Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Votime dhe sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 03-01-2018, 23:56   #21
Aki
misfit
 
Avatari i Aki
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 191
Thanks: 34
Thanked 64 Times in 50 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Aki ka mbyllur reputacionin
Re: Cilin shtet ju pelqen.

Perhere kam thene se nese ekziston reinkarnacioni une kam patur dy jete te meparshme, njera ne Egjiptin e lashte dhe e dyta ne Skoci (apo Skotlande sido qe te tingelloje me bukur), por kohen e fundit sec me eshte fiksuar te vizitoj Islanden se me ka hyre ne zemer...
Aki nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Aki pėlqehet nga
i vjetėr 04-01-2018, 16:01   #22
Damastion
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 1,805
Thanks: 472
Thanked 364 Times in 246 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Damastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cilin shtet ju pelqen.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga MiM@ Shiko postimin
Shq-Kuba-Venezuela
Cuba =shqiperia 70tave,Ne Venecuela duhesh te meresh ushqim dhe leter te wc me vehte, mundesishte edhe nje truproje
Damastion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-01-2018, 19:52   #23
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 5,022
Thanks: 153
Thanked 904 Times in 597 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 41
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cilin shtet ju pelqen.

une nderrova mendje....po zgjedh LABERINE
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-01-2018, 13:22   #24
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 2,848
Thanks: 0
Thanked 353 Times in 303 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
uj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Cilin shtet ju pelqen.

Asnje...
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-01-2018, 21:29   #25
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 10,865
Thanks: 1,698
Thanked 1,934 Times in 1,046 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 282
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cilin shtet ju pelqen.

Nga ato ne liste Kuba.

Per pushime, jo me jetu.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-01-2018, 16:01   #26
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Anhui
Posts: 37,493
Thanks: 8,959
Thanked 4,913 Times in 3,286 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 267
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cilin shtet ju pelqen.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Nga ato ne liste Kuba.

Per pushime, jo me jetu.
RIP FIDEL CASTRO.
Mob-s.
__________________
Premtoju njerezve nje fitim, te afrohen,kerkoju nje te tille do te largohen.

Chuang-tzu.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 09-01-2018, 20:58   #27
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 10,865
Thanks: 1,698
Thanked 1,934 Times in 1,046 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 282
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cilin shtet ju pelqen.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Nuk jane popull aq i madh por kane aq shume brende ikonike.

Che Guevara
Cigaret puro, menyra unike e mbeshtjelljes me kofshet e kembeve.
Pijet Havana Club, Cuba Libre, Pina Colada, Mojito..
Makinat klasike
Buena Vista Social Club... muzike unike.
Per plazhe e fembrra te mos flasim : P
Kujdesi shendetesor model.
Etj

Duhet me ja bo tick, me kismet.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rex pėlqehet nga
i vjetėr 10-01-2018, 13:30   #28
Damastion
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 1,805
Thanks: 472
Thanked 364 Times in 246 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Damastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cilin shtet ju pelqen.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Nuk jane popull aq i madh por kane aq shume brende ikonike.

Che Guevara
Cigaret puro, menyra unike e mbeshtjelljes me kofshet e kembeve.
Pijet Havana Club, Cuba Libre, Pina Colada, Mojito..
Makinat klasike
Buena Vista Social Club... muzike unike.
Per plazhe e fembrra te mos flasim : P
Kujdesi shendetesor model.
Etj

Duhet me ja bo tick, me kismet.
Rex,un me kismet do shkoj ne mars apo prill me nipin tim qe ka qen dy her.
Sa per kujdes shendetesor model lus zotin mos te kam nevoj per mjek atje.
Damastion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-01-2018, 14:04   #29
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Anhui
Posts: 37,493
Thanks: 8,959
Thanked 4,913 Times in 3,286 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 267
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cilin shtet ju pelqen.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Nuk jane popull aq i madh por kane aq shume brende ikonike.

Che Guevara
Cigaret puro, menyra unike e mbeshtjelljes me kofshet e kembeve.
Pijet Havana Club, Cuba Libre, Pina Colada, Mojito..
Makinat klasike
Buena Vista Social Club... muzike unike.
Per plazhe e fembrra te mos flasim : P
Kujdesi shendetesor model.
Etj

Duhet me ja bo tick, me kismet.
Die sozialen Indikatoren sowie die Finanzierung der Sozialsysteme wurden auch 2017 in ihrem Niveau gehalten. Die Kindersterblichkeit betrug in diesem Jahr 4,2 auf 1.000 Neugeborene, die Lebenserwartung stieg auf 78,45 Jahre (für beide Geschlechter).

Treguesit SOCIALE.

Vdekshmeria tek BEBET 4.2 ne 1000 te lindur.
Jetegjatesia eshte RRITUR per te DYJA(proporcionale) SEKSET apo gjinite ne 78 e disa muaj....
Apropo....mos te harrojme EMBARGOT qe caubojsat ju vendosin atyre qe i kundershtojne.
Tashti sektori turistik u rrit me 11.9%
Tregetia e brendshme 15%
Produktiviteti i PUNES 2.2% pagat me 1.6%...as sja vlen me Gjonat apo xhemjsat ka trojet.

Shenimi IM: kur te hyn bojsit, ma se jemi ne zivot dhe e diskutojme.

VIVA CUBA.
__________________
Premtoju njerezve nje fitim, te afrohen,kerkoju nje te tille do te largohen.

Chuang-tzu.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-01-2018, 02:15   #30
Jessi1999
Anėtar i ri
 
Avatari i Jessi1999
 
Data e antarėsimit: Jan 2018
Posts: 11
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Jessi1999 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Cilin shtet ju pelqen.

Shqiperia e dikurshme dhe Cuba e tanishme.
Jessi1999 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-01-2018, 02:28   #31
zirconium
V.I.P
 
Avatari i zirconium
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,063
Thanks: 0
Thanked 1,277 Times in 837 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 109
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cilin shtet ju pelqen.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jessi1999 Shiko postimin
Shqiperia e dikurshme dhe Cuba e tanishme.
po ke qene ndonjehere ne kube apo kshu kuturu?
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-01-2018, 03:00   #32
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 16,816
Thanks: 3,786
Thanked 4,339 Times in 2,704 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 210
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cilin shtet ju pelqen.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
po ke qene ndonjehere ne kube apo kshu kuturu?
kushedi i pelqen salsa
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-01-2018, 03:13   #33
zirconium
V.I.P
 
Avatari i zirconium
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,063
Thanks: 0
Thanked 1,277 Times in 837 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 109
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cilin shtet ju pelqen.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
kushedi i pelqen salsa
i pelqen fukaralleku
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-01-2018, 09:04   #34
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 2,825
Thanks: 227
Thanked 319 Times in 236 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cilin shtet ju pelqen.

Brazili se le pa shkuar
__________________
Liebe ist wie der Wind, kann man nicht berühren, fühlt sich aber
Inteligjenca eshte si puna e Breēkave,Rendesi ka qe ti kesh por jo ti tregosh.
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur