Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-02-2010, 00:14   #1
SmiLey
Only God Can Judge Me!
 
Avatari i SmiLey
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Negli occhi suoi! ♥ ♥
Postime: 1,302
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 8
SmiLey ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Armiku i qenies njerezore.... !

Kush eshte per ju armiku me i madh i njeriut?
SmiLey nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-02-2010, 16:15   #2
Meri
...Sans v``.
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: ......
Postime: 6,734
Thanks: 80
Thanked 61 Times in 43 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Armiku i qenies njerezore.... !

Fizikisht jane Ligjet e Natyres :Rastet e jashtezakonshme te Forcave te Natyres - termetet, vullkanet, tsunami,fenomenet astronomike

Ne marredheniet njerezore, : Mbinjeriu......
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-02-2010, 16:16   #3
Roxy
Flight Mode
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Postime: 7,250
Thanks: 147
Thanked 208 Times in 97 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 457
Roxy ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Titulli: Armiku i qenies njerezore.... !

Urrejtja .
Roxy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-02-2010, 16:50   #4
God'o
Super Anėtar
 
Avatari i God'o
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Ireland
Postime: 173
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
God'o ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Armiku i qenies njerezore.... !

Vet njeriu
__________________
I miss you when I'm not with you....when I'm not with you all I do is think about you...when I think about you I just want to be with you....and when I'm with you it's like all of my dreams have come true.
God'o nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-02-2010, 17:15   #5
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Postime: 10,220
Thanks: 180
Thanked 430 Times in 178 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
Beaute ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Armiku i qenies njerezore.... !

Mosmarreveshja...virtuti i shpirtkeqesis dhe ..ligesia etj qe sjan tipare te njerzimit mendoj
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-02-2010, 17:16   #6
God'o
Super Anėtar
 
Avatari i God'o
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Ireland
Postime: 173
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
God'o ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Armiku i qenies njerezore.... !

Edhe ku i gjen keto virtyte?
__________________
I miss you when I'm not with you....when I'm not with you all I do is think about you...when I think about you I just want to be with you....and when I'm with you it's like all of my dreams have come true.
God'o nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-02-2010, 18:58   #7
SmiLey
Only God Can Judge Me!
 
Avatari i SmiLey
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Negli occhi suoi! ♥ ♥
Postime: 1,302
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 8
SmiLey ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Armiku i qenies njerezore.... !

dyftyresia.....
SmiLey nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-02-2010, 22:31   #8
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Postime: 10,220
Thanks: 180
Thanked 430 Times in 178 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
Beaute ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Armiku i qenies njerezore.... !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga God'o Shiko postimin
Edhe ku i gjen keto virtyte?
Njeriu si gjen virtutet..po lind bashke me to
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-02-2010, 22:40   #9
The_AnGeL
Super Anėtar
 
Avatari i The_AnGeL
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Atje Ku Ballakumja Eshte me e Shijshme ;)
Postime: 167
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
The_AnGeL ėshtė njė gur i ēmuarThe_AnGeL ėshtė njė gur i ēmuarThe_AnGeL ėshtė njė gur i ēmuarThe_AnGeL ėshtė njė gur i ēmuar
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Armiku i qenies njerezore.... !

Tradhtia Dhe Fjalet e Thena Per tu Tallur .
__________________
http://LajmeSot.NeT Portali informativ i Lajmeve Minute Pas Minuti..
The_AnGeL nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-02-2010, 23:20   #10
Pure_Gold
Anėtar
 
Avatari i Pure_Gold
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Elbasan Shqiperi
Postime: 66
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Pure_Gold ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Armiku i qenies njerezore.... !

Armiku me i madh i njeriu per mua eshte Leku dhe Femra...
__________________
I`m Not Just Perfect I`m ALBANIAN Too
Pure_Gold nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-02-2010, 23:21   #11
Roxy
Flight Mode
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Postime: 7,250
Thanks: 147
Thanked 208 Times in 97 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 457
Roxy ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Titulli: Armiku i qenies njerezore.... !

_Cute_Boy_I_Vetmuar_ kjo sesht e drejt leku mund te jet po femra JOO
Roxy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-02-2010, 23:23   #12
Pure_Gold
Anėtar
 
Avatari i Pure_Gold
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Elbasan Shqiperi
Postime: 66
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Pure_Gold ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Armiku i qenies njerezore.... !

Femra perher ka qene nje ane negative per nje mashkull Roxy dhe un dhashe mendimin tim te bazuar ne realitet keshtu qe per mua eshte edhe Femra
__________________
I`m Not Just Perfect I`m ALBANIAN Too
Pure_Gold nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-02-2010, 23:24   #13
WISHMASTER
Anėtar
 
Avatari i WISHMASTER
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Postime: 51
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
WISHMASTER ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Armiku i qenies njerezore.... !

Per mua eshte vet njeriu,pra i bashkohem mendimit te god'o...kuptohet arsyeja se pse eshte vet njeriu apo jo
WISHMASTER nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-01-2011, 02:41   #14
Meri
...Sans v``.
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: ......
Postime: 6,734
Thanks: 80
Thanked 61 Times in 43 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Armiku i qenies njerezore.... !

Logjika e "ftohte".........
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-01-2011, 03:20   #15
daniel00
Kakulukiam
 
Avatari i daniel00
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Alabania
Postime: 3,619
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
daniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Armiku i qenies njerezore.... !

egoizmi
__________________
Nėse jeni nė botė tė pėrshkruani tė vėrtetėn, lėrjani elegancėn rrobaqepėsit
daniel00 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-08-2012, 22:05   #16
Lov!
Skyrim..
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Postime: 295
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 5
Lov! do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Armiku i qenies njerezore.... !

nefsi,
Lov! nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-08-2012, 11:21   #17
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Postime: 4,768
Thanks: 17
Thanked 39 Times in 14 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Armiku i qenies njerezore.... !

Ndjenja.
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur