Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Prezantimi juaj

Prezantimi juaj Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 04-01-2018, 09:13   #1
kurama
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Jan 2018
Posts: 1
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
kurama ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pershendetje Mire Se Ju Gjej Te Gjitheve

Meqe jam e re ne qytet.... Uroj te mos kem gabuar ne hapjen e temes apo me sakte nje pershendetje te shkurter doja te beja,,,,,
Uroj Te ndihem si ne shtepine time ne kete Forum....
kurama nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-01-2018, 10:06   #2
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 5,996
Thanks: 2,819
Thanked 1,523 Times in 648 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje Mire Se Ju Gjej Te Gjitheve

Mire se erdhe kurama, kalofsh mire midis nesh.
__________________
Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-01-2018, 10:42   #3
Lea
Degjo zerin e shpirtit.
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: milano
Posts: 1,401
Thanks: 228
Thanked 167 Times in 103 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 4
Lea ėshtė njė gur i ēmuarLea ėshtė njė gur i ēmuarLea ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Pershendetje Mire Se Ju Gjej Te Gjitheve

Mire se erdhe ,uroj tja kalosh bukur me ne☺️
__________________
Imprigionata in se stessa
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur