Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Pėrshėndetje & urime

Pėrshėndetje & urime Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 14-11-2017, 22:49   #141
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 30,140
Thanks: 7,179
Thanked 6,782 Times in 3,710 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 403
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ēaushi Shiko postimin
......
Akrepi nuk e kuptoj "pse te duan kaq shume gocat e forumit ty"... ?!?
Drague me jep dhe ti nje pergjigje ne kete pytje
Mbase tė duket ty se mė duan por mua mė duket si mirėsjellje qė e marr si rrezultat i asaj qė jap.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 14-11-2017, 22:50   #142
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 30,140
Thanks: 7,179
Thanked 6,782 Times in 3,710 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 403
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
eshte bythlepires prandaj.

e thashe me ne fund ledio
Shyqyr qė u ēlirove ti, do flėsh rehat sonte.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 14-11-2017, 22:52   #143
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 12,474
Thanks: 4,799
Thanked 3,456 Times in 1,825 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

cja fut kot ti nganjehere o drague.

po pse e mendon keshtu ti? ja beheu njehere ti si ai te shohim sa e lehte eshte?

ti je robi me xheloz i forumit je te jure


Ēaushi ka magnet kepi... i mori ne qafe femrat po vetem mua me dashuron ama
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Si Bora pėlqehet nga
i vjetėr 14-11-2017, 23:01   #144
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 16,271
Thanks: 3,479
Thanked 4,007 Times in 2,487 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 203
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
cja fut kot ti nganjehere o drague.

po pse e mendon keshtu ti? ja beheu njehere ti si ai te shohim sa e lehte eshte?

ti je robi me xheloz i forumit je te jure


Ēaushi ka magnet kepi... i mori ne qafe femrat po vetem mua me dashuron ama
ne kohen qe ne bejm vetingun ti ben avokaten e atij te korruptuarit?

e tmerrshme ledio
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 14-11-2017, 23:02   #145
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 12,474
Thanks: 4,799
Thanked 3,456 Times in 1,825 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

ca eshte vetingu iher?
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-11-2017, 23:04   #146
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 30,140
Thanks: 7,179
Thanked 6,782 Times in 3,710 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 403
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
ca eshte vetingu iher?
Lėre se vetting-un e di gjellė drague po lėre.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-11-2017, 23:04   #147
Ēaushi
V.I.P
 
Avatari i Ēaushi
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 2,205
Thanks: 3,372
Thanked 1,383 Times in 669 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
Ēaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
ne kohen qe ne bejm vetingun ti ben avokaten e atij te korruptuarit?

e tmerrshme ledio
Mos u bej xhiloz drague...cke me gocen ti, ajo e do dhe i lumt qe e do eshte per cdo lavdat... Hallall Si Bora, edhe tjerat duhet marrin shembullin tend
__________________
Dhuro shumė...e prit pak!
Ēaushi nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Ēaushi pėlqehet nga
i vjetėr 14-11-2017, 23:08   #148
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 12,474
Thanks: 4,799
Thanked 3,456 Times in 1,825 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ēaushi Shiko postimin
Mos u bej xhiloz drague...cke me gocen ti, ajo e do dhe i lumt qe e do eshte per cdo lavdat... Hallall Si Bora, edhe tjerat duhet marrin shembullin tend
varet Caushi

une jam pasionante ske ce do se te djeg deren
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-11-2017, 23:16   #149
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 4,169
Thanks: 1,610
Thanked 1,538 Times in 984 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
ne kohen qe ne bejm vetingun ti ben avokaten e atij te korruptuarit?

e tmerrshme ledio
edhe prita mos po vendos ndonje foto byzylyku dhurate per ditadatalindje nga ata habilajt, por i menqur nuk e hengri
__________________
...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti !
Pirati nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 15-11-2017, 21:02   #150
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,967
Thanks: 1,734
Thanked 1,964 Times in 1,102 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

Akrep na fal per vonesen.
Edhe 100 vjet te tjera per ty!
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i mia@ pėlqehet nga
i vjetėr 15-11-2017, 21:12   #151
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 6,609
Thanks: 1,233
Thanked 1,404 Times in 384 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 139
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

Hem...hem...hem
Mdr me i llafCitim:
Ēaushi ka magnet kepi... i mori ne qafe femrat po vetem mua me dashuron ama
__________________
Le secret du bonheur en amour, ce n’est pas d’źtre aveugle mais de savoir fermer les yeux quand il le faut !
MiM@ nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 15-11-2017, 21:15   #152
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 30,140
Thanks: 7,179
Thanked 6,782 Times in 3,710 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 403
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mia@ Shiko postimin
Akrep na fal per vonesen.
Edhe 100 vjet te tjera per ty!
Flm mia@
Gėzime tė kesh edhe ti.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 15-11-2017, 21:16   #153
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 30,140
Thanks: 7,179
Thanked 6,782 Times in 3,710 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 403
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga MiM@ Shiko postimin
Hem...hem...hem
Mdr me i llaf
Nuk ėshtė nevoja tė mė rrish si xhandar.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 15-11-2017, 22:05   #154
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 6,609
Thanks: 1,233
Thanked 1,404 Times in 384 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 139
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Nuk ėshtė nevoja tė mė rrish si xhandar.
Ua...kur qahesh dhe ti...
Baj xhandaren vec kur duhet
Qe ta disheeee
__________________
Le secret du bonheur en amour, ce n’est pas d’źtre aveugle mais de savoir fermer les yeux quand il le faut !
MiM@ nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i MiM@ pėlqehet nga
i vjetėr 15-11-2017, 22:14   #155
Meri
...Sans v``.
 
Avatari i Meri
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: ......
Posts: 8,227
Thanks: 744
Thanked 937 Times in 618 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 215
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Mbase tė duket ty se mė duan por mua mė duket si mirėsjellje qė e marr si rrezultat i asaj qė jap.Cmimet KULT - Thenia e vitit deri me 14.11.2018.
__________________
Ne rrugen ku mendimi shtyn
peshen e mases se pafund
cdo ngjyre...cdo emer...del e hyn
vetem arsye...s'gjej...kerkund.
Meri nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Meri pėlqehet nga
i vjetėr 15-11-2017, 22:21   #156
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 30,140
Thanks: 7,179
Thanked 6,782 Times in 3,710 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 403
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Meri Shiko postimin


Cmimet KULT - Thenia e vitit deri me 14.11.2018.
A uaaaa?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 15-11-2017, 22:23   #157
Meri
...Sans v``.
 
Avatari i Meri
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: ......
Posts: 8,227
Thanks: 744
Thanked 937 Times in 618 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 215
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
A uaaaa?

Mos u gezo* shume, se per 1 vit eshte !

__________________
Ne rrugen ku mendimi shtyn
peshen e mases se pafund
cdo ngjyre...cdo emer...del e hyn
vetem arsye...s'gjej...kerkund.
Meri nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 15-11-2017, 22:25   #158
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 30,140
Thanks: 7,179
Thanked 6,782 Times in 3,710 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 403
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Meri Shiko postimin
Mos u gezo* shume, se per 1 vit eshte !

Po ta marrėsh 3 herė rresht e mban pėr fare?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 15-11-2017, 22:29   #159
Meri
...Sans v``.
 
Avatari i Meri
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: ......
Posts: 8,227
Thanks: 744
Thanked 937 Times in 618 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 215
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Po ta marrėsh 3 herė rresht e mban pėr fare?
Nuk e di.
Une per vete, e refuzova dhe i kercenova seriozishterisht, nese guxojne perseri dhe m'a propozojne.

Gezuar ditelindjen edhe nje here, meqe festa vazhdon
__________________
Ne rrugen ku mendimi shtyn
peshen e mases se pafund
cdo ngjyre...cdo emer...del e hyn
vetem arsye...s'gjej...kerkund.
Meri nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Meri pėlqehet nga
i vjetėr 15-11-2017, 22:31   #160
BlueRose
V.I.P
 
Avatari i BlueRose
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Posts: 1,383
Thanks: 258
Thanked 264 Times in 186 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
BlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

Edhe sot po feston ti Akrep : )
__________________
"Pėrveē mendimeve tona, nuk ka asgjė qė tė jetė vėrtetė pushteti ynė dhe respektimi i tyre ėshtė fuqia jonė e vėrtetė"
BlueRose nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur