Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca > Mjekėsia

Mjekėsia ''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 14-01-2018, 15:15   #201
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 5,479
Thanks: 211
Thanked 1,051 Times in 708 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje rreth kafsheve shtepiake.

delja mbahet ne shtepi dhe quhet manar...

p.s. e ka mbajt nje shoku im ne katin e dyte ne Sarande...e conim dhe ne plazh
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2018, 17:19   #202
Performer
Golden Light
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 6,326
Thanks: 5,910
Thanked 4,064 Times in 2,141 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Performer ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pyetje rreth kafsheve shtepiake.

Nuk ja kam ngene per momentin po cuni me ka kerkuar e do ja marr nje se sben ...po mendoj mace se eshte me indipendente sdo sh kujdes ...
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2018, 18:00   #203
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,722
Thanks: 10,670
Thanked 5,911 Times in 4,004 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 283
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje rreth kafsheve shtepiake.

Macet jane parazite dhe inatqie....n.q-se doni per FEMIJET nje SHOK.
https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=OAT7gBwEGRQ
Kjo varet nga IDIOTESIA...e rrethanave.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2018, 18:01   #204
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,722
Thanks: 10,670
Thanked 5,911 Times in 4,004 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 283
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje rreth kafsheve shtepiake.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Nuk ja kam ngene per momentin po cuni me ka kerkuar e do ja marr nje se sben ...po mendoj mace se eshte me indipendente sdo sh kujdes ...
Eshte ne fakt...hapi nje grop ne dere dhe del ben kacki.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur