Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca > Ekonomi & biznes

Ekonomi & biznes Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.

10 Temat e fundi Kurvėnator Ardian Fullani! (Autor : fredi - )           »          Muzeu Kokalari... (Autor : Mano - )           »          Athinė, dėshton protesta e organizatės sė ashtuquajtur “vorioepiriote” (Autor : BLEDI_SH - )           »          Shkarkohet ambasadori kosovar qė e quajti psikopat Berishėn (Autor : BLEDI_SH - )           »          Eshte fshire tema e kengeve franceze qe kisha hapur (Autor : daniel00 - )           »          Kėshilli i Evropės t’i kėrkojė falje Thaēit (Autor : Llapi - )           »          Vlorė, persona tė armatosur grabisin kazinonė, kapet njė nga autorėt (Autor : MisterE - )           »          kerkoj falje publike per kercenime mbremshem (Autor : heroi - )           »          A mund tė kolonizojmė njė planet tjetėr? (Autor : Mandi - )           »          Rafte librash ne mur (Autor : Nova_Design - )

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė Mėnyra e shfaqjes
i vjetėr 17-08-2012, 15:39   #1
Lov!
Skyrim..
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Postime: 397
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
Lov! do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Lightbulb Kriteret e punėsimit.

Cilat janė cilėsitė qė vlerėsohen nė njė intervistė pune.
Nė rastin tuaj, nėse kini njė bisnes,

__________________
Unė qep,e ti shkep,
dashuri kjo,
sy bukur, vetull hėne.
Lov! nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Sponsor
i vjetėr 17-08-2012, 15:56   #2
Diellza
Super Anėtar
 
Avatari i Diellza
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Postime: 203
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Diellza ėshtė njė gur i ēmuarDiellza ėshtė njė gur i ēmuarDiellza ėshtė njė gur i ēmuarDiellza ėshtė njė gur i ēmuar
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kriteret e punėsimit.

Si e prezanton veten! (kryesore)
Te tjerat pastaj varen sipas kerkesave specifike qe ka puna ne fjale.
__________________
I miss you...
Diellza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2012, 11:39   #3
Fiore
ON/OFF
 
Avatari i Fiore
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Venus
Postime: 1,021
Thanks: 4
Thanked 64 Times in 34 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 37
Fiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kriteret e punėsimit.

Nese do kisha ,do varesh nga lloji i biznesit.Nese do kerkoja nje punonjese te nje rendesie me te madhe ,do kerkoja nga ajo pergatitjen,nese do ishte me shume "tip reklamuese" ,do e zgjidhja te bukur te shkathet.
Fiore nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Bookmarks


Tema po shikohet nga: 1 (0 anėtarė dhe 1 vizitorė)
 
Mundėsitė nė temė
Mėnyra e shfaqjes

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur

Pėrzgjidh nėnforumin