Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė Mėnyra e shfaqjes
i vjetėr 13-03-2013, 14:29   #141
Beaute
Beautiful
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Postime: 12,739
Thanks: 1,583
Thanked 1,411 Times in 934 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Beaute ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: KF Barcelona

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
mos shif filxhon para kohe
Drague ktu do jemi kundr edhe se mke knoq me kte citim

p.s ahahahahha ky admiral tipiku i atyre qe shesin vickla para kohe .

Ka njeri tbej gek mek mo? kjo eshte barca qe njof un...jo per gje.

Mbrem nuk kan bo thjesht loje , po spektakel .
__________________
I'm working hard to prepare for my next mistake.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Sponsor
i vjetėr 13-03-2013, 21:28   #142
Gaius Baltar
V.I.P
 
Avatari i Gaius Baltar
 
Data e antarėsimit: Oct 2012
Vendndodhja: Cydonia
Postime: 557
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
Gaius Baltar ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGaius Baltar ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGaius Baltar ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGaius Baltar ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGaius Baltar ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGaius Baltar ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGaius Baltar ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGaius Baltar ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGaius Baltar ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGaius Baltar ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGaius Baltar ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: KF Barcelona

Cfare tmerri. Sapo beri shtyllen Niangu u levruan disa zera histerike "MILAN MILAN MILAN MILAN MILAN MILAN", por nuk e paten te gjate, goli i dyte erdhi fill pas 30-40 sekondash. Me skenar tragjikomik nuk behet. Turp per Milanon, qyteti me i titulluar ne bote po pallohet ne Evrope. Nje ekip me nje burgaxhi manjak seksual dhe ordiner, tjetri me nje psikopat biznesmen qe shyqyr qe i la babi disa leke se as kamarier nuk do behej dot ne jete. Keta kane mare ne dore fatet e Milanit dhe Interit. Nuk do mend qe ketu do vej niveli.
__________________
Wake to see, your true emancipation is a fantasy.
Gaius Baltar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2013, 21:30   #143
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeHer
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: .. Ne shtepin ku ngrohem e ftohem dimer vere
Postime: 10,280
Thanks: 1,291
Thanked 1,083 Times in 598 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: KF Barcelona

nuk eshte e mundur

por, prap Milan jam .. !!
__________________
Nje kafecke te vockel rituale .
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2013, 21:30   #144
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Postime: 12,319
Thanks: 383
Thanked 852 Times in 691 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 48
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: KF Barcelona

mire e ka baltari...propozoj qe drejtimin e milanit ne vazhdim ta mari papa,si e kishte?
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2013, 21:48   #145
Gaius Baltar
V.I.P
 
Avatari i Gaius Baltar
 
Data e antarėsimit: Oct 2012
Vendndodhja: Cydonia
Postime: 557
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
Gaius Baltar ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGaius Baltar ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGaius Baltar ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGaius Baltar ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGaius Baltar ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGaius Baltar ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGaius Baltar ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGaius Baltar ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGaius Baltar ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGaius Baltar ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGaius Baltar ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: KF Barcelona

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
mire e ka baltari...propozoj qe drejtimin e milanit ne vazhdim ta mari papa,si e kishte?
Vallaj me mire se Halegria do bente dhe se qerosi(ai me floke te implantume jo Festeri) qe eshte "shtruar" ne spital sa i thane qe e ke qeline gati. Lere aman se eshte bere gallate kudo.
__________________
Wake to see, your true emancipation is a fantasy.
Gaius Baltar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-03-2013, 18:08   #146
atrevido
V.I.P
 
Avatari i atrevido
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 990
Thanks: 0
Thanked 94 Times in 62 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
atrevido ka shumė pėr tė qenė krenarėatrevido ka shumė pėr tė qenė krenarėatrevido ka shumė pėr tė qenė krenarėatrevido ka shumė pėr tė qenė krenarėatrevido ka shumė pėr tė qenė krenarėatrevido ka shumė pėr tė qenė krenarėatrevido ka shumė pėr tė qenė krenarėatrevido ka shumė pėr tė qenė krenarėatrevido ka shumė pėr tė qenė krenarėatrevido ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: KF Barcelona

Goli i pare i Mesit tregon perse ai vazhdon te fitoje Topin e Arte. Gjenial!
atrevido nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-03-2013, 18:41   #147
SystemA
God is INHUMAN
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 12,283
Thanks: 5,565
Thanked 1,509 Times in 1,163 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: KF Barcelona

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga atrevido Shiko postimin
Goli i pare i Mesit tregon perse ai vazhdon te fitoje Topin e Arte. Gjenial!
Film pa ulurima

GRANDEEEEEEEEEEEEEEEE,allah
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-03-2013, 18:58   #148
atrevido
V.I.P
 
Avatari i atrevido
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 990
Thanks: 0
Thanked 94 Times in 62 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
atrevido ka shumė pėr tė qenė krenarėatrevido ka shumė pėr tė qenė krenarėatrevido ka shumė pėr tė qenė krenarėatrevido ka shumė pėr tė qenė krenarėatrevido ka shumė pėr tė qenė krenarėatrevido ka shumė pėr tė qenė krenarėatrevido ka shumė pėr tė qenė krenarėatrevido ka shumė pėr tė qenė krenarėatrevido ka shumė pėr tė qenė krenarėatrevido ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: KF Barcelona

Komentet e ketyre arabve jane fantastik, terbohen fare!
atrevido nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-03-2013, 20:49   #149
SystemA
God is INHUMAN
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 12,283
Thanks: 5,565
Thanked 1,509 Times in 1,163 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: KF Barcelona

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga atrevido Shiko postimin
Komentet e ketyre arabve jane fantastik, terbohen fare!
Po lene pash zotin...
Te dhjesin,,
ehu
Nga nje Juventin
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2013, 00:16   #150
Beaute
Beautiful
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Postime: 12,739
Thanks: 1,583
Thanked 1,411 Times in 934 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Beaute ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: KF Barcelona

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga atrevido Shiko postimin
Goli i pare i Mesit tregon perse ai vazhdon te fitoje Topin e Arte. Gjenial!
pse i dyti sta mbushi syrin?
__________________
I'm working hard to prepare for my next mistake.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2013, 17:17   #151
atrevido
V.I.P
 
Avatari i atrevido
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 990
Thanks: 0
Thanked 94 Times in 62 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
atrevido ka shumė pėr tė qenė krenarėatrevido ka shumė pėr tė qenė krenarėatrevido ka shumė pėr tė qenė krenarėatrevido ka shumė pėr tė qenė krenarėatrevido ka shumė pėr tė qenė krenarėatrevido ka shumė pėr tė qenė krenarėatrevido ka shumė pėr tė qenė krenarėatrevido ka shumė pėr tė qenė krenarėatrevido ka shumė pėr tė qenė krenarėatrevido ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: KF Barcelona

Goli i dyte normal. I pari ishte jashtetokesore.
atrevido nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2013, 18:30   #152
SystemA
God is INHUMAN
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 12,283
Thanks: 5,565
Thanked 1,509 Times in 1,163 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: KF Barcelona

Ekip GJIGAND edhe RESPECKT.
PERKULU.
Kaq.

Ata qe kane haber!
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-03-2013, 11:01   #153
Beaute
Beautiful
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Postime: 12,739
Thanks: 1,583
Thanked 1,411 Times in 934 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Beaute ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: KF Barcelona

Fischkopp Ban ?????
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga atrevido Shiko postimin
Goli i dyte normal. I pari ishte jashtetokesore.
Goli i dyt ishte po aq i bukur .Kot si thon " Jashtokesor" ..

Meqe ra fjala i futem dhe 3 pik tjera..Barca kryeson .
__________________
I'm working hard to prepare for my next mistake.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-03-2013, 14:10   #154
Linda
I'm like a star
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Postime: 2,771
Thanks: 470
Thanked 423 Times in 285 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 30
Linda ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: KF Barcelona

Ka kush na i sjell me vidio, pak golat e ksaj jave?

Fatkeqsisht,nuk kisha mundsi te shikjo ndeshjen

Flm
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-03-2013, 16:24   #155
SystemA
God is INHUMAN
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 12,283
Thanks: 5,565
Thanked 1,509 Times in 1,163 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: KF Barcelona

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Linda Shiko postimin
Ka kush na i sjell me vidio, pak golat e ksaj jave?

Fatkeqsisht,nuk kisha mundsi te shikjo ndeshjen

Flm
http://www.wettbonus.at/tag/primera-division-video/
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-05-2013, 21:20   #156
Rex
V.I.P
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Postime: 5,194
Thanks: 1,314
Thanked 1,214 Times in 816 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: FC Barcelona

Mourinho: Barca mė e mira! "Ēarten" madrilenėtJose Mourinho dje dha njė deklaratė interesante ku tha se Barcelona ėshtė skuadra mė e mirė nė futboll nė 20-30 vitet e fundit. "Ne kemi arritur tė ndalim deri diku dominimin e Barcelonės si skuadėr e cila mbetet mė e mira nė botė.
Nė fakt Barcelona ėshtė mė e mira nė 20-30 vitet e fundit. Nė garat ndėrkombėtare Barcelonėn e ndala me Interin njėherė ndėrsa edhe me Realin bėmė garė tė fuqishme" deklaroj dje Mourinho. Mirpo deklarata e tij ėshtė quajtur fyese nga tifozėt e Realit.
Nė forume tė Realit nė rrjete sociale, Mourinho ėshtė fyer nga madrilenėt. Ata e konsiderojnė njė fyerje deklaratėn e tij pėr skuadrė galaktike.
Shumica e tifozėve madrilen e kanė kritikuar kėtė deklaratė duke thėnė se vije nė momentin mė tė keq, pikėrisht kur Mourinho pritet tė largohet nga Reali./indeksonline/
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-05-2013, 21:52   #157
Beaute
Beautiful
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Postime: 12,739
Thanks: 1,583
Thanked 1,411 Times in 934 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Beaute ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: FC Barcelona

Rex yep e lexova dhe un kte.

Barca _ Betis 4:2 ec aty
__________________
I'm working hard to prepare for my next mistake.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-05-2013, 22:20   #158
peshkaqeni33
nje ze midis jush
 
Avatari i peshkaqeni33
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Thelle ne detin BLU!
Postime: 2,074
Thanks: 154
Thanked 272 Times in 202 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
peshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: FC Barcelona

Kjo barcelona kush eshte?!

Mos eshte emri i asaj stracos me te cilat fshihu kepucet javen e shkuar Bajerni?

Do ta ken kapur te pire Murinjon qe ka thene ato budalliqe. Se nuk mund te thuash skuadra me e mire e 20-30 viteve te fundit, per nje skuader, qe ha 7(shtate) petulla dhe nuk bene asnje. Bajerni nuk eshte se e poshteroi Barcelonen apo i uli koken... ai e shkeli me kembe. Ajo nuk ishte humbje... ai ishte injorim.
__________________
Zoti ne qiell... Une ne det...


... (Po ne toke kush do jete?!)
peshkaqeni33 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-05-2013, 23:24   #159
Rex
V.I.P
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Postime: 5,194
Thanks: 1,314
Thanked 1,214 Times in 816 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: FC Barcelona

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Rex yep e lexova dhe un kte.
Mourinhos po i vie koha qe te largohet nga Reali dhe njekohesisht do te largohet nga shkaktari i anktheve te tij disavjeqare Barcelona

Eshte kenaqesi kur i lexon trajneret e nje kalibri te tille duke e pranu realitetin.

Citim:
Barca _ Betis 4:2 ec aty
Ai miku yt i paska shenu dy kokrra sonte
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-05-2013, 14:03   #160
Beaute
Beautiful
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Postime: 12,739
Thanks: 1,583
Thanked 1,411 Times in 934 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Beaute ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: FC Barcelona


Ai miku yt thot , qe do vdes un per ate , po pra urte e bute i futi nja dy petlla

Po trajneret e komentojn pa inat sepse kan experiencen e duhur , eshte vertet gje e bukur tflitet per diēka reale .
pa per tifoze si Admirali etj etj "Madrilenet" dmth qe na e majn veten Spanjoll se vras mendjen shum un jo
Loveuuu Barca!!

P.s ty
__________________
I'm working hard to prepare for my next mistake.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Bookmarks

Tags
azulgrana, barca, blaugrana


Tema po shikohet nga: 1 (0 anėtarė dhe 1 vizitorė)
 
Mundėsitė nė temė
Mėnyra e shfaqjes

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur

Pėrzgjidh nėnforumin