Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 01-02-2018, 12:43   #121
Mollos
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Jun 2013
Posts: 45
Thanks: 0
Thanked 19 Times in 11 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Mollos ėshtė vėrtetė talentėMollos ėshtė vėrtetė talentėMollos ėshtė vėrtetė talentėMollos ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Prejardhja Flamurit Shqiptar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arban bArbArian Shiko postimin
J
Nese ki mundsi bire ku ka than Homeri qe ishte 2m i gjat.
Jo spo ta bi,gjaje vet.Ata Daanet mund te kene qene nga Egjipti por nuk ishin si rraca sotme atje,por kane kene kokekuqo dhe bjonda kacurrelsa ne shpeshtesi te madhe.
Mollos nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur