Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Kinematografia

Kinematografia Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-11-2017, 02:25   #921
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,674
Thanks: 2,177
Thanked 2,328 Times in 1,304 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Kam pa - killing ground. Ashtu mezi gjysmen se me la nje shije teper te keqe, u bera keq. ( fundi ish ashtu sic e parashikova tho) Se c’mu desh e clickova aty dhe u know the rest. Ne Netflix e pashe une, don’t watch it! Kam qe te dielen qe e pashe dhe akoma sme ka ik ajo shije e poshter. A pa pa pa. Spo gjej ndonje komedi tani te me rregulloj shijen, lol
I frikshem apo me shume viktima, gjak? Dhe une keshtu si ty dua te shikoj komedi pas ndonje filmi te tille. Pashe nje komedi te leshte por qe ma terhoqi dhe mua dhe femijeve. “Super fast” Imiton filmin fast and furious. Tip parodie. Nese se ke pare shikoje se te ben mire pas atij filmi qe ke pare.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 5DA067CB-DB11-421A-BA91-0EE2C2BB9CAC.jpg (22.9 KiloByte, 109 shikimet)
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 15-11-2017, 02:40   #922
Edamame
V.I.P
 
Avatari i Edamame
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 4,460
Thanks: 1,486
Thanked 1,812 Times in 1,149 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 85
Edamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare..

Finding Yoko.
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Edamame nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 15-11-2017, 10:25   #923
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 10,441
Thanks: 0
Thanked 2,510 Times in 1,454 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 191
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mia@ Shiko postimin
Liber duhet te kete qene dhe me i bukur. E ke pare film?
Une nuk shoh pothuajse asnjehere filma, aq me teper romanet e bere filma.

Kam krijuar nje imazh te atyre skenave te atij libri dhe s’do lejoja qe ne asnje menyre te ndotej nga imagjinata e nje regjizori.
Mistrece nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 15-11-2017, 10:53   #924
lonely_lion
V.I.P
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 1,980
Thanks: 0
Thanked 650 Times in 500 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
lonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare..__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 15-11-2017, 20:03   #925
lonely_lion
V.I.P
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 1,980
Thanks: 0
Thanked 650 Times in 500 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
lonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare..

__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-11-2017, 19:23   #926
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 1,506
Thanks: 312
Thanked 491 Times in 280 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 30
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare..

Sex tape

edlin nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 18-11-2017, 21:40   #927
BlueRose
V.I.P
 
Avatari i BlueRose
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Posts: 4,194
Thanks: 1,244
Thanked 1,195 Times in 779 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 92
BlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare..

There will be blood

Kur ligesia pushton filmin, sa personazh negativ protagonisti i filmit.
Film i komplikuar dhe qe te le shije te keqe kur perfundon.
__________________
"Pėrveē mendimeve tona, nuk ka asgjė qė tė jetė vėrtetė pushteti ynė dhe respektimi i tyre ėshtė fuqia jonė e vėrtetė"
BlueRose nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i BlueRose pėlqehet nga
i vjetėr 18-11-2017, 21:48   #928
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 5,521
Thanks: 2,124
Thanked 1,918 Times in 1,007 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 90
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare..

Danielli simbolizon kapitalizmin, Eliyah simbolizon religjionin. Keto dyte fillimisht bashkepunojne qe ti mashtrojne popullin por me vone jane ne lufte ndermjet veti. Eliyah eshte mashtruesi me fytyre te pafajshme, ndersa Danielli eshte i ashper dhe i lige per nga natyra.

Te dha nje pershtypje filmi? Po mendoj mua me ka dhene nje pershtypje se eshte i veqante nga shume filma.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Hawk : 18-11-2017 nė 21:50
Hawk nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Hawk pėlqehet nga
i vjetėr 18-11-2017, 21:58   #929
BlueRose
V.I.P
 
Avatari i BlueRose
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Posts: 4,194
Thanks: 1,244
Thanked 1,195 Times in 779 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 92
BlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hawk Shiko postimin
Danielli simbolizon kapitalizmin, Eliyah simbolizon religjionin. Keto dyte fillimisht bashkepunojne qe ti mashtrojne popullin por me vone jane ne lufte ndermjet veti. Eliyah eshte mashtruesi me fytyre te pafajshme, ndersa Danielli eshte i ashper dhe i lige per nga natyra.

Te dha nje pershtypje filmi? Po mendoj mua me ka dhene nje pershtypje se eshte i veqante nga shume filma.
Po prisja deri ne fund te filmit (afer 3 ore film) per ndonje te papritur pozitive, qe te gjitha ligesite do justifikoheshin me ndonje metamorfoze ne te mire te atij populli. Por qe u finalizua akoma mė ligesisht. Daniel ka aktruar ne menyre te perkryer.
__________________
"Pėrveē mendimeve tona, nuk ka asgjė qė tė jetė vėrtetė pushteti ynė dhe respektimi i tyre ėshtė fuqia jonė e vėrtetė"
BlueRose nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i BlueRose pėlqehet nga
i vjetėr 18-11-2017, 22:07   #930
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 5,521
Thanks: 2,124
Thanked 1,918 Times in 1,007 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 90
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare..

Ah, nuk e di a e ke pa kete. Ky eshte favoriti im i te gjitha koherave. Komplet nje jete mbrenda 4 a 5 ore film. Shiko nese e gjen uncut version. Se Sergio Leone nuk jau ka fal Amerikaneve qe ja kan pre skenat e filmit per me be sa me te pershtatshem per shikuesit e pa durueshem.

__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Hawk pėlqehet nga
i vjetėr 18-11-2017, 22:15   #931
BlueRose
V.I.P
 
Avatari i BlueRose
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Posts: 4,194
Thanks: 1,244
Thanked 1,195 Times in 779 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 92
BlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare..

Duket film interesant, plus qe rating e paska 8.4/10, shto ketu edhe faktin qe filmat me hebre mė terheqin shume fare... S'e di pse c'do film qe kam pare me ta, kam ngelur e fashinuar. Do ta shoh patjeter.
__________________
"Pėrveē mendimeve tona, nuk ka asgjė qė tė jetė vėrtetė pushteti ynė dhe respektimi i tyre ėshtė fuqia jonė e vėrtetė"
BlueRose nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 23-11-2017, 16:11   #932
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 3,195
Thanks: 155
Thanked 958 Times in 606 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare..

"The Layover"

Onyx nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 25-11-2017, 17:56   #933
Prishtinasi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 1,270
Thanks: 58
Thanked 234 Times in 161 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 31
Prishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare..

Ngjarje e vertete.
Kqyrni cka ka ba e ban CIA.
Barry Seal Only In America
[YOUTUBE]q3UWRqZE0Hc[/YOUTUBE]
Prishtinasi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 25-11-2017, 18:02   #934
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 3,980
Thanks: 3,809
Thanked 1,514 Times in 668 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 144
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare..

Sot pashe filmin GEOSTORM.
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 25-11-2017, 19:31   #935
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 3,486
Thanks: 328
Thanked 614 Times in 377 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 85
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare..

Une u bo ca vite qe jam fiksu me kto filmat fantashkece. Tjerit spara m’hyn ne sy , pa harruar qe dhe cilsia e filmave ka rene!
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i AAO pėlqehet nga
i vjetėr 25-11-2017, 20:41   #936
Linda
I'm like a star
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,611
Thanks: 1,985
Thanked 926 Times in 543 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 122
Linda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare..

WONDER WOMAN
Sot nga dreka e pash
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-11-2017, 16:36   #937
BlueRose
V.I.P
 
Avatari i BlueRose
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Posts: 4,194
Thanks: 1,244
Thanked 1,195 Times in 779 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 92
BlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hawk Shiko postimin
Ah, nuk e di a e ke pa kete. Ky eshte favoriti im i te gjitha koherave. Komplet nje jete mbrenda 4 a 5 ore film. Shiko nese e gjen uncut version. Se Sergio Leone nuk jau ka fal Amerikaneve qe ja kan pre skenat e filmit per me be sa me te pershtatshem per shikuesit e pa durueshem.

https://www.youtube.com/watch?v=17dPdkKGMeo
Nje nga filmat mė te bukur qe kam pare, c'do ingredient ishte i perfshire: nje histori prekese dhe e aktruar mjeshterisht edhe nga aktoret e rinj; muzika e Ennio Morricone fenomenale, skenat e viteve '20, '30, '60 te kombinuara ne menyre te perkryer... Faleminderit Hawk per sugjerimin, vertete nje kryeveper.
__________________
"Pėrveē mendimeve tona, nuk ka asgjė qė tė jetė vėrtetė pushteti ynė dhe respektimi i tyre ėshtė fuqia jonė e vėrtetė"
BlueRose nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i BlueRose pėlqehet nga
i vjetėr 26-11-2017, 19:54   #938
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,412
Thanks: 6,684
Thanked 5,096 Times in 2,648 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 218
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare..

__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-11-2017, 21:09   #939
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 3,195
Thanks: 155
Thanked 958 Times in 606 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *ARiel* Shiko postimin
Sot pashe filmin GEOSTORM.
Doja te shoh edhe une, por nuk arrita. Kishte dicka me vlere per t'u pare?
Onyx nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 02-12-2017, 03:01   #940
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 10,022
Thanks: 1,015
Thanked 5,837 Times in 2,594 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare..

Kjo skena me shkriu,
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur