Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 05-02-2013, 04:25   #1
Brari
V.I.P
 
Avatari i Brari
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 3,577
Thanks: 3
Thanked 30 Times in 13 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Brari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarė
Interpoli kerkon ndihme..

kush i ka pare keta qelbaniker te denoncoj atje ku duhet..

http://www.panorama.com.al/2013/02/0...ve-ne-britani/
Brari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-02-2013, 13:26   #2
Saura
V.I.P
 
Avatari i Saura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Itali
Posts: 2,667
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Saura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Interpoli kerkon ndihme..

Prandaj duhen te behen pashaportat biometrike per te gjithe shtetasit europian e te tjere ...
Nuk jame dakort me organizatat qe mbrojne te drejtat e njeriut dhe grupe te atyre civile qe jane kunder pajisjes me keto pasaporta ...
Pashaportat ,kamerat etjetj lehtesojne shume punen e policise e si rrjedhim sigurine tone ...
E drejta e privatėsisė nuk ėshtė absolute , nėse ajo cenon tė tjera tė drejta themelore, si p.sh. e drejta e jetės.
Saura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-02-2013, 14:53   #3
G.Ruci ri
Super Anėtar
 
Avatari i G.Ruci ri
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 163
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 6
G.Ruci ri ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Interpoli kerkon ndihme..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Saura Shiko postimin
Prandaj duhen te behen pashaportat biometrike per te gjithe shtetasit europian e te tjere ...
Nuk jame dakort me organizatat qe mbrojne te drejtat e njeriut dhe grupe te atyre civile qe jane kunder pajisjes me keto pasaporta ...
Pashaportat ,kamerat etjetj lehtesojne shume punen e policise e si rrjedhim sigurine tone ...
E drejta e privatėsisė nuk ėshtė absolute , nėse ajo cenon tė tjera tė drejta themelore, si p.sh. e drejta e jetės.
Nuk qendron problemi tek pashaporta Saura!
Problemi eshte kush i mbeshtet apo ku gjejne strehim keta funderrinat!
Keta hyjne brenda(po i kapen) per sjellje te mire dalin prape jashte,dhe fillojne prape nga e para!Si dhe pedofilave,prejau kaptinen,kursehen dhe taksa e jotja,e imja dhe e te tjereve!
E drejta e njeriut???Me vjen per te qeshur apo qare.
G.Ruci ri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-02-2013, 16:10   #4
Saura
V.I.P
 
Avatari i Saura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Itali
Posts: 2,667
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Saura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Interpoli kerkon ndihme..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga G.Ruci ri Shiko postimin
Nuk qendron problemi tek pashaporta Saura!
Problemi eshte kush i mbeshtet apo ku gjejne strehim keta funderrinat!
Keta hyjne brenda(po i kapen) per sjellje te mire dalin prape jashte,dhe fillojne prape nga e para!Si dhe pedofilave,prejau kaptinen,kursehen dhe taksa e jotja,e imja dhe e te tjereve!
E drejta e njeriut???Me vjen per te qeshur apo qare.

Jo them dhe per jasht Shqiperise..
I lehtesohet shume pune policis ... e vertete ne fund dhe ata paguhen me taksat tona ... por edhe aty shkurtohen fondet ...i mungon dhe benzina merre me mend ...flas per Italine imagjino Shqiperin ...
Saura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-02-2013, 16:35   #5
SERAFIM DILO
Anti Busavata
 
Avatari i SERAFIM DILO
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Posts: 9,596
Thanks: 0
Thanked 27 Times in 24 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
SERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Interpoli kerkon ndihme..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Saura Shiko postimin
Prandaj duhen te behen pashaportat biometrike per te gjithe shtetasit europian e te tjere ...
Nuk jame dakort me organizatat qe mbrojne te drejtat e njeriut dhe grupe te atyre civile qe jane kunder pajisjes me keto pasaporta ...
Pashaportat ,kamerat etjetj lehtesojne shume punen e policise e si rrjedhim sigurine tone ...
E drejta e privatėsisė nuk ėshtė absolute , nėse ajo cenon tė tjera tė drejta themelore, si p.sh. e drejta e jetės.
E vertet.E kan bo kete privatsin sikur dun me mbrojt krimin.(ne Monte Karlo eshte plot me kamera e nuk ankohet njeri)
SERAFIM DILO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-02-2013, 16:54   #6
G.Ruci ri
Super Anėtar
 
Avatari i G.Ruci ri
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 163
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 6
G.Ruci ri ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Interpoli kerkon ndihme..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SERAFIM DILO Shiko postimin
E vertet.E kan bo kete privatsin sikur dun me mbrojt krimin.(ne Monte Karlo eshte plot me kamera e nuk ankohet njeri)
Ne Monaco nuk paguajne taksa,prandaj nuk ankohet asnjeri.
G.Ruci ri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-02-2013, 17:56   #7
SERAFIM DILO
Anti Busavata
 
Avatari i SERAFIM DILO
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Posts: 9,596
Thanks: 0
Thanked 27 Times in 24 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
SERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Interpoli kerkon ndihme..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga G.Ruci ri Shiko postimin
Ne Monaco nuk paguajne taksa,prandaj nuk ankohet asnjeri.
Pse,po te paguanin taksa,do kerkonin me pak siguri !
Nuk ankohen se eshte diēka normale.Eshte si kur futesh ne bank asnjeri nuk proteston per privatesin,ndersa kur je ne rrug e humbke !
SERAFIM DILO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-02-2013, 17:43   #8
Saura
V.I.P
 
Avatari i Saura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Itali
Posts: 2,667
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Saura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Interpoli kerkon ndihme..

Tani mund ta luftojme krimin dhe me vullnetar ,kshu nuk harxhojme fare lol
Saura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-02-2013, 14:44   #9
BlueBaron
Kalorės i Lirisė
 
Avatari i BlueBaron
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Nė Tironėn e Ondrrave
Posts: 1,310
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
BlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Interpoli kerkon ndihme..

Me thone te drejten sa i perket kesaj teme, Interpoli le te perpiqet t'a fitoje buken vete ...
__________________
Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!
BlueBaron nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur