Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme

Thashetheme Thashetheme-t e pėrditshme.

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė Mėnyra e shfaqjes
i vjetėr 16-01-2012, 19:29   #1
iDeA
DiNaMiKe
 
Avatari i iDeA
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Vendndodhja: FrymeMarrja
Postime: 3,031
Thanks: 338
Thanked 1,642 Times in 862 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 74
iDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėm
Red face Adele lesbike? Dua seks me …

Por, pasioni i saj per muziken kalon pertej saj, edhe tek koleget e veta. Keshtu, Adele eshte shprehur e mahnitur me trupin dhe sidomos me vithet e Rihannas dhe per kete arsye ka thene se do te deshironte te bente seks me kengetaren nga Barbados, edhe pse eshte me orientime normale seksuale. “Nese Rihanna do te me kerkonte, atehere do ta beja. Ajo eshte e forte. Ajo eshte e zjarrte me ato vithe te jashtezakonshme. Une i pyeta shoqet e mia se nese edhe ato si une ndihen paska lesbike”, ka thene kengetarja. Ne fakt, kush nuk do te donte te bente seks me Rihannan. (Marre nga Shqiperia.com)
__________________
"Mendjet e mėdha diskutojnė idetė,
Mendjet mesatare diskutojnė ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnė Njerėz"
iDeA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-01-2012, 19:31   #2
Linda
I'm like a star
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Postime: 2,804
Thanks: 868
Thanked 726 Times in 435 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
Linda ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Adele lesbike? Dua seks me …

Kush eshte kjo Adele??
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-01-2012, 19:34   #3
iDeA
DiNaMiKe
 
Avatari i iDeA
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Vendndodhja: FrymeMarrja
Postime: 3,031
Thanks: 338
Thanked 1,642 Times in 862 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 74
iDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Adele lesbike? Dua seks me …

Adele e Someone Like you
Set fire to the Rain
Adele Kengetarja
__________________
"Mendjet e mėdha diskutojnė idetė,
Mendjet mesatare diskutojnė ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnė Njerėz"
iDeA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-01-2012, 19:36   #4
Jolene
❤️❤️❤️
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Postime: 6,089
Thanks: 1,516
Thanked 2,002 Times in 937 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 376
Jolene ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Adele lesbike? Dua seks me …

Preferoj te degjoj kenget e saj te mrekullueshme, se cfare fantazon ajo... SNUK.
__________________
S'gjen dhimbje mė tė madhe nė ke parė,
Njerinė e ndershėm nė mjerim e vaj,
Tek lutet i pėrulur, zemėrvrarė
Dhe ndihmė e shpresė pret nga maskarai.
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-01-2012, 20:25   #5
PuffetiNa
V.I.P
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Postime: 10,060
Thanks: 3,539
Thanked 2,514 Times in 1,256 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 92
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Adele lesbike? Dua seks me …

DeA, duam fotot e temes Adele lesbike? Dua seks me … per t'u siguruar

...Ahuuuu Adelja kendon bukur mi, c'ne kto thashethenme te kota? Eshte zgjedhur mbretereshe

Sidmos kjo kenga me pelqen shume '' Someone Like You''

http://www.youtube.com/watch?v=qemWRToNYJY&hd=1&t=27s
"Someone Like You"

I heard that you're settled down
That you found a girl and you're married now.
I heard that your dreams came true.
Guess she gave you things I didn't give to you.

Old friend, why are you so shy?
Ain't like you to hold back or hide from the light.

I hate to turn up out of the blue uninvited
But I couldn't stay away, I couldn't fight it.
I had hoped you'd see my face and that you'd be reminded
That for me it isn't over.

Never mind, I'll find someone like you
I wish nothing but the best for you too
Don't forget me, I begged
I remember you said,
"Sometimes it lasts in love but sometimes it hurts instead,
Sometimes it lasts in love but sometimes it hurts instead, "
Yeah

You'd know how the time flies
Only yesterday was the time of our lives
We were born and raised
In a summer haze
Bound by the surprise of our glory days

I hate to turn up out of the blue uninvited
But I couldn't stay away, I couldn't fight it.
I'd hoped you'd see my face and that you'd be reminded
That for me it isn't over.

Never mind, I'll find someone like you
I wish nothing but the best for you too
Don't forget me, I begged
I remember you said,
"Sometimes it lasts in love but sometimes it hurts instead."
Yeah

Nothing compares
No worries or cares
Regrets and mistakes
They are memories made.
Who would have known how bittersweet this would taste?

Never mind, I'll find someone like you
I wish nothing but the best for you
Don't forget me, I begged
I remember you said,
"Sometimes it lasts in love but sometimes it hurts instead."

Never mind, I'll find someone like you
I wish nothing but the best for you too
Don't forget me, I begged
I remember you said,
"Sometimes it lasts in love but sometimes it hurts instead,
Sometimes it lasts in love but sometimes it hurts instead."
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-01-2012, 21:40   #6
iDeA
DiNaMiKe
 
Avatari i iDeA
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Vendndodhja: FrymeMarrja
Postime: 3,031
Thanks: 338
Thanked 1,642 Times in 862 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 74
iDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Adele lesbike? Dua seks me …

ahahhahah Degjo moje Puffe mo me prek telat e zemres ne kete ore te mbremjes me kete Someone Like You

__________________
"Mendjet e mėdha diskutojnė idetė,
Mendjet mesatare diskutojnė ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnė Njerėz"
iDeA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-01-2012, 23:02   #7
SERAFIM DILO
Anti Busavata
 
Avatari i SERAFIM DILO
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Postime: 10,797
Thanks: 186
Thanked 1,563 Times in 1,178 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
SERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Adele lesbike? Dua seks me …

Na iku dhe Adelja,na kaloi nga spondi tjeter !.
__________________
Lavdi ish moderatoreve te rene ne krye te detyres.
SERAFIM DILO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-01-2012, 12:53   #8
HELEN OF TROY
Jeta vazhdon
 
Avatari i HELEN OF TROY
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: prane teje
Postime: 1,436
Thanks: 3
Thanked 28 Times in 15 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
HELEN OF TROY ka njė tė ardhme tė shkėlqyerHELEN OF TROY ka njė tė ardhme tė shkėlqyerHELEN OF TROY ka njė tė ardhme tė shkėlqyerHELEN OF TROY ka njė tė ardhme tė shkėlqyerHELEN OF TROY ka njė tė ardhme tė shkėlqyerHELEN OF TROY ka njė tė ardhme tė shkėlqyerHELEN OF TROY ka njė tė ardhme tė shkėlqyerHELEN OF TROY ka njė tė ardhme tė shkėlqyerHELEN OF TROY ka njė tė ardhme tė shkėlqyerHELEN OF TROY ka njė tė ardhme tė shkėlqyerHELEN OF TROY ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Adele lesbike? Dua seks me …

Serafim mire ben cupa e shpreh mendimin hapur,une ato qe fshehen i kam frike.
Me thuaj dicka,perse ju djemte eksitoheni me shume me femra lesbike?
__________________
Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...
HELEN OF TROY nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-01-2012, 13:54   #9
iDeA
DiNaMiKe
 
Avatari i iDeA
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Vendndodhja: FrymeMarrja
Postime: 3,031
Thanks: 338
Thanked 1,642 Times in 862 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 74
iDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Adele lesbike? Dua seks me …

Ti shofesh kur preken e kur puthen allahu te na ruaj
kam dy shoqe qe jane te ketije bregu, po mire te tjerat po jo ne publike se nuk i honeps dot
__________________
"Mendjet e mėdha diskutojnė idetė,
Mendjet mesatare diskutojnė ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnė Njerėz"
iDeA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-01-2012, 17:30   #10
SERAFIM DILO
Anti Busavata
 
Avatari i SERAFIM DILO
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Postime: 10,797
Thanks: 186
Thanked 1,563 Times in 1,178 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
SERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Adele lesbike? Dua seks me …

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga HELEN OF TROY Shiko postimin
Serafim mire ben cupa e shpreh mendimin hapur,une ato qe fshehen i kam frike.
Me thuaj dicka,perse ju djemte eksitoheni me shume me femra lesbike?
Per solidaritet.Edhe ne si Adelja e ndjejm veten paksa Lesbige.
__________________
Lavdi ish moderatoreve te rene ne krye te detyres.
SERAFIM DILO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-01-2012, 21:38   #11
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Postime: 5,002
Thanks: 1,162
Thanked 1,193 Times in 645 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 42
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Adele lesbike? Dua seks me …

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SERAFIM DILO Shiko postimin
Per solidaritet.Edhe ne si Adelja e ndjejm veten paksa Lesbige.
hahahahah
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-01-2012, 21:39   #12
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Postime: 5,002
Thanks: 1,162
Thanked 1,193 Times in 645 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 42
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Adele lesbike? Dua seks me …

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga HELEN OF TROY Shiko postimin
Serafim mire ben cupa e shpreh mendimin hapur,une ato qe fshehen i kam frike.
Me thuaj dicka,perse ju djemte eksitoheni me shume me femra lesbike?:p
per arysn se kemi nje objektive te berbashket, por edhe nje konflikt te drejt perdrejt nese bashkpunimi nuk eshte i pranueshem
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-01-2012, 21:53   #13
daniel00
Kakulukiam
 
Avatari i daniel00
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Alabania
Postime: 3,663
Thanks: 192
Thanked 356 Times in 261 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
daniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Adele lesbike? Dua seks me …

Do kete pare ndonje foto te tille haha

Kėngėtarja me origjinė nga Barbadosi ka vendosur qė tė pozojė sėrish pėr linjėn e veshjeve tė Armanit. Kėsaj here, ajo ėshtė shfaqur edhe me provokuese, duke qendruar vetėm me tė brendshme, nė disa foto bardh e zi. Si duket, Rihannės tashmė i ka hyrė nė qejf edhe roli i modeles, pėrveē asaj tė kėngėtares.

__________________
Nėse jeni nė botė tė pėrshkruani tė vėrtetėn, lėrjani elegancėn rrobaqepėsit.
daniel00 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-01-2012, 21:58   #14
iDeA
DiNaMiKe
 
Avatari i iDeA
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Vendndodhja: FrymeMarrja
Postime: 3,031
Thanks: 338
Thanked 1,642 Times in 862 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 74
iDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Adele lesbike? Dua seks me …

Daniel lena se Adelen ne foto i ka zbardhur dhembet
ti veshe dhe kete foto poshte te Rihannes kushedi se c'ndodh

Do i ve shenje te kuqe temes qe eshte e ndaluar Minoreneve si puna ime
__________________
"Mendjet e mėdha diskutojnė idetė,
Mendjet mesatare diskutojnė ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnė Njerėz"
iDeA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-01-2012, 22:04   #15
daniel00
Kakulukiam
 
Avatari i daniel00
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Alabania
Postime: 3,663
Thanks: 192
Thanked 356 Times in 261 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
daniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Adele lesbike? Dua seks me …

Dua te them qe Adele e ndare nga i dashuri , merr nje reviste mode e merzitur , kembe permbi kembe dhe sa sheh Rihanen ka nje reagim mashkulli , kush mundet ta qortoje ?

Nuk i ve faj
__________________
Nėse jeni nė botė tė pėrshkruani tė vėrtetėn, lėrjani elegancėn rrobaqepėsit.
daniel00 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-01-2012, 22:07   #16
iDeA
DiNaMiKe
 
Avatari i iDeA
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Vendndodhja: FrymeMarrja
Postime: 3,031
Thanks: 338
Thanked 1,642 Times in 862 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 74
iDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Adele lesbike? Dua seks me …

Kembe permbi kembe a sa femije i prapet jam
kur merr revisten kjo relaxohet .
Jo more ka dal nga shinat e trenit ka vajtur andej nga sponda ajo s'ka faj e shkreta ahahhahah
__________________
"Mendjet e mėdha diskutojnė idetė,
Mendjet mesatare diskutojnė ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnė Njerėz"
iDeA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-05-2012, 01:10   #17
Jolene
❤️❤️❤️
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Postime: 6,089
Thanks: 1,516
Thanked 2,002 Times in 937 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 376
Jolene ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Adele lesbike? Dua seks me …

Ksaj si fillon as emri me V haha
__________________
S'gjen dhimbje mė tė madhe nė ke parė,
Njerinė e ndershėm nė mjerim e vaj,
Tek lutet i pėrulur, zemėrvrarė
Dhe ndihmė e shpresė pret nga maskarai.
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-05-2012, 01:13   #18
land
.
 
Avatari i land
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Canada
Postime: 4,793
Thanks: 27
Thanked 39 Times in 49 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 76
land ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Adele lesbike? Dua seks me …

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sadahzinia Shiko postimin
Serafim mire ben cupa e shpreh mendimin hapur,une ato qe fshehen i kam frike.
Me thuaj dicka,perse ju djemte eksitoheni me shume me femra lesbike?
sepse kemi shije te njeta njesoj si lezbiket, na pelqejn femrat
land nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-05-2012, 03:35   #19
Hello Kitty
★ ☆ Done and done ☆ ★
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 5,501
Thanks: 3,428
Thanked 1,071 Times in 786 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Adele lesbike? Dua seks me …

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Reine Shiko postimin
Ksaj si fillon as emri me V haha
This is so gay: Shkronja V eshte per straight people.
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-02-2013, 18:10   #20
atrevido
cčchipuņechinonpuņ,io puņ
 
Avatari i atrevido
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 1,558
Thanks: 0
Thanked 252 Times in 180 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
atrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Adele lesbike? Dua seks me …

Une s'i kuptoj fare keto femrat qe e konsiderojne veten lesbike. Jam kureshtar te kuptoj se c'i shtyn te dashurohen me femra, pasi si perfundim kur "e bejne" perdorin nje penis artificail, 2 metra, por sdq nje simulim i organit seksual mashkullor. Bah!
atrevido nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė
Mėnyra e shfaqjes

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur