Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane > Ekonomi & biznes

Ekonomi & biznes Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 03-11-2017, 16:44   #1
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,252
Thanks: 185
Thanked 494 Times in 169 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Forex trading/forex broker

Pershendetje.
Dikush mund te me shpjegoje si funksionojne keto sistemet per te bere para?
Shpregohuni sikur po i flisni nje femije 10 vjec..dmth thjeshte dhe qarte fare.
Faleminderit.
Robbery nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 03-11-2017, 17:15   #2
lonely_lion
V.I.P
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 813
Thanks: 0
Thanked 193 Times in 146 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 20
lonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Forex trading/forex broker

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Robbery Shiko postimin
Pershendetje.
Dikush mund te me shpjegoje si funksionojne keto sistemet per te bere para?
Shpregohuni sikur po i flisni nje femije 10 vjec..dmth thjeshte dhe qarte fare.
Faleminderit.
Qendro larg. Paraa nuk eshte bime t'a mbjellesh. Lexo ne net. Te fusin ne loje.T'i ben para, por parate i kane ata...dhe nuk i merr kurre.NUk merr dot as ato qe ke futur.
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 03-11-2017, 17:25   #3
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,547
Thanks: 84
Thanked 855 Times in 638 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 103
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Forex trading/forex broker

Hajde neser...
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i kanina pėlqehet nga
i vjetėr 03-11-2017, 17:33   #4
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 4,120
Thanks: 4,607
Thanked 3,049 Times in 1,580 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 41
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Forex trading/forex broker

Firma piramidale . Qe ta kuptosh me leht lol
Performer nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Performer pėlqehet nga
i vjetėr 08-11-2017, 18:48   #5
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 2,483
Thanks: 0
Thanked 313 Times in 269 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
uj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Forex trading/forex broker

Kur do bojm i loj futboll ne se leket jan per te rriturit...
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 08-11-2017, 19:52   #6
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,252
Thanks: 185
Thanked 494 Times in 169 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Forex trading/forex broker

...sdi te luaj..do me mesosh?
Robbery nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 08-11-2017, 19:58   #7
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 2,483
Thanks: 0
Thanked 313 Times in 269 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
uj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Forex trading/forex broker

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Robbery Shiko postimin
...sdi te luaj..do me mesosh?
Ncuk. lujm si te dish...
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 08-11-2017, 20:25   #8
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,252
Thanks: 185
Thanked 494 Times in 169 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Forex trading/forex broker

ok...............
Robbery nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 08-11-2017, 20:51   #9
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 3,740
Thanks: 1,359
Thanked 1,176 Times in 547 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Forex trading/forex broker

Duhet qendruar larg ketyre. I njejti biznes model piramidal nen lekura te ndryshme.
__________________
A strong man doesn't need to read his future. He makes his own.
Hawk nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-11-2017, 01:47   #10
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,252
Thanks: 185
Thanked 494 Times in 169 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Forex trading/forex broker

shume faleminderit te gjitheve. tema mund te mbyllet.
Robbery nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur