Go Back   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike > Barcaleta

Barcaleta Vetėm barcaleta

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Reply
 
Thread Tools
Old 13-11-2009, 15:50   #201
Alb_LoVeR
V.I.P
 
Alb_LoVeR's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Location: LosT In YouR EyeS
Posts: 1,577
Thanks: 0
Thanked 11 Times in 11 Posts
Rep Power: 13
Alb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentė
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Nje here ishte nje vajze e cila ishte 16 vjec dhe per mos tu q*** babi i saj e kishte mbyll mrena qysh se kishte lind dhe kur u ba 16 vjece doli jashte ajo edhe zuri shoqe nje vajze ne lagje e cila ishte shume kurve. Nejse dolen gjiro ata te dyja bashke edhe thote ajo curva ksaj: " a shkojme e qihenaė" , kjo se dinte cka don me than me u q* edhe i thote pirt se tash po pys baben e po kje gja shkojme neser. Shkon ne darke kjo shpi edhe i thote te jatit : O babe a qihena bashke ė E kap i jati ket vajzen edhe e rreh edhe i tun edhe i thote kjo eshte e qimja ndac me e dite. bahet 20 vjec kjo vajza edhe martohet. Naten e pare te marteses bien me fjete edhe i thote burri ksaj ;" hajde afrou te qihena" .Apapapapapapapapapapa o thot kjo vajza . Me ka q* i her baba edhe me ka dhimt fort edhe nuk qihem ma ne jete teme . E mire i thote i shoqi hajde "qepim" pra meqe nuk don me u q*. E kap i shoqi edhe ja fut mrena edhe fillon tu e "QEP" edhe ksaj filloi ti pelqeje dhe pasi ja beri 5 here u ndalu i shoqi sepse edhe u lodh e edhe ja nxjerr jashte. Pse u ndalove i thote e shoqjaė Po ja i thotei shoqi mbaroi fija e penit edhe nukmund te qep ma per sot. Ja fut doren shoqja re rraqet edhe ja prek edhe i thot :" Pse rren mor burre ,ktu paske hala dy "lemsha"akoma pa fillu edhe thu se te kan maru"
__________________
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

E hėnė: Pashe
E martė:Njoha
E merkure : Besova
E enjte: Dashurova
E premte: U lendova
Shtunė:Vdiqa
E diel : U harrova
Alb_LoVeR is offline   Reply With Quote
Old 13-11-2009, 15:51   #202
Alb_LoVeR
V.I.P
 
Alb_LoVeR's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Location: LosT In YouR EyeS
Posts: 1,577
Thanks: 0
Thanked 11 Times in 11 Posts
Rep Power: 13
Alb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentė
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Njani kishte nje papagall po fliste shume fjale te pista, nje dite kthehet burri nga puna dhe i thote gruaja i thote qe duhet ta heqim kete papagall sespe edhe sot kisha njerez tek shtepia dhe tha shume fjale pista, ok i thote burri dhe per mos ta mbytur thote po shkoj te aeroporti dhe atje ka turista dhe ndoshta ndonje e merr,shkon atje dhe tek i huaji i pare qe takon ja jep papagallin,hypin ne avion dhe nisin fluturimin, dhe aty kalon kamarierja dhe i thote papagalli kamarieres ej ti kurve ma bjer i biskote se ti q*** ropt, hajt thote kamarierja papagall po ja bjen 1, kalon parpe pas pak kamarirerja dhe prap papagalli it thote ej ti bythq**e ma bjer do uje si ta q*** motren, edhe kete here ja pruni ujin kamarierja, po aty afer rrinte nje plak dhe e pa qe kamarierja ja pruni dy here papagallit, dhe thote po i them edhe une nje here kamajeres, dhe therret plaku kamarieren ej ti putane ma bjer nje wisky se te q*** ne p***, kamarierja e neverikosun shkon te kapiteni dhe i thote qe ne bord jane nje papagall dhe nje plak qe po me ofendojne, kapiteni i thote shkoni dhe hidheni nga dritarja te dy, shkojne edhe i hedhin nga dritarja, papagalli duke kenduar dhe plaku duke bertitur ndiihme ndihme, e pyet papagalli plakun ca ke qe bertet , plaku i thote kam frike nuk di te fluturoj, dhe papagalli ja kthen po ti more rrot,k***t edhe sdin me fluturua dhe flet fjale te te pista ne avion
__________________
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

E hėnė: Pashe
E martė:Njoha
E merkure : Besova
E enjte: Dashurova
E premte: U lendova
Shtunė:Vdiqa
E diel : U harrova
Alb_LoVeR is offline   Reply With Quote
Old 13-11-2009, 15:52   #203
Alb_LoVeR
V.I.P
 
Alb_LoVeR's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Location: LosT In YouR EyeS
Posts: 1,577
Thanks: 0
Thanked 11 Times in 11 Posts
Rep Power: 13
Alb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentė
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

dy vete duke plotesuar nje fjalekryq...

thote i pari: organi gjenital i femres, hmmmmmm, dhe mendohet...

- sa germa kaė - pyet i dyti

- 4, - pergjigjet i pari...

- horizontalisht apo vertikalishtė - pyet perseri i dyti...

- horizontalisht... - pergjigjet i pari...

- ok e gjeta plako, thote i dyti... eshte goja
__________________
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

E hėnė: Pashe
E martė:Njoha
E merkure : Besova
E enjte: Dashurova
E premte: U lendova
Shtunė:Vdiqa
E diel : U harrova
Alb_LoVeR is offline   Reply With Quote
Old 13-11-2009, 15:55   #204
Alb_LoVeR
V.I.P
 
Alb_LoVeR's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Location: LosT In YouR EyeS
Posts: 1,577
Thanks: 0
Thanked 11 Times in 11 Posts
Rep Power: 13
Alb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentė
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Nje Femr Na Kishte 2 Dashnor, Dhe Nje Dit Le Takim Me Te DyY.
Vete i Pari Hyn Mrena Fillojn Tu Bo Sex.
Mas 5 Min Vjen i Dyti Tak Tak Deres,Kush Esht i Thot "Ai", Burri i Thot "Ajo"
Po Ku Te Futem i Thot "Ai" Futu Poasht Krevatit i Thot "Ajo",
Hyn i Dyti Fillon Tu Ba Sex, Mas Nja 10 Min, Tak Tak Dera,Kush Esht i Thot "Ai",
Burri i Thot "Ajo" Ku Te Futem i Thot "Ai" Hyp Larte Ne Tavan i Thot "Ajo"
Nejse Hyn Burri, Shef Grun Flak Te Kuqe, "Burri" Po sa Her Te Kam Then Me Grua..
Mos Puno Mos u Loth, "Gruja"..Po Cte Bej Mo Burr, Frigoriferi Do Blere, "Burri"..e Di Ai Lart,
Gruaja, Lavatricja do bler,B.. e Di Ai Lart, G.. Po Dhoma Gjumit Do Bler, B.. e Di Ai Lart."Zoti dmth"
Nxjerr Koken Ai, Po Ti Re Karagjoz Tera Una Do Ti Ble Ty, Thoj Te Blej Dhe Ai Posht
__________________
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

E hėnė: Pashe
E martė:Njoha
E merkure : Besova
E enjte: Dashurova
E premte: U lendova
Shtunė:Vdiqa
E diel : U harrova
Alb_LoVeR is offline   Reply With Quote
Old 13-11-2009, 15:56   #205
Alb_LoVeR
V.I.P
 
Alb_LoVeR's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Location: LosT In YouR EyeS
Posts: 1,577
Thanks: 0
Thanked 11 Times in 11 Posts
Rep Power: 13
Alb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentė
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Na ishte njer nje budalla, na kishte nje mace, dhe lante perdit,
Tek po lante macen ky na kalon nje budall tjeter aty, en i thot,
Hey budall mos e laj macen se do te ngorlli, ik mer ti budall i thot qy,
Ku di ti, Mir Ja ta shofim i thot ky tjetri,
mas nja 5 min kalon prap ky, dhe e shef tu la macen perseri,
Hey o budalloooo te thash mos e laj macen se do te ngordhi,
Ore do ikesh ti i thot "ai" apo si e ke hallin !!!
Mir i thot Ky po una po te them se do te ngorlli,
Mas nja 5 min kalon perseri ky, shef macen te ngorllur ne ane te rruges,
Ene i thot, He mer budalla i mutit te thash mos e laj macen se do te ngordhi,
Po ik mer budallai drreqit se na cave koken, se mua sme ngorlli kur e lava,
po me ngorlli kur e shtrrulla .!!!
__________________
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

E hėnė: Pashe
E martė:Njoha
E merkure : Besova
E enjte: Dashurova
E premte: U lendova
Shtunė:Vdiqa
E diel : U harrova
Alb_LoVeR is offline   Reply With Quote
Old 13-11-2009, 15:57   #206
Alb_LoVeR
V.I.P
 
Alb_LoVeR's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Location: LosT In YouR EyeS
Posts: 1,577
Thanks: 0
Thanked 11 Times in 11 Posts
Rep Power: 13
Alb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentė
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Na ishte nje Grua dhe kishte nje dashnor, dhe perdit ky miku ke shtepia kesaj tu ba sex ne ballkon, nje dit e shef komshiu nga ana tjeter e pallatit, en i thot burrit ksaj,
plako gruja jote ben sex perdit me njerin ne ballkon, heuuuuu thot "Burri"
nje dit e le punen burri me rujt grun, en rri ne ballkon me grun tu prit tjetrin me ardh,
mas pak vjen ai i bje deres, del burri he cdoė, o paskam ngaterru hyrje i thot ai,
mendohet mendohet ai miku si me bo sex, ene del nga ana ballkonit hypen me nje pish,
en shef burrin me grun ne ballkon, en i thot hey ju aty pse boni sex ne ballkon,
jo i thot "burri" gaboheni ne po rrim, jo i thot ai po beni sex,ore jo i thot "burri"
ore po beni i thot "ai" ja hajde Ti ketu te vi una aty en shife si duket,
vete "burri" ne maj te pishes "ai" ne ballkon, en thot "burri" ahh paske te drejt ashtu u dukerka qe ketu
__________________
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

E hėnė: Pashe
E martė:Njoha
E merkure : Besova
E enjte: Dashurova
E premte: U lendova
Shtunė:Vdiqa
E diel : U harrova
Alb_LoVeR is offline   Reply With Quote
Old 20-03-2010, 07:23   #207
Alb_LoVeR
V.I.P
 
Alb_LoVeR's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Location: LosT In YouR EyeS
Posts: 1,577
Thanks: 0
Thanked 11 Times in 11 Posts
Rep Power: 13
Alb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Nje turist anglez kishte shkuar ne afrike ...edhe po ecte me shpejtesi .Ne ato momente e ndalon policia edhe i thote denim , ok thote turisti sa leke eshte denimi ??Jo thote polici denimi eshte , do tw Q! nje here abdyli ....Jo thote turisti do ankohem ....Dhe shkon ne gjygj te ankohet ,aty shef nje qe kishte vjedhur edhe i presin doren , nje qe kishte q! nje nje grua te huaj presin K@.. I frikesuar turisti kthehet nga zezaku abdyl edhe i thote : Abdyl ne nje te Q1me te vogel edhe mbaruam ...
__________________
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

E hėnė: Pashe
E martė:Njoha
E merkure : Besova
E enjte: Dashurova
E premte: U lendova
Shtunė:Vdiqa
E diel : U harrova
Alb_LoVeR is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2010, 23:38   #208
Kamela
Anėtar i ri
 
Kamela's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 29
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Rep Power: 0
Kamela ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Tatuazhi i Skenderbeut
Nje vajze lakuriq donte te bente nje tatuazh me fytyren e Skenderbeut afer p*dhit. Shtrihet dhe hap kembet. Fillon cuni t'ja vizatonte dhe i beri floket, pastaj ballin pastaj hunden po nuk i doli vend per gojen dhe e pyti:
- Si t'ja bej per gojen e Skenderbeut se sme del vendi...
Vajza:
- O surrat mjafton, nuk e shikon qe gojen e ka te bere origjinale edhe mjekren gati.
Cuni:
- Po nuk ju hapka goja ketij?
Vajza:
- Po ti provoje futi nje lepirse ne goje dhe provoje do e hapi apo jo.
Kamela is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2010, 23:38   #209
Kamela
Anėtar i ri
 
Kamela's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 29
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Rep Power: 0
Kamela ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Stili i marangozit
Nje burre vete me vrap ne shtepi dhe i thote gruas:
- Grua behu gati se do te provojme nje stil te ri!
Gruaja e merzitur i thote:
- Cfare stili te ri more, ne gjithmone njelloj e bejme.
- Kete here kam mesuar stilin e marangozit, - i thote burri dhe fillojne...
Pasi mbaruan gruaja i thote:
- C'ishte ky stil marangozi? Ti prape si gjithmone e bere.
Dhe buri ia kthen:
- A moj budallaqe, ku kupton gje ti, po lapsin tek veshi nuk e vure re?
Kamela is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2010, 23:39   #210
Kamela
Anėtar i ri
 
Kamela's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 29
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Rep Power: 0
Kamela ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Vajza dhe canta
Ishte nje vajze dhe vajti ne dyqan per te blere nje cante.
Duke kontrolluar sheh nje cante dhe pyet shitesi se sa kushton.
Ai thote 1000 dollare.
- Ou shume shtrenjte thote vajza.
Shitesi pergjigjet:
- Epo eshte lekure origjinale krokodili. E mire po kontrolloj per ne tjeter dhe e pyet perseri per cmimin dhe ai i thote 10000 dollare.
- Ou shume me e shtrenjte se e para.
- Epo kjo eshte lekure leopardi origjinal.
Vajza pa nje cante tjeter shume te vogel dhe mendoi mos ishte me e lire, dhe pyet:
- Po kjo sa kushton?
Dhe shitesi i thote:
- 100000 dollare.
- Uaaau thote vajza, po kjo eshte shume e vogel, pse kaq shtrenjte?
Dhe shitesi i thote:
- Po kjo canta moj vajze eshte prej lekure k**i origjinale. Kur e ferkon behet valixhe.
Kamela is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2010, 23:40   #211
Kamela
Anėtar i ri
 
Kamela's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 29
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Rep Power: 0
Kamela ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Shiatiku
Aman o na mbyti shiatiku nga kemba. Si s'na ze nga bolet ore aman, te na rrije ngrehur tere diten.
Kamela is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2010, 23:40   #212
Kamela
Anėtar i ri
 
Kamela's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 29
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Rep Power: 0
Kamela ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Xhaja qefli
Nje xhaje del ne nje rruge prostitutash e takon njeren.
- Sa e ke pazarin? - e pyet nje bjonde xhaja.
- 50 euro - i thot kjo - me kelluf.
- Te jap 80 euro - i thote xhaja - po arrite ta vesh dot kellufin...
Kamela is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2010, 23:42   #213
Kamela
Anėtar i ri
 
Kamela's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 29
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Rep Power: 0
Kamela ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Sheqeri
Kapi policia nje grup prostitutash, i rreshtoi te porti per tu paraqitur te komisari. Nje plake kishte dale per te blere sheqer. Pyet nena prostitutat:
- Po ju per sheqer prisni?
Moldavet tundin koken kot (se nuk kuptojne gje). Pret nena radhen. I vjen radha per te vajtur te komisari. I thote komisari nenes:
- Po ti nene ?'do ketu?
- Epo eshte i embel ai dreq - thote nena
Kamela is offline   Reply With Quote
Old 03-06-2010, 16:43   #214
Alb_LoVeR
V.I.P
 
Alb_LoVeR's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Location: LosT In YouR EyeS
Posts: 1,577
Thanks: 0
Thanked 11 Times in 11 Posts
Rep Power: 13
Alb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Ishin nje here , sHQIPTARI ,francezi,amerikani..
Dhe thote amerikani : kullat binjake jane 2000 metra ..
Francezi: ne e ndertuam kullen eifel per nje dite ..
Shqiptari : Une di njerin nga elbasani qe e ka k*r*n.. 30 cm ...
Amerikani : une genjeva ,kullat jane vetem 300 metra ..
Francezi : Dhe une genjeva , kulla eifel u ndertua per 1 muaj ...
Shqiptari : dhe une genjeva , ai qe njof une nuk eshte nga elbasani , por nga peqini
__________________
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

E hėnė: Pashe
E martė:Njoha
E merkure : Besova
E enjte: Dashurova
E premte: U lendova
Shtunė:Vdiqa
E diel : U harrova
Alb_LoVeR is offline   Reply With Quote
Old 04-07-2010, 16:42   #215
Guns_N_Roses
Super Anėtar
 
Guns_N_Roses's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Location: shpia ime :)
Posts: 135
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Rep Power: 9
Guns_N_Roses ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Kur ta fusin shoket:


Nje cun rreth 15-16 vjeē qe e kishte shum mire me babin e tij
i thote se te nesermen di ikte te bente s*x per here te pare dhe i ati
gjith gezim i jep ca keshilla...
Te nesermen kur djali kthen i ati e pyet:
Hé MOR BIR SI TU DUK???
djali:- SHUM BUKUR BABA..
babai:- PO KUR E LATE TAKIMIN PER HEREN TJETER??
djali:- ME THANE SHOKET KUR TE TE SHEROHET B*THA...


hihihihihihihi
Guns_N_Roses is offline   Reply With Quote
Old 04-07-2010, 16:45   #216
Beaute
The King's Daughter
 
Beaute's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: In your eyes.
Posts: 13,562
Thanks: 2,380
Thanked 6,566 Times in 2,060 Posts
Rep Power: 189
Beaute has disabled reputation
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Guns_N_Roses
hahahahahhahahahhahahahahahahahhaahahahahah ajde experience ajde looooooooooool
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute is offline   Reply With Quote
Old 04-07-2010, 16:46   #217
Guns_N_Roses
Super Anėtar
 
Guns_N_Roses's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Location: shpia ime :)
Posts: 135
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Rep Power: 9
Guns_N_Roses ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

2 Doktoret


Dy doktora: nje mashkull dhe nje femer ishin duke bere s*x.
PAsi mbaruan ai filloi ta pyeste:- Ve bast se ti je gjinekologe?!
- Ua i thote kjo po nga e more vesh?
- E mora vesh se punon shume mire me duart, edhe gjate seksit.
- Kurse ti, i thote kjo me duket se je mjek tek narkoza.
- Bravo, po si e gjete?
- E gjeta sepse kur ma fute, nuk ndjeva fare.
Guns_N_Roses is offline   Reply With Quote
Old 04-07-2010, 16:51   #218
Guns_N_Roses
Super Anėtar
 
Guns_N_Roses's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Location: shpia ime :)
Posts: 135
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Rep Power: 9
Guns_N_Roses ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Tradhtia:Ishin 3 shokė dhe duke biseduar njėri me tjetrin se si ti zblulojn qė gratė e tyre po i tradhtojnė.
-Njėri thotė unė shkoj nė shtėpi dhe e kapi pėr fyti dhe i themė trego me ke ke qenė sot se kam me tė myt.
-Tjetri thotė jo jo kjo ėshtė dhunė unė e marrė gruan dhe shkoj me njė restorant dhe ia fillojm me pi alkool, ajo pi unė pi, ajo pi unė rri e pastaj ajo ma vonė ja fillon vet i tregon ēka ka bėrė tanė ditėn.
-Kurse tjetri thotė jo jo edhe kjo ėshtė dhunė me alkohol unė tha shkoj nė shtėpi si gjithmon vetėm dalė nė ballkon dhe e thirri njė kojshike dhe i thomė ” Moj kurvo dil ne ballkon” kurse ajo kur tė delė me thotė: mos me thuj mua kurvė, thuaj asaj tondės qė po shkon me Hasanin e Hysenin.

ktu mund te qeshni sa te doni
Guns_N_Roses is offline   Reply With Quote
Old 04-07-2010, 16:57   #219
Beaute
The King's Daughter
 
Beaute's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: In your eyes.
Posts: 13,562
Thanks: 2,380
Thanked 6,566 Times in 2,060 Posts
Rep Power: 189
Beaute has disabled reputation
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Nje burre duke u pare ne pasqyre lakuriq thote me vete sikur ta kisha dhe dy centimetra me te gjate do isha mbret.
ja kthen gruaja sikur ta kishe dy centimetra me te shkurter do ishe mbretereshe

...dmth ai 2cm sdo ndryshonte gje ke ai
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute is offline   Reply With Quote
Old 04-07-2010, 17:39   #220
Guns_N_Roses
Super Anėtar
 
Guns_N_Roses's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Location: shpia ime :)
Posts: 135
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Rep Power: 9
Guns_N_Roses ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Qejfi i Plakut


nje plake po ēmendej se kish disa dit qe qohej ne mengjes e bere qull ne mes shalve. Vendos qe te shkoje te gjinekologo dhe i tregon qfare e merakoste. Pasi gjinekulņogu e viziton i thote se me riflekset je mire dhe ska mundese ta leshojsh ne shtrat, athu mos vjen plaku e beni vili vili. Jo bre ne ka nje shekull qe se bejme -i thot plaka. Atehere ska pergjigje se me shndet je mire.
Plaka shon ne shtepi si perdit kur bie nata han buk fillon me ba punte e shpise e niset me fjete, kjo ne dhome te vet e i shoqi ne dhome tjeter. Andej nga mesnata, kur degjon ca hapa e sheh burrin me nje rreviste porrno ne dore qe i vinte afer e i ulej te kemet e saj, ia qonte kembet gersher dhe shfletonte revisten e ''ptu'' ipeshtynte te p*lli dhe thoshte ky ashte p*ll "ptu"
Guns_N_Roses is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

HTML code is On