja ime... aty afer kom ne shpin :D:D
Posts: 53
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
DJ^TRINITY ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Kur te jesh merzitur shume...

kur jam i merzitur ...shkoj pran detit
ndez nji cigare...
dhe filloj te fantazoj ato qe te cilat smund te realizohen dot
DJ^TRINITY nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-10-2011, 22:18   #6
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 8,615
Thanks: 945
Thanked 1,558 Times in 812 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 115
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kur te jesh merzitur shume...

Kujtoja vetes se njeriu jeton vetem nje here ne kete bote absurde dhe se shumica e gjerave qe ndodhin jan plotesisht jashte vullnetit dhe dores se tije. Kujtoja vetes se edhe ti ashtu si gjihte njerezit e tjere nuk je perfekt. Dhe si i tille duhet ti lejosh vetes gabime ashtu sic i lejon te tjereve dhe anasjelltas. Mbi te gjitha duhet ti kujtosh vetes se Lumturia apo Gezimi zgjasin vetem disa caste, dhe se gjithe pjesa tjeter e jetes se njeriut eshte nje mundim per ti perjetuar ato caste edhe Nje here, atehere kupton se Njeriu eshe i predispozuar vet nga natyra qe te vuaj shpirterisht, dhe se Merzia qe ndjen "tani" eshte e rradhes , dhe si e tille edhe kesaj rradhe "do te kaloj" ashtu sic ndodhi edhe heren "tjeter".

Ne qoftese keto nuk ndihmojn atehere. Thoi "kaja nanen" per nja gjasht muaj. Dhe kur te mbaroj gjashtmujorshi, thoi edhe nji "kaja nanen" tjeter, tashme ka kaluar nji Vit.
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-10-2011, 22:28   #7
SERAFIM DILO
Anti Busavata
 
Avatari i SERAFIM DILO
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Posts: 9,596
Thanks: 0
Thanked 27 Times in 24 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
SERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kur te jesh merzitur shume...

E ka bere merzitjen monotoni,edhe kur gezohem merzitem per prishjen e monotomis.
SERAFIM DILO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-10-2011, 22:54   #8
busavata
Dr. pėr Rock & Roll
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 8,026
Thanks: 1,705
Thanked 1,490 Times in 566 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kur te jesh merzitur shume...

pėr gurbetqarin mėrzija ėshtė njė gjė e perditshme ...
__________________
I know it's only Rock 'n Roll but I like it
busavata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-10-2011, 22:56   #9
SERAFIM DILO
Anti Busavata
 
Avatari i SERAFIM DILO
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Posts: 9,596
Thanks: 0
Thanked 27 Times in 24 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
SERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kur te jesh merzitur shume...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga busavata Shiko postimin
pėr gurbetqarin mėrzija ėshtė njė gjė e perditshme ...
Ka kerku dhe merzitja azil politik.
SERAFIM DILO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-10-2011, 22:59   #10
busavata
Dr. pėr Rock & Roll
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 8,026
Thanks: 1,705
Thanked 1,490 Times in 566 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kur te jesh merzitur shume...

ata qe dalin ne gurbet , e marin edhe mėrzijen me veti .. vetemse per mi bo shoqni...

mirmrama Serafim
__________________
I know it's only Rock 'n Roll but I like it
busavata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-10-2011, 23:05   #11
SERAFIM DILO
Anti Busavata
 
Avatari i SERAFIM DILO
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Posts: 9,596
Thanks: 0
Thanked 27 Times in 24 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
SERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kur te jesh merzitur shume...

Ata qe dalin ne kurbet i ka mor merzitja me vete.
Sot nuk po te pershendes Busave,se nuk jom i merzit.
SERAFIM DILO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-10-2011, 23:07   #12
busavata
Dr. pėr Rock & Roll
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 8,026
Thanks: 1,705
Thanked 1,490 Times in 566 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kur te jesh merzitur shume...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SERAFIM DILO Shiko postimin
Ata qe dalin ne kurbet i ka mor merzitja me vete.
Sot nuk po te pershendes Busave,se nuk jom i merzit.

nuk merzitesh , se ki boll sheqer ..
__________________
I know it's only Rock 'n Roll but I like it
busavata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-10-2011, 23:14   #13
SERAFIM DILO
Anti Busavata
 
Avatari i SERAFIM DILO
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Posts: 9,596
Thanks: 0
Thanked 27 Times in 24 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
SERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kur te jesh merzitur shume...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga busavata Shiko postimin
nuk merzitesh , se ki boll sheqer ..
Sheqer dietik,nga ai qe bohet bakllavaja.
SERAFIM DILO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-10-2011, 13:59   #14
mary
DELIRIO
 
Avatari i mary
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: diku ne univers
Posts: 1,018
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
mary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kur te jesh merzitur shume...

mbyllem ne vetvete, nuk dua te degjoj as te shoh njeri por njekohesisht ndjehem dhe shume e vetmuar, shfryhem mire e mire duke qare e pastaj me kalon..
__________________
I'm never gonna say i'm sorry for the essence of my soul
mary nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-07-2015, 22:04   #15
Meri
!!!
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 8,920
Thanks: 1,037
Thanked 1,221 Times in 817 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 245
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kur te jesh merzitur shume...

Shaj ..
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-07-2015, 22:32   #16
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 20,549
Thanks: 1,540
Thanked 1,475 Times in 1,076 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 118
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kur te jesh merzitur shume...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mary Shiko postimin
mbyllem ne vetvete, nuk dua te degjoj as te shoh njeri por njekohesisht ndjehem dhe shume e vetmuar, shfryhem mire e mire duke qare e pastaj me kalon..
Mary
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-07-2015, 10:40   #17
Besoja
Super Anėtar
 
Avatari i Besoja
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Prrenjas, Shqiperi
Posts: 294
Thanks: 47
Thanked 151 Times in 48 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 31
Besoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kur te jesh merzitur shume...

Kur ti te jesh mėrzitur shumė
Po ē'ke moj ē'ke po ē'ke moj ē'ke
Ose shiko...futja me gjumė
Ose e shtrirė mė prit atje
Nė atė vėnd ku jam pa mėnd
Ku trupi yt gjithmon' mė ēmėnd
Besoja nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-07-2015, 10:47   #18
Oxygen
Shy
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 5,759
Thanks: 0
Thanked 404 Times in 301 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Oxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kur te jesh merzitur shume...

Kur te jesh merzitur shum
Bjeri me dore dhe fli gjum
__________________

Askush nuk mund tė tė bėhet mė i huaj se njeriu qė ke dashur dikur.
Oxygen nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-07-2015, 10:57   #19
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Posts: 6,365
Thanks: 230
Thanked 453 Times in 207 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kur te jesh merzitur shume...

shiqoj ndonje film me shpata duke ja leshuar zerin ne max!!!...
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-07-2015, 11:32   #20
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,708
Thanks: 0
Thanked 591 Times in 204 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 168
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kur te jesh merzitur shume...

... vjen ti tek un
__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur