Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme > Zona Vip

Zona Vip Figura tė njohura tė artit, kinematografisė, muzikės, mediave.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-11-2017, 21:41   #381
Meri
-------->
 
Avatari i Meri
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 9,438
Thanks: 1,352
Thanked 1,455 Times in 980 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 268
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Kam edhe burrė edhe dashnor”, shkrimtarja shqiptare i lė tė gjithė me g

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Po kur kalon 100 gardhe njeri hu do tu hyje n'de mullaqe....... se cdo gje rrotullohet e nuk te le nana natyr pa e co ne vend te vet cdo gja.
pėrvec se shkrimėsimit, je ....romantik, surrealist.
__________________
*...dhe njė jetė e re gėrmadhash, po lulėzon...*
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Meri pėlqehet nga
i vjetėr 09-11-2017, 21:42   #382
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,632 Times in 1,040 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: “Kam edhe burrė edhe dashnor”, shkrimtarja shqiptare i lė tė gjithė me g

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Po kur kalon 100 gardhe njeri hu do tu hyje n'de mullaqe....... se cdo gje rrotullohet e nuk te le nana natyr pa e co ne vend te vet cdo gja.
Nje ne 100 eshte mall se eshte gare me pengesa po te ne te nje qindat i ha populli me drita e pusa e me gjithe puseta. Nana natyre e ka harruar kete vend qe kur karamele zanat i amballazhun me te kuq urali.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2017, 21:55   #383
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 18,229
Thanks: 7,655
Thanked 6,677 Times in 4,296 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 359
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: “Kam edhe burrė edhe dashnor”, shkrimtarja shqiptare i lė tė gjithė me g

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Meri Shiko postimin
pėrvec se shkrimėsimit, je ....romantik, surrealist.
Jam mbi te gjitha cun per s'marit......jashtrealistik.
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2017, 21:56   #384
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 18,229
Thanks: 7,655
Thanked 6,677 Times in 4,296 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 359
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: “Kam edhe burrė edhe dashnor”, shkrimtarja shqiptare i lė tė gjithė me g

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
Nje ne 100 eshte mall se eshte gare me pengesa po te ne te nje qindat i ha populli me drita e pusa e me gjithe puseta. Nana natyre e ka harruar kete vend qe kur karamele zanat i amballazhun me te kuq urali.
Mbahu nono mos ki frike
se ke qunat ne Amerike.....


Do te behet o djale por perse te marre kaq shume thuajjjj.
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2017, 21:57   #385
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,632 Times in 1,040 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: “Kam edhe burrė edhe dashnor”, shkrimtarja shqiptare i lė tė gjithė me g

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Jam mbi te gjitha cun per s'marit......jashtrealistik.
Kot sa ja bon qejfin vetes se te nxjerr bojen...as kafen sma le ta paguaj. Ja ki je ti.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2017, 21:59   #386
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,632 Times in 1,040 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: “Kam edhe burrė edhe dashnor”, shkrimtarja shqiptare i lė tė gjithė me g

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Mbahu nono mos ki frike
se ke qunat ne Amerike.....


Do te behet o djale por perse te marre kaq shume thuajjjj.
Se populli akoma duke tjerr pelevreket e grisura nga pas per 50 vjet e 25 te tjera nga pinjollet e gogolave qe slane jastek pa pergjuar.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2017, 22:03   #387
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 18,229
Thanks: 7,655
Thanked 6,677 Times in 4,296 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 359
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: “Kam edhe burrė edhe dashnor”, shkrimtarja shqiptare i lė tė gjithė me g

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
Kot sa ja bon qejfin vetes se te nxjerr bojen...as kafen sma le ta paguaj. Ja ki je ti.
Epo te me kishe sjelle ndonje pice me haviar Belushke, nga ato qe kushtojne $1.000.00 dalaaa..... hajde de do ta viaj gjepin ne zjar e do te lija ta paguaje ti..... por per nje kafe.....cbo burri per nje vic

pastaj do te koreitesha se atje nder male kena kanun t'fort or ti qun.....
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2017, 22:05   #388
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 18,229
Thanks: 7,655
Thanked 6,677 Times in 4,296 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 359
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: “Kam edhe burrė edhe dashnor”, shkrimtarja shqiptare i lė tė gjithė me g

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
Se populli akoma duke tjerr pelevreket e grisura nga pas per 50 vjet e 25 te tjera nga pinjollet e gogolave qe slane jastek pa pergjuar.
Epo sa ti forcohen pak kocat se ka pas mungese kalciumi edhe do te nerikoset ronshem edhe do te beje revolucion alla Haxhi benevreku.....
do te ngrihen kembet e ti bien 7fletaxhinjeve te trustit te lulelakres.
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2017, 22:07   #389
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,632 Times in 1,040 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: “Kam edhe burrė edhe dashnor”, shkrimtarja shqiptare i lė tė gjithė me g

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Epo te me kishe sjelle ndonje pice me haviar Belushke, nga ato qe kushtojne $1.000.00 dalaaa..... hajde de do ta viaj gjepin ne zjar e do te lija ta paguaje ti..... por per nje kafe.....cbo burri per nje vic

pastaj do te koreitesha se atje nder male kena kanun t'fort or ti qun.....
po pse sma the qe atehena or taj, se sdo isha idhnu qysh moti e sdo kisha majt meri. rradhen tjeter urdhnoj nje kusi plot me fasule e pilaf kine qe ta tund nju jorkun me gjemat e shqipeve.
hajde jasha stambolli se atje pihet kafja mire e mire ne xhezve gur kali.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2017, 22:09   #390
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,632 Times in 1,040 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: “Kam edhe burrė edhe dashnor”, shkrimtarja shqiptare i lė tė gjithė me g

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Epo sa ti forcohen pak kocat se ka pas mungese kalciumi edhe do te nerikoset ronshem edhe do te beje revolucion alla Haxhi benevreku.....
do te ngrihen kembet e ti bien 7fletaxhinjeve te trustit te lulelakres.
edhe sikur te sherohet ki popull raketik prape do punoj per qeverin qe ju befte mamaja kursimtare kurban. keta poliqenet e teatrit te kukullave e kane be nijet me ble nje arre e qdo brez kur ta krefi te gjej nje qip me are. e po bejne hesap qe ti mjaftojne nande breza se elbete fukara milet edepsezi.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2017, 22:18   #391
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 18,229
Thanks: 7,655
Thanked 6,677 Times in 4,296 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 359
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: “Kam edhe burrė edhe dashnor”, shkrimtarja shqiptare i lė tė gjithė me g

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
po pse sma the qe atehena or taj, se sdo isha idhnu qysh moti e sdo kisha majt meri. rradhen tjeter urdhnoj nje kusi plot me fasule e pilaf kine qe ta tund nju jorkun me gjemat e shqipeve.
hajde jasha stambolli se atje pihet kafja mire e mire ne xhezve gur kali.
Bjer edhe garushden me vedi per grosho-pilafin se un do te sjelli dhallen.....ja tu be qefi nashiii?
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2017, 22:21   #392
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,632 Times in 1,040 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: “Kam edhe burrė edhe dashnor”, shkrimtarja shqiptare i lė tė gjithė me g

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Bjer edhe garushden me vedi per grosho-pilafin se un do te sjelli dhallen.....ja tu be qefi nashiii?
u tha u ba...
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2017, 22:23   #393
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 18,229
Thanks: 7,655
Thanked 6,677 Times in 4,296 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 359
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: “Kam edhe burrė edhe dashnor”, shkrimtarja shqiptare i lė tė gjithė me g

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
edhe sikur te sherohet ki popull raketik prape do punoj per qeverin qe ju befte mamaja kursimtare kurban. keta poliqenet e teatrit te kukullave e kane be nijet me ble nje arre e qdo brez kur ta krefi te gjej nje qip me are. e po bejne hesap qe ti mjaftojne nande breza se elbete fukara milet edepsezi.
Do te durojne edhe pak sa tju marri metro taksa frimen dhe do te shohesh se si do te perdridhen benevreket yamamuto e bossat e rrolling hillsit.....do te shoheq qe asgje nuk do te mundet te ndale ate pergjumjen opjumshprehese qe do te kthehet ne ndershkim per pinjollet e bllokut me shum flete.
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2017, 22:24   #394
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 18,229
Thanks: 7,655
Thanked 6,677 Times in 4,296 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 359
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: “Kam edhe burrė edhe dashnor”, shkrimtarja shqiptare i lė tė gjithė me g

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
u tha u ba...
e shef qe ska pasur krisma...edhe po patet degjuar dicka ato kane qene diku larg.....

Naten e mire e pafsh ne ender gjelle turli....
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2017, 22:26   #395
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,632 Times in 1,040 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: “Kam edhe burrė edhe dashnor”, shkrimtarja shqiptare i lė tė gjithė me g

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
e shef qe ska pasur krisma...edhe po patet degjuar dicka ato kane qene diku larg.....

Naten e mire e pafsh ne ender gjelle turli....
Rrofsh edhe ti grosh e qepe te njoma paq.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i zirconium pėlqehet nga
i vjetėr 09-11-2017, 22:56   #396
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 1,411
Thanks: 1,018
Thanked 387 Times in 308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
nghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Kam edhe burrė edhe dashnor”, shkrimtarja shqiptare i lė tė gjithė me g

nghi ngo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2017, 23:59   #397
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 6,144
Thanks: 6,079
Thanked 4,488 Times in 1,902 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Kam edhe burrė edhe dashnor”, shkrimtarja shqiptare i lė tė gjithė me g

S'ke faj moj teze, problem eshte i cik ne fillim sa te plasi cipa se pastaj kur te ka plasur cipa e turpit dhe e moralit apo e dinjitetit, cdo pisllek dhe kurveri i duken normale sojit tat prej baxhelle rrugesh. Bej cte duash me jeten tate dhe fyren jepja kujt te duash por te pakten mos na dil ne publik me kesoj idiotizmash se po na e shpif dhe po vjellim zorret .
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2017, 00:10   #398
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,516
Thanks: 2,242
Thanked 3,737 Times in 2,441 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: “Kam edhe burrė edhe dashnor”, shkrimtarja shqiptare i lė tė gjithė me g

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga nghi ngo Shiko postimin

Ēfare thane me,more vesh gje tė qeshim e na
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2017, 13:13   #399
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 4,896
Thanks: 0
Thanked 598 Times in 522 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 30
uj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: “Kam edhe burrė edhe dashnor”, shkrimtarja shqiptare i lė tė gjithė me g

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Anita Shiko postimin
Ēfare thane me,more vesh gje tė qeshim e na
Eshte keq kur duhet sebep me qesh.
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur