Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Politika Shqiptare

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 21-03-2013, 13:04   #1
Ganimet
V.I.P
 
Avatari i Ganimet
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Ne toke
Posts: 5,379
Thanks: 197
Thanked 167 Times in 126 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Ganimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pas kujt po fshihen ata qe ja kan me hile kombit shqiptar.

Letra ndaj aktivistes Balaj “Mos e mbrojė turpin, se t’pret plumbi”

11:43 / 21.03.2013
197 0
Vetėvendosje pėrmes njė kumtese pėr media njoftoi se mė 21 mars, drejtuesja e Sekretariatit tė Gruas Aktiviste tė Vetėvendosjes, Nazlie Balaj, ka marrė njė letėr kėrcėnuese nė derėn e banesės sė saj, ku i thuhet "tė mos mbrojė turpin, se e pret plumbi".
Sipas VV-sė, ky kėrcėnim vjen disa ditė pas paraqitjes nė emisionin e RTK-sė “Nė kėrkim” ku tema e trajtuar ka pasur tė bėjė me Projektligjin pėr ndryshimin dhe plotėsimin e ligjit nr.04/L-054 pėr statusin dhe tė drejtat e dėshmorėve, invalidėve, veteranėve, pjesėtarėve tė Ushtrisė Ēlirimtare tė Kosovės, personave tė dhunuar gjatė luftės, viktimave civile tė luftės dhe familjeve tė tyre si dhe me rastet e dhunės tanimė tė dėshmuara dhe tė mbledhura nga ajo dhe aktiviste tė tjera.Vetėvendosje vlerėson se mesazhi kėrcėnues i kėsaj letre ka pėr qėllim frikėsimin e gjithė atyre qė kanė ngritur zėrin pėr kėtė temė me kėtė ēėshtje dhe heshtjen e krimeve tė Serbisė.

“Kėto kėrcėnime nuk do tė na ndalin nė pėrpjekjet tona pėr ta shtyrė ēėshtjen pėrpara derisa kjo kategori e ndjeshme tė trajtohet institucionalisht dhe tė pėrfitojė tė gjitha tė drejtat dhe beneficionet nga ligji nė fjalė. Futja e kategorisė sė personave tė dhunuar gjatė luftės nė ligj, do tė kontribuonte nė rehabilitimin e kėtyre viktimave dhe do t’ua mundėsonte qasjen nė drejtėsi”, vlerėson VV.

Sipas kėsaj lėvizje, kushdo qė ka kryer kėtė akt tė shėmtuar tė kėrcėnimit ėshtė dashakeqės ndaj kėsaj kategorie dhe i kontribuon drejtpėrdrejt fshehjes sė krimeve ndaj popullatės civile. /Telegrafi/

27 comments

Leave a message...
Best
Share

DIN DINI • in 7 days
U PARALIZOFT AJO DORE
QE E KA SHKRUE KETE LETER.
53 •Reply•Share ›

AntiKontra DIN DINI • in 7 days
I mallkuar qofte ai dhe familja e tij.
9 •Reply•Share ›

Limi KAPONE • in 7 days
Shqiptari i mire eshte shqiptari i vdekur, kjo eshte moto e armiqeve tan te jashtem dhe te mbrendshem.
Armiqt e mbrendesh na duan te vdekur per te na hedh lule mbi varr ne emer te patriotizmit.
20 •Reply•Share ›

Blodin Zylfiu • in 7 days
Garant i PDK u kon se as me shkru spo dika analfabet
19 1 •Reply•Share ›

Blerand Gashi Blodin Zylfiu • in 7 days
Normal, kurgjo e re kjo.
3 1 •Reply•Share ›

Kavler Kavalero • in 7 days −
Keto kercnime i ban ''DORA E ZEZ''e PDK-se qe po mundohet me bllokuar cdo gje ne Kosove keta njerz qe kan kercnuar me siguri kan qen vet dhunuesit e grave Kosovare sepse dhunime nuk ka bere vetem serbia dhunime kan bere edhe Shqiptart te ashtuquajtur ''Clirimtar''.
24 3 •Reply•Share ›

tonimontana Kavler Kavalero • in 7 days
po ku pe dini kush e ka shkru nuk po muj me i kuptu kta njerz qe foli me
kaq siguri tmadhe a ja boni pytjen vetes se mos ndoshta vete kjo e ka
shkru kete leter kerrcenuese???
Nuk duhet ta perjashtojm as nje mundesi por nuk duhet qe edhe te flasim me siguri te plote pa qene plotesisht te sigurt...
5 3 •Reply•Share ›

Enko Ennko • in 7 days
Nuk eshte per tu quditur se munet me kon njeri prej dhunuesve , e ne qfare shteti jemi tu jetu e me qfare policije e koruptuar deri ne maksimun e me nje minister qi per qdo mengjez nga nje skandal e ka e per kete duhet te bejme Dua Allahu i shkateroft
10 1 •Reply•Share ›

Kurkulica Enko Ennko • in 7 days
Shum Po me pelqen komenti Po Pse se ke shkru Shqip Zoti te shkatrroft
1 •Reply•Share ›

artoni1 • in 7 days
Une per veti mas shumti po quditna qe na vet populli i kem fajet kshtu qe vetedijesohuni se edhe juve ju pret nje dite sikur e ksaj letre ,na jemi qe me voten e lire ta ndryshojme kete gjendje te mjere "Ndryshoje Kosoven"
6 •Reply•Share ›

infermieri • in 7 days
o ti student ne vitet 98-99 nuk ka pas vv as pdk krejt kan qen ldk po mos ha shum
3 •Reply•Share ›

Gimiprishtine • in 7 days
Nese te vret dikush qe ka te pakten shkollen fillore do te thuhet se e vrau filan fisteku qe ka te kryer shkollen fillore, e po qe se te vret i pashkolluari, sic eshte ne kete rast ky analfabet, atehere vdekja eshte edhe me e rende. Kjo per faktin se, ai nuk paska pasur kohe te mesoje shkrim-leximin, por qenka marre me artin luftarak, por jo atehere kur eshte dashur, ne luften e lavdishme te UCK-se, por tash kur e kemi fituar njefare lirie, te cilen po e rrenojne analfabetet, qe tash edhe mund te jene vrases potencial. Na ruaj Zot, edhe nga, te pashkolluarit?!
3 •Reply•Share ›

Studenti • in 7 days
Po ju te Vetevendosjes, skeni drejt me mbrojt, Vlerat e luftes, se 98, 99, keni qen ne diskoteka ne shkup, i mbrojn vet ata qe luftuan jo ju, !!!
3 2 •Reply•Share ›

Avatar707 Studenti • in 7 days
Ty me duket je student i odave a ? I pamė vlerat e luftės, 45000 ushtarė kishin qenė.
2 •Reply•Share ›

Un Studenti • in 7 days
edhe pse nuk jam me as nje parti jam apartiak ka more ti dole sot edhe po din qe kokan kan kta te vv ne diskoteka e kta tjert anej e knej mos folni ne pergjithsi po tham nese nuk keni fakte njerz se ne ditet e sodit ne koh civilizimi nuk eshte mir te flitet me hamendje e paragjykime pa kur far fakte .
0 •Reply•Share ›

AntiKontra • in 7 days
A ka shtet a jo?Turp eshte me vjedhe,me konfisku dhe me rrejt qe ke luftuar.Nuk eshte turp me kerku drejtesi per te viktimat e dhunimit o AMEB.
1 •Reply•Share ›

lu_shi • in 7 days
ky ( ma merre mendja se eshte mashkull) analfabeti po lypka vete plumbe
1 •Reply•Share ›

Guest lu_shi • in 7 days
po ku pe dini kush e ka shkru nuk po muj me i kuptu kta njerz qe foli me kaq siguri tmadhe a ja boni pytjen vetes se mos ndoshta vete kjo e ka shkru kete leter kerrcenuese???
Nuk duhet ta perjashtojm as nje mundesi por nuk duhet qe edhe te flasim me siguri te plote pa qene plotesisht te sigurt.
0 1 •Reply•Share ›

lu_shi Guest • in 7 days
lexo mire se qka kame shkru e tani komento, nuk ma merr mendja qe ajo vete e ka shkru e as nuk ma merr mendja se ka qene femer per ate kame thane se shkruesi duhet te jete mashkull ky eshte mendimi im e nese ty apo dikend qe te jepe urdhera ty ju pengon ky eshte problemi juaj.
0 •Reply•Share ›

Guest • in 7 days
Phii kta ndryshe sdinn ...Ose jon lladika ose e kan bo per faamm;d
1 1 •Reply•Share ›

Arben Leci • in 7 days
kta kan shkru kta vet
1 2 •Reply•Share ›

albanianeagle • in 7 days
Qysh pe shof vet e pasken shkrujt...kush shkon me shkrujt te 1 antar i partije se kur e di se e cesin ne TV e naper portale...
0 1 •Reply•Share ›

Kurkulica • in 7 days
Mir e paskan shkru kur Nuk kan shkolle Kta qena
0 •Reply•Share ›

Shaljani Suedi • in 7 days
*A PDK veq krimin e ka se keta sdin tjeter. U ka ardhe fundi
0 •Reply•Share ›

koo14-66 • in 7 days
KY SHKRIM ASHT BER NE BASHKPUNIM MES UDBse-BIAse-SERBE DHE SHIKut
VRASTAR TU KOSOVES....
IA BAJ ME DIJE ZOTIT KADRI VESELIT
DHE XHAVIT HALITIT SE E VERTETA SVDES KUR...E AJO ASHT SE JENI KAN DHE JENI SOT BASHKPUNTOR SHERBIMIT TE FSHEHT SERB...

PLUMBI DO JU MER JUVE EJO VETVENDOSJEN,,,,,,,BILE BILE MSHELNE
..IDHIN SE JAV QQIMM NANENN,JU EKENI NGULFAT KOSOVEN,DUKE SHKATRU VLERAT NJERZORE..........

EDI SE KENI ME DHAN LLOGARI HERET AVON
0 •Reply•Share ›

antianalfabet • in 7 days
"Cerna ruka" shqipetare, nuk ka dallim shum ne mes paramilitarve te PDK-se dhe atyre te Milloshit!
0 •Reply•Share ›

tonimontana • in 7 days
pom doket pe shoh me thoj tlyn kyq ashtu ka pak qe ju ka ra ngjyra te pren shkurt si te mashkujve po fatekqesish kjo osht femer edhe per me shum kjo qe e ka shkru kete leter eshte po kjo e njejta qe e ka paraqit si kercnim letren e shkruar vete nga po kjo e njejta me bo llajka ma shum ose ose me u promovu me saktesisht me u bo top news si kto kengetaret tone qe po e prekun zogun bile bile nashta ma mir ish kon edhe ti me e prek zogun ishe kon ma e perfolun ne media se kshtu.http://www.telegrafi.com/lajme/letra...a-2-30257.html
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=jE_nX_SSPKM
Ganimet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-03-2013, 13:37   #2
Ganimet
V.I.P
 
Avatari i Ganimet
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Ne toke
Posts: 5,379
Thanks: 197
Thanked 167 Times in 126 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Ganimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Pas kujt po fshihen ata qe ja kan me hile kombit shqiptar.

Kujt i sherben ky kercnim?
kamoflimi i drejtshkrimit nuk e ben te humbi gjurmet e mesazhit,sepse ata qe nuk e miratojn ligjin per perkujdesje ndaj viktimave te luftes jon akteret e ksaj letre kercnuese,e them me llogjiken e arsyes.Me ngulfatjen e fjales se lir dhe mos trajtimi i viktimave te luftes sesht gje tjeter vetem sa tregon ftyren e vertet sherbimi sekret i Serbis ,ku per qellim kan minimizimin e krimeve ndaj popullsis se pa mbrojtur ,sidomos asaj shqiptare.Kembkryqellaku i strukturave dhe argatve te shkaut deri ne kreun e shtetit ,duhet te debohet nga aty per arsye te forta.

Arsye.,per hir te vertetes,ku Serbija duhet te pergjigjet per gjith ato masakra,dhunime e poshtrime e shkatrrime e te mirave matriale ,po mbi te gjitha nuk duhet te shpetoj pa u ndeshkuar per krimet deri ne gjenocid.
Shoqria shqiptare nuk guxon ti heshte nji fakti ,qe gjenocid pati ne Kosove.
Kte fakt te pa mohueshem nuk guxon as nji shqiptar ta aneshkaloj, per as nji qmim.
Edhe nese dikujt do ti tinglloj se martina i ishte shurdhe dhe te bemat e Musa Ganit romantikisht i minimizohen,qe histori thurin komandant e gjeneraj nuk ben ta zbehi si fakt i llogjikshem, dhe i jetsuar ne lkuren e atyre viktimave te pa fajshme ,ku me mos miratimin e ligjit per mbrojtjen dhe stimulimin nga shteti, qoft edhe per munges financash nuk ben te mos miratohet sepse e ben Serbine te shfajsuar nga krimet e saja sidomos ndaj civilve.
Ose kto jon kohet kuhileqaret e qeshtjes shqiptare duan ta tregojn ftyren e vertet ...do thosha jon zbulesa e mesazheve te tilla si ne kte letren kercnues ndaj aktivistes se V V.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=jE_nX_SSPKM
Ganimet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-03-2013, 12:01   #3
Ganimet
V.I.P
 
Avatari i Ganimet
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Ne toke
Posts: 5,379
Thanks: 197
Thanked 167 Times in 126 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Ganimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Pas kujt po fshihen ata qe ja kan me hile kombit shqiptar.

https://www.facebook.com/note.php?no...24829760890144


http://www.youtube.com/watch?v=ixQxLQhZsE8
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=jE_nX_SSPKM
Ganimet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-03-2013, 12:10   #4
Ganimet
V.I.P
 
Avatari i Ganimet
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Ne toke
Posts: 5,379
Thanks: 197
Thanked 167 Times in 126 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Ganimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Pas kujt po fshihen ata qe ja kan me hile kombit shqiptar.

https://www.youtube.com/watch?v=ll9hDQu4fkk
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=jE_nX_SSPKM
Ganimet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-03-2013, 12:21   #5
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,754
Thanks: 10,742
Thanked 5,942 Times in 4,024 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pas kujt po fshihen ata qe ja kan me hile kombit shqiptar.

E pashe me shume vemendje!
Nuk ka Shtet pa ushtri foli Alban Kurti!
Mbase e degjojne.
Kaq kisha.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-03-2013, 12:45   #6
Ganimet
V.I.P
 
Avatari i Ganimet
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Ne toke
Posts: 5,379
Thanks: 197
Thanked 167 Times in 126 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Ganimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Pas kujt po fshihen ata qe ja kan me hile kombit shqiptar.

http://www.youtube.com/watch?v=yW4LF4X6f0w


Ja si reagon rreth flamurit te Albinit ky hajvan
http://www.youtube.com/watch?v=BUHuzaP0XXQ
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=jE_nX_SSPKM
Ganimet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-03-2013, 12:57   #7
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,754
Thanks: 10,742
Thanked 5,942 Times in 4,024 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pas kujt po fshihen ata qe ja kan me hile kombit shqiptar.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ganimet Shiko postimin
Ky neser,harroi te djeshmen!
Turp nuk mund ta di,ka apo ska.
Brezat pasardhes i ka siguruar!
Kjo eshte Ganimet,sepse ne harrojme shpeshhere nga erdhem!
Gjithe te mirat.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-03-2013, 12:58   #8
Ganimet
V.I.P
 
Avatari i Ganimet
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Ne toke
Posts: 5,379
Thanks: 197
Thanked 167 Times in 126 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Ganimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Pas kujt po fshihen ata qe ja kan me hile kombit shqiptar.

http://www.youtube.com/watch?v=RTZZ8vxI0_M
http://www.youtube.com/watch?v=NhPHmLgfVXk
http://www.youtube.com/watch?v=xw2JPtvU7PQ


A dote mbrrij te genjej historin ky argat i shkaut qe me shum se edhe serbet deshiron ta fshij te kalueren e idhet te shqiptarve... nga vet shqiptaret me meszhin kercnues ndaj aktivistes se V,v.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=jE_nX_SSPKM
Ganimet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-03-2013, 13:07   #9
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,754
Thanks: 10,742
Thanked 5,942 Times in 4,024 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pas kujt po fshihen ata qe ja kan me hile kombit shqiptar.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ganimet Shiko postimin
http://www.youtube.com/watch?v=RTZZ8vxI0_M
http://www.youtube.com/watch?v=NhPHmLgfVXk
http://www.youtube.com/watch?v=xw2JPtvU7PQ


A dote mbrrij te genjej historin ky argat i shkaut qe me shum se edhe serbet deshiron ta fshij te kalueren e idhet te shqiptarve... nga vet shqiptaret me meszhin kercnues ndaj aktivistes se V,v.
Sot apo neser UCK-ja do dali organizate terroriste.
Eshte per te ardhur keq.
Nga shqiptaret kjo(pa keqkuptime).
Ke te tille me se boll ne forum.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-03-2013, 13:16   #10
Ganimet
V.I.P
 
Avatari i Ganimet
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Ne toke
Posts: 5,379
Thanks: 197
Thanked 167 Times in 126 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Ganimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Pas kujt po fshihen ata qe ja kan me hile kombit shqiptar.

http://www.koha.net/?page=1,13,94953
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=jE_nX_SSPKM
Ganimet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-03-2013, 13:38   #11
Ganimet
V.I.P
 
Avatari i Ganimet
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Ne toke
Posts: 5,379
Thanks: 197
Thanked 167 Times in 126 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Ganimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Pas kujt po fshihen ata qe ja kan me hile kombit shqiptar.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga El Matador Shiko postimin
Sot apo neser UCK-ja do dali organizate terroriste.
Eshte per te ardhur keq.
Nga shqiptaret kjo(pa keqkuptime).
Ke te tille me se boll ne forum.
Uck nuk do shpallet terroriste,jon ca bajrektar qe moren flamurin e yck-s pa pyt njeri,moren ne menyren tinzare barren e made mbi vete me hile vetem per marje pushteti.
A sishte shenje e hiles se tyre si e Presidentes e te Hashim Gabelit qe nuku moren guximin burreror ti vizitonin kullat e Jasharajve.
A nuk esht kjo nji hile e nji turp prej turpeve qe vetem shqiptaret nuk guxojn ti thojn turp.
Pse te dialogohet fundja me nji qeveri qe sesht penduar as formalisht per te zezat qe i beri Serbija mbi Kosoven dhe mbi kte nen qjell.
Sa para u hargjuan pas atyre bisedave qe Kosova esht vetem tua pa sherrin,ku Serbija proklamon paqe pa shprehur as nji here keqardhje per krimet e turturat me permasa gjenocidi.
As nji her kjo qeveri se ka zene ne goj gjenocidin serb mbi Kosoven.Me iriton fakti se edhe qytetaret i bashkohen qendrimeve qyqare te qeveris sone .,po qeveris son te turpit ton qe nuk gelltitet,sepse eshte duke shkelur mbi gjakun e atyre viktimave dhe luftetarve te liris,fal atyre ne gezojm kte liri ,pore jo te plote siq e meritojm ne qe as vajin per ta na e ndalojn.
Diqka po fshihet ne menyren me tendencioze,pikrisht fakti i neglizhimit te zerit te arsyes qe thrrasin vajzat e motrat tona te vrara,te skllavruara nga shkau dhe te injoruara nga shoqria dhe veqanerisht nga qeveria dhe hallkat e saja te gjitha niveleve.
Mos ,injoranca jon si shoqri do na qoj deri ne faktin e kryer,ku luftuam ta debojm shkaun dhe po sillemi pa deshiren ton ta ftojm djallin sepse as gje njerzore nuk esht duke afruar kjo qeveri ,sidomos te pakten per nji ngjallje shprese per ardhmerin.

Duke u genjyer mas mashtruesve e gjak prishurve ,po druaj se hilja esht ne mesin ton shoqror,qoft ky apo ai i paguar nga dikush ose injoranca ne shoqrin shqiptare nuk meriton nji qeveri qe veq zarfave me kercnime turpi nuk ben pune te hajrit.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=jE_nX_SSPKM
Ganimet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur