Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Lajmet e ditės

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 14-11-2017, 21:28   #201
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 18,196
Thanks: 7,633
Thanked 6,659 Times in 4,282 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 359
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Puset e Ujit me matesa-Kush kundershton Burg.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ti je i pa ditur (nuk po them injorant se e merr pėr sharje ti ) apo tė leverdis ta rrotullosh kėshtu?
Ujrat nėn dhe mbi tokėsore janė pronė e shtetit.
Edhe toka nė pronėsinė tėnde ėshtė e jotja pjesa qė punohet (50 cm thellsi) pjesa mė poshtė ėshtė pronė e shtetit o qyp me gjizė.
Pse e kan da menjen me vu sahat edhe per shiun qe bie......
At'here ti veje sahat/takse atij lart qe shtrydh poturet......
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-11-2017, 21:37   #202
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 6,772
Thanks: 2,809
Thanked 2,894 Times in 1,922 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 135
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Puset e Ujit me matesa-Kush kundershton Burg.

ja ene nje link ta solla ne shqipe, se atje ke Narkoshteti i Shudhazave, ligjin e ujit ta bene lali Eri e lali Sajma


ne cin gjuhe e kupton ?

perdorimin e ujit per furnizim publik dhe privat ?

http://mmph-rks.org/repository/docs/...jerat_l147.pdf

https://www.admin.ch/opc/de/classifi...000/814.20.pdf

http://www.zdravlje.gov.rs/tmpmz-adm...n_o_vodama.pdf
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur