Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Problematika Shqiptare

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-01-2018, 22:15   #21
murik
peace and love
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Vendndodhja: philadelphia
Posts: 673
Thanks: 425
Thanked 251 Times in 169 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 19
murik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Vlorė, pallati i vjehrrit tė Bashės Strasburgu: 13 mln € pronarėve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Noe Shiko postimin
Inati i Ed kllufit na kushtoi 13 miliona eurove
Nuk ishte vetem pune inati,por ishte propagande pompoze per ti treguar popullit se ne "po bejme shtet". E mban mend se sa e fryn kete ceshtje? E mban mend si fluturonin me pras militantet dhe naivet ne rrjetet sociale se gjoja ky po ben shtet? 5 vjet me vone jemi ketu ku jemi.Nuk e di si ndihen militantet? Shteti rames dhe Tahirit. Shteti i kanabisit
murik nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i murik pėlqehet nga
i vjetėr 11-01-2018, 22:26   #22
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 16,777
Thanks: 3,772
Thanked 4,314 Times in 2,684 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 210
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Vlorė, pallati i vjehrrit tė Bashės Strasburgu: 13 mln € pronarėve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
ishte loje e lungomares...
lungomare apo shkurtomare?
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2018, 22:33   #23
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 5,022
Thanks: 153
Thanked 904 Times in 597 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 41
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Vlorė, pallati i vjehrrit tė Bashės Strasburgu: 13 mln € pronarėve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga par Shiko postimin
Na e shpjego paksa si Lab qe je; kujt I bie pergjegjesia me e madhe e ketij mish-mashi te krijuar atje?
Une e dija se Shpetimi nuk e kishte te gjate te spitali alla sorras te rruges se Dibres ne Tirane ( perballe qsut ) por cuditrisht Shpetimi na shpetoj fizikisht dhe ligjerisht.
Pritni se do vij dhe gjoba e talionit te agimit ( Agonit ).
Te merresh me talionet e shtypit eshte te sikur te ndertosh nje bunkier perseri dhe t*ua dhurosh ne shenje reciproke per * shtypjen e lire te tyre*
Labit s'ja hedh kush per vjedhje, pņr si gjithe lojerat politike dhe kjo eshte ajo e radhes...e para ti dhe une s'kemi pare kokerr leku dhe e dyta me gjithe kete shume lekesh nuk do ishte goditur turizmi vlonjat dhe do jetonim me mire akoma...Cimi, Edi, Luli e Co jane kuklla...e te mendosh qe politika eshte kaq e thjeshte, por populli e ben terkuze...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2018, 22:37   #24
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 5,022
Thanks: 153
Thanked 904 Times in 597 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 41
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Vlorė, pallati i vjehrrit tė Bashės Strasburgu: 13 mln € pronarėve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
lungomare apo shkurtomare?

Ty pizza te ka nxjerre nga binaret
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2018, 19:51   #25
xhori
V.I.P
 
Avatari i xhori
 
Data e antarėsimit: Feb 2016
Vendndodhja: MARCHE
Posts: 884
Thanks: 142
Thanked 339 Times in 192 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
xhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Vlorė, pallati i vjehrrit tė Bashės Strasburgu: 13 mln € pronarėve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga murik Shiko postimin
Nuk ishte vetem pune inati,por ishte propagande pompoze per ti treguar popullit se ne "po bejme shtet". E mban mend se sa e fryn kete ceshtje? E mban mend si fluturonin me pras militantet dhe naivet ne rrjetet sociale se gjoja ky po ben shtet? 5 vjet me vone jemi ketu ku jemi.Nuk e di si ndihen militantet? Shteti rames dhe Tahirit. Shteti i kanabisit
shume gjera behen dhe flitet ne kurriz te popullit, gjeja me e mire qe ka bere rama ne vlore deri tani eshte prishja e ketij perbindeshi pallat, kush nuk e kish par se ku ishte ndertuar eshte i lutur te mos shkruaj asnje fjale, dhe si gjith matrapazet e tjera qe kan ndodh ne shqiperi i paguan populli ne vend qe te paguaj kush dha lejen e ndertimit dhe kush fallsifikoi letrat e prones
__________________
pis milet
xhori nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i xhori pėlqehet nga
i vjetėr 12-01-2018, 19:58   #26
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 16,777
Thanks: 3,772
Thanked 4,314 Times in 2,684 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 210
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Vlorė, pallati i vjehrrit tė Bashės Strasburgu: 13 mln € pronarėve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga xhori Shiko postimin
shume gjera behen dhe flitet ne kurriz te popullit, gjeja me e mire qe ka bere rama ne vlore deri tani eshte prishja e ketij perbindeshi pallat, kush nuk e kish par se ku ishte ndertuar eshte i lutur te mos shkruaj asnje fjale, dhe si gjith matrapazet e tjera qe kan ndodh ne shqiperi i paguan populli ne vend qe te paguaj kush dha lejen e ndertimit dhe kush fallsifikoi letrat e prones
scusa qe te shau ramen. ishte i vetmi perbindesh?


poveri shqipetari
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2018, 20:01   #27
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Anhui
Posts: 37,423
Thanks: 8,873
Thanked 4,881 Times in 3,263 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 266
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Vlorė, pallati i vjehrrit tė Bashės Strasburgu: 13 mln € pronarėve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
scusa qe te shau ramen. ishte i vetmi perbindesh?


poveri shqipetari

poveracico...i arratisur.............
__________________
Premtoju njerezve nje fitim, te afrohen,kerkoju nje te tille do te largohen.

Chuang-tzu.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2018, 20:03   #28
xhori
V.I.P
 
Avatari i xhori
 
Data e antarėsimit: Feb 2016
Vendndodhja: MARCHE
Posts: 884
Thanks: 142
Thanked 339 Times in 192 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
xhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Vlorė, pallati i vjehrrit tė Bashės Strasburgu: 13 mln € pronarėve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
scusa qe te shau ramen. ishte i vetmi perbindesh?


poveri shqipetari
drague thash u lutem kush nuk e ka par perbindshin nuk duhet te shkruaj cazzate
__________________
pis milet
xhori nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2018, 20:08   #29
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 16,777
Thanks: 3,772
Thanked 4,314 Times in 2,684 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 210
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Vlorė, pallati i vjehrrit tė Bashės Strasburgu: 13 mln € pronarėve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga xhori Shiko postimin
drague thash u lutem kush nuk e ka par perbindshin nuk duhet te shkruaj cazzate
problemi eshte, qe tek ne i lejn te ndertohen dhe pastaj i prishin.

pastaj nxjerrin ligjin qe dhe shtepine tende nuk ben asgje pa leje.vk
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2018, 22:39   #30
murik
peace and love
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Vendndodhja: philadelphia
Posts: 673
Thanks: 425
Thanked 251 Times in 169 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 19
murik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Vlorė, pallati i vjehrrit tė Bashės Strasburgu: 13 mln € pronarėve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga xhori Shiko postimin
drague thash u lutem kush nuk e ka par perbindshin nuk duhet te shkruaj cazzate
Nuk po flasim per bukurine e pallatit apo ligjshmerine e tije.Po flasim per propaganden e shpifur te Rames dhe hajduteve te tjere me kete pallat se gjoja "po bejme shtet". Nderkohe Strasburgu i jep te drejte banoreve.Kush do i paguaje parate tani? Populli trim,punetor e paqedashes i Vlores dhe Shqiperise
murik nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-01-2018, 10:25   #31
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 10,847
Thanks: 1,676
Thanked 1,914 Times in 1,035 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 282
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Vlorė, pallati i vjehrrit tė Bashės Strasburgu: 13 mln € pronarėve

Kjo eshte skeme kriminale qe eshte bere me heret nga Bullgaria e vendet tjera gjate tranzicionit. Shteti nuk e zbaton qellimisht nje vendim qe duhet te zbatohet apo edhe e ben me vetedije nje veprim te paligjshem, ne menyre qe pala e demtuar ti drejtohet gjykatave te huaja vendimet e te cilave zakonisht kur jane ne pyetje demshperblimet nga buxheti jane multimilioneshe. Keto miliona te demshperblimit ne fund ndahen ne mes atij qe eshte ‘pale e demtuar’ dhe atij qe e ka marr vendimin.

Rama dhe Basha jane rival e armiq vetem ne publik.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-01-2018, 10:39   #32
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 4,801
Thanks: 1,994
Thanked 1,887 Times in 1,233 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 86
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Vlorė, pallati i vjehrrit tė Bashės Strasburgu: 13 mln € pronarėve

heren tjeter, para se ta trotilojne ndonje pallat keshtu, te tregojne edhe me lire i del shtetit ti japin ndonje fukaraje se sa te ikin ne Strasbourg e ta blejne 13 milione euro ne valute.
__________________
...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-01-2018, 12:36   #33
Damastion
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 1,791
Thanks: 459
Thanked 360 Times in 242 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Damastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Vlorė, pallati i vjehrrit tė Bashės Strasburgu: 13 mln € pronarėve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
Nga sa u bie per kok????
nga nje tjegull
Damastion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-01-2018, 14:37   #34
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Anhui
Posts: 37,423
Thanks: 8,873
Thanked 4,881 Times in 3,263 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 266
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Question Pėrgjigje e: Vlorė, pallati i vjehrrit tė Bashės Strasburgu: 13 mln € pronarėve

Zbardhet dokumenti, Avokatja e Popullit ka mbrojtur ēėshtjen e vjehrrit tė Bashės nė Strasburg.

Pak ditė mė parė nė media bėri bujė lajmi i dėmshpėrblimit nga qeveria shqiptare kundrejt vjehrrit tė kreut tė opozitės Lulzim Basha, me shumėn e 13 milionėve eurove, kjo pas prishjes sė njė pallati nė Vlorė.

Qe mos ta zgjase shume apo tju marrim te drejten autoreve...

http://www.gazetaexpress.com/lajme-n...asburg-486323/

PS: nashi qe thoni juve...se kush ka te drejte une nuk e di....por e DI qe nje torre si lulka i bashajve nuk ban dot metro.
__________________
Premtoju njerezve nje fitim, te afrohen,kerkoju nje te tille do te largohen.

Chuang-tzu.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-01-2018, 19:46   #35
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 3,152
Thanks: 161
Thanked 260 Times in 201 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Vlorė, pallati i vjehrrit tė Bashės Strasburgu: 13 mln € pronarėve

Duke ankimuar vendimet "arbitrare" ndaj njeri-jatrit ne Starsburg, perben njeren nga menyrat e shperndarjes se aseteve financiare te vendit midis kuēe e blujes, ridhindjes e pedhes, me ose pa pjesmarrjen e like flori-shtangistit.

Ashtu si dhe i ndajne te ardhura e demshperblime pagash maksimale me "gjyq" ēdo-njeres pale kur dalin ne opozite dhe mbesin "pa pune" ...

lango-shtet, o mete per vete ...
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2018, 19:11   #36
Pjer Thomas
V.I.P
 
Avatari i Pjer Thomas
 
Data e antarėsimit: Dec 2014
Posts: 1,168
Thanks: 5
Thanked 118 Times in 98 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Pjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Vlorė, pallati i vjehrrit tė Bashės Strasburgu: 13 mln € pronarėve

pallati ishte me leje, dhe u prish per arsye te punimeve publike, lungomare, shetitore, rruge.
Palloshi, iu premtoi demshperblim banorve/pronarve te apartamenteve aty, mirpo siē duket, nuk i ka paguar.
Nese pronaret/banoret do te ishin demshperblyer per vleren e apartamenteve qe zoteronin, mendoj se ēeshtja nuk do kishte shkuar deri ne Strasburg.
Pjer Thomas nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2018, 20:23   #37
Damastion
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 1,791
Thanks: 459
Thanked 360 Times in 242 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Damastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Vlorė, pallati i vjehrrit tė Bashės Strasburgu: 13 mln € pronarėve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pjer Thomas Shiko postimin
pallati ishte me leje, dhe u prish per arsye te punimeve publike, lungomare, shetitore, rruge.
Palloshi, iu premtoi demshperblim banorve/pronarve te apartamenteve aty, mirpo siē duket, nuk i ka paguar.
Nese pronaret/banoret do te ishin demshperblyer per vleren e apartamenteve qe zoteronin, mendoj se ēeshtja nuk do kishte shkuar deri ne Strasburg.
Me siguri se ka qene me leje,prandaj gjykata e strsburgut e ka gjykuar ceshtjen ne favor te pronarve.
Problemi eshte se ,lejet e Salos dhe te Rames ne shqiperi, dhe lejet e Hashimave ne Kosove kan krijuar nje kaos dhe shemtim urbanistik unik ne bote.sot pamjet e ketyre shemtimeve urbanistike shfaqen neper katedra fakultetesh te arqitektures neper evrope,bile bijne edhe student te arqitekures ne Kosove e shqiperi per te pare se cfar nuk duhet bere!!
Pallati ne fjale eshte shembull tipik i korupcionit profesional dhe politike!

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Damastion : 14-01-2018 nė 20:37
Damastion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2018, 20:48   #38
juanito02
V.I.P
 
Avatari i juanito02
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Posts: 865
Thanks: 0
Thanked 48 Times in 35 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 20
juanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Vlorė, pallati i vjehrrit tė Bashės Strasburgu: 13 mln € pronarėve

Asnje pune nuk prishte per lungomaren ai pallat. Thjeshte se eshte palle Rama dhe pallat pune pallash bejne. Vu mileti paguan budallalleqet e pallave.
Mos harroni Lul domaten njelloj prishi si palle mbikalimin tek zogu i zi.
Parap u pagua me taksta e shqiptareve ai mbikalin.
E thoni pse ka varferi Shqiperia. Mbjellin palma pallat ndaj e palmat thahen.
__________________
Albania Uber Alles
juanito02 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2018, 21:03   #39
xhori
V.I.P
 
Avatari i xhori
 
Data e antarėsimit: Feb 2016
Vendndodhja: MARCHE
Posts: 884
Thanks: 142
Thanked 339 Times in 192 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
xhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Vlorė, pallati i vjehrrit tė Bashės Strasburgu: 13 mln € pronarėve

qenka mbush me palla shqiperia
__________________
pis milet
xhori nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur