Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme

Thashetheme Thashetheme-t e pėrditshme.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 18-02-2010, 22:53   #1
Forum-Al
Aty ku shqiptarėt mblidhen
 
Avatari i Forum-Al
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Forum
Posts: 547
Thanks: 0
Thanked 7 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Forum-Al do tė bėhet i njohur mjaft shpejtForum-Al do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Divorci mes Inva Mulės dhe Pirro Cakos, tani vendos djali

Vazhdon “odiseja” e divorcit mes sopranos Inva Mula dhe kėngėtarit Pirro Cako. Mėsohet se tani ka mbetur qė tė pyetet djali i ciftit se me kė nga prindėrit do tė jetojė.

Mė 17 mars pyetet i mituri Anthony Cako, djali i ēiftit tė mirėnjohur, Inva Mula –Piro Ēako, tė cilėt prej muajsh janė nė proces divorci, do tė japė pėlqimin se me cilin nga prindėrit dėshiron tė jetojė.

Gjykata e Tiranės, e cila po shqyrton kėrkesė-padinė e sopranos sė mirėnjohur shqiptare pėr ndarjen nga bashkėshorti, Pirro Ēako ka caktuar tre psikologė tė cilėt me datėn 17 mars do tė marrin nė pyetje djalin.

Pasi tė marrė pėlqimin e tij, gjykata do tė vendosė se cilit nga prindėrit do t’ia besojė kujdestarinė e djalit. Mbrojtja e kantautorit tė mirėnjohur, Ēako, kishte propozuar emrat e shtatė psikologėve, nė praninė e tė cilėve do tė merrej pėlqimi i djalit.

Por, gjykata ka zgjedhur vetėm tre prej tyre. Procesi i divorcit mes ēiftit mjaft tė njohur tė artistėve zgjat prej disa muajsh nė gjykatė. Kohė mė parė ishte pėrfolur pėr njė krisje mes ēiftit. Mė vonė, erdhi dhe kėrkesa pėr divorc nga artistja e merituar, Inva Mula. Pėr kėtė tė fundit thuhet se ka njė lidhje me biznesmenin e njohur, Hetem Ramadani./balkanweb/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarėt mblidhen!
Forum-Al nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur