Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Enciklopedi

Enciklopedi Kėtu do ketė informacione nga mė tė ndryshmet, thjesht emri tregon risin e kėtij nėnforumi.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 22-09-2017, 03:11   #1
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 10,519
Thanks: 3,379
Thanked 6,879 Times in 2,409 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Ēfarė do te ndodhė?

Pa dashur te nderhyj ne gjykimin tuaj, po sjell disa foto nga pozicioni i planeteve ne qiellin e 23 Shtatorit 2017.

C'mendoni ju se do te ndodhe?
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_9126.jpg (21.7 KiloByte, 62 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg IMG_9135.jpg (20.0 KiloByte, 63 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg IMG_9123.jpg (19.7 KiloByte, 62 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg IMG_9127.jpg (11.7 KiloByte, 63 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg IMG_9130.jpg (20.0 KiloByte, 63 shikimet)
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-09-2017, 04:57   #2
edlin
V.I.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 727
Thanks: 72
Thanked 181 Times in 103 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
edlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ēfarė do te ndodhė?

.... ������... ta them neser ne darke
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-09-2017, 07:03   #3
lonely_lion
V.I.P
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 813
Thanks: 0
Thanked 193 Times in 146 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 20
lonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ēfarė do te ndodhė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
Pa dashur te nderhyj ne gjykimin tuaj, po sjell disa foto nga pozicioni i planeteve ne qiellin e 23 Shtatorit 2017.

C'mendoni ju se do te ndodhe?
Duket sikur Virgo po hyn ne b@the te Luanit.
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-09-2017, 07:16   #4
Sopoti
V.I.P
 
Avatari i Sopoti
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 7,502
Thanks: 2,742
Thanked 3,254 Times in 1,452 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 138
Sopoti ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ēfarė do te ndodhė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lonely_lion Shiko postimin
Duket sikur Virgo po hyn ne b@the te Luanit.
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-10-2017, 21:35   #5
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 4,618
Thanks: 128
Thanked 816 Times in 533 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 37
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ēfarė do te ndodhė?

une sa e lexova dhe u helmova me nje pilaf.
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur