Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-11-2017, 00:12   #61
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 10,767
Thanks: 1,077
Thanked 6,214 Times in 2,792 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 202
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Psikopatėt e vrasėsit serialė sipas shenjave tė horoskopit.

Gaforre je? Lol. Une jam bricjape serial killer.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2017, 00:15   #62
Edamame
V.I.P
 
Avatari i Edamame
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 4,747
Thanks: 1,721
Thanked 1,962 Times in 1,235 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 92
Edamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Psikopatėt e vrasėsit serialė sipas shenjave tė horoskopit.

E mi e e fitova garen un do fle rehat nashti.
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Edamame nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2017, 03:17   #63
Darkblonde
Darkblonde
 
Avatari i Darkblonde
 
Data e antarėsimit: Jul 2017
Vendndodhja: Prishtina
Posts: 229
Thanks: 404
Thanked 197 Times in 104 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Darkblonde ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Psikopatėt e vrasėsit serialė sipas shenjave tė horoskopit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Psikopatėt e vrasėsit serialė sipas shenjave tė horoskopit…Me gjasė tė gjithė jeni kuriozė pėr tė parė se ku renditeni pėr “rrezikshmėrinė” qė paraqisni sipas shenjės sė horoskopit qė i pėrkisni.

Shenja mė pak e rrezikshme ėshtė Binjakėt:

Ata nuk i pėrlyejnė kurrė duart me gjak, sepse nuk i marrin gjėrat aq seriozisht sa pėr tė arritur nė ekstreme. Binjakėt preferojnė t’ju vrasin me fjalė

Shenja e dytė mė pak e rrezikshme ėshtė Ujori:

Njerėzit e lindur nėn kėtė shenjė kanė njė ego tė madhe qė nuk mund tė shkatėrrohet. Ata besojnė nė drejtėsi nė mėnyrė tė vendosur. Ata janė shenja e dytė mė e rrezikshme e zodiakut sipas statistikave tė FBI-sė. Ndoshta sepse kėta njerėz janė mė tė zgjuarit; dhe nuk lėnė prova qė tė kapen nga policia.

Luanėt janė thjesht mace! Mos u trembni nga hungėrimet e tyre:

Njerėzit e lindur nėn kėtė shenjė qėndrojnė larg problemeve. Edhe pse kėta njerėz rrallė vrasin, por e kur kryejnė njė vrasje, ajo tėrheq shumė vėmendje. Kėto njerėz janė tė durueshėm, tė mirė dhe tė drejtė, por ata janė mė vrasės se Ujori dhe Luani!


Peshoret janė shumė tė durueshme
, por zgjedhin dhunėn dhe vrasjen kur tė tjerėt pėrfitojnė prej tyre:

Virgjėresha janė vrasės tė zhdėrvjellėt dhe psikopatė:

Virgjėresha mund tė klasifikohen si tė rrezikshme. Megjithatė, janė mė tė prirur ndaj mashtrimit dhe vjedhjes sesa vrasjes.


Peshqit nuk janė aspak tė lezetshėm:


Disa nga vrasėsit mė tė njohur serialė tė lindur nėn kėtė shenjė zodiakore janė Aileen Ėuornos, Cloėn Killer ose John Gacy dhe Richard Ramirez. Njerėzit e lindur nėn Peshqit kanė njė tendencė ndaj varėsisė. Prandaj, ata shpesh kryejnė krime tė jashtėzakonshme dhe vrasje.

Bricjapėt njihen si vrasės serial:

Megjithatė, numri i vrasėsve serialė tė lindur nėn kėtė shenjė ėshtė mesatar. Bricjapėt bėhen rrallė herė vrasės, por kur ata bėhen, bėhen vėrtet tė rrezikshėm.

Njerėzit nėn shenjėn Dashit janė tė ēmendur:

Njerėzit e lindur nėn kėtė shenjė zemėrohen shumė lehtė, por zemėrimi i tyre nuk zgjat shumė. Ju duhet tė qėndroni larg nga njė Dash pėr aq kohė sa ėshtė me nerva. Por shumė shpejt, ata do ta harrojnė zemėrimin e tyre dhe ēdo gjė do i kthehet normalitetit.

Zemėrimi i Demit ėshtė i fortė!

Megjithatė, kėta njerėz janė mė tė prirur pėr mashtrim sesa vrasje. Njerėzit e lindur nėn shenjėn e Demit i kryejnė krimet sepse duan para dhe luks.

Vendi i tretė i shkon Shigjetarit.

Krime tė vogla nuk janė pjesė e listės sė krimit tė kėsaj shenje. Pėr shembull, Stalini, Pablo Escobar dhe Ted Bundy ishin tė gjithė tė lindur nėn shenjėn e Shigjetarit.Kėta njerėz besojnė se janė udhėheqės. Ata kryejnė shumė vrasje dhe bėjnė krime tė mėdha.

Vendi i dytė ėshtė marrė nga Akrepi! Ata janė psikopatė zyrtarė!

Shumica e vrasėsve serialė janė tė lindur nėn kėtė yll, qė do tė thotė nė nėntor. Ata kryejnė vrasje sadiste.

Gaforret fitojnė garėn!

Kėta njerėz vuajnė nga ndryshimet e humorit. Xhelozia e tyre ėshtė ajo qė zakonisht i drejton ato drejt vrasjes.
Vendi i dytė ėshtė marrė nga Akrepi! Ata janė psikopatė zyrtarė!

Shumica e vrasėsve serialė janė tė lindur nėn kėtė yll, qė do tė thotė nė nėntor. Ata kryejnė vrasje sadiste.

Darkblonde nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2017, 11:03   #64
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 38,882
Thanks: 10,905
Thanked 9,808 Times in 5,904 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 526
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Psikopatėt e vrasėsit serialė sipas shenjave tė horoskopit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Darkblonde Shiko postimin
Vendi i dytė ėshtė marrė nga Akrepi! Ata janė psikopatė zyrtarė!

Shumica e vrasėsve serialė janė tė lindur nėn kėtė yll, qė do tė thotė nė nėntor. Ata kryejnė vrasje sadiste.

Akrep edhe ti?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2017, 11:13   #65
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,079
Thanks: 7,205
Thanked 5,551 Times in 2,888 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Psikopatėt e vrasėsit serialė sipas shenjave tė horoskopit.

qe jeni sadiste jeni po kete gje e ushtroni me shume ne vend tjeter jo per te vrare
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2017, 11:23   #66
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 6,317
Thanks: 3,119
Thanked 3,332 Times in 1,290 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Psikopatėt e vrasėsit serialė sipas shenjave tė horoskopit.

Vlen kjo vetem per te lindurit ne nentor?
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2017, 11:27   #67
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 38,882
Thanks: 10,905
Thanked 9,808 Times in 5,904 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 526
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Psikopatėt e vrasėsit serialė sipas shenjave tė horoskopit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
qe jeni sadiste jeni po kete gje e ushtroni me shume ne vend tjeter jo per te vrare
Me kė e ke ti?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2017, 11:31   #68
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,079
Thanks: 7,205
Thanked 5,551 Times in 2,888 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Psikopatėt e vrasėsit serialė sipas shenjave tė horoskopit.

vlen per te dyja gjinite e panjohura. akrepet si femra e meshkuj njihen njecik si mazokiste dhe sadiste. po kete e kane te fshehur ne fundin e tyre dhe si kupton dot njeri.. jane njerez shume sekret

po une i dua sepse jane pasionante

kepi me ju e kam
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2017, 11:32   #69
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,516
Thanks: 2,242
Thanked 3,737 Times in 2,441 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Psikopatėt e vrasėsit serialė sipas shenjave tė horoskopit.

Une tani kuptova rrezikshmerine e shenjave,mendoja se ato siper ishin me te rrezikshmet e ato poshte si me pak te rrezikshmet lol...qenkam ne vendin e dyte ne shenjat me pak te rrezikshme siper,gje qe e dija,ja kjo ndjeshmeria ime do ma haje koken mua ne kete bote te eger...
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2017, 11:41   #70
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 38,882
Thanks: 10,905
Thanked 9,808 Times in 5,904 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 526
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Psikopatėt e vrasėsit serialė sipas shenjave tė horoskopit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin

kepi me ju e kam
Po e pate me ne e ke polic treni.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2017, 11:43   #71
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,079
Thanks: 7,205
Thanked 5,551 Times in 2,888 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Psikopatėt e vrasėsit serialė sipas shenjave tė horoskopit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Po e pate me ne e ke polic treni.
une ngordh per ju

vdes per thumbin e akrepit
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2017, 11:54   #72
Socio
........
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 7,860
Thanks: 6,848
Thanked 5,437 Times in 2,232 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 142
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Psikopatėt e vrasėsit serialė sipas shenjave tė horoskopit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Anita Shiko postimin
Une tani kuptova rrezikshmerine e shenjave,mendoja se ato siper ishin me te rrezikshmet e ato poshte si me pak te rrezikshmet lol...qenkam ne vendin e dyte ne shenjat me pak te rrezikshme siper,gje qe e dija,ja kjo ndjeshmeria ime do ma haje koken mua ne kete bote te eger...
Perseri nuk e ke kuptuar Anita sepse perkthimi eshte bere me Google translate, paramendo !
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2017, 12:00   #73
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 14,884
Thanks: 3,169
Thanked 8,238 Times in 2,679 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 217
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Psikopatėt e vrasėsit serialė sipas shenjave tė horoskopit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
I durueshem por i pamshirshem ndaj atyre qe abuzojne me nervat e mia !
Qekemi njelloj komshi.
Ēa shenje ishe ??
__________________
J’ai des comptes ą rendre ą qui déją ?...Ah oui ą personne !
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2017, 12:21   #74
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,516
Thanks: 2,242
Thanked 3,737 Times in 2,441 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Psikopatėt e vrasėsit serialė sipas shenjave tė horoskopit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
Perseri nuk e ke kuptuar Anita sepse perkthimi eshte bere me Google translate, paramendo !
E keni fjalen per pershkrimin qe eshte bere se une po flisja per renditjen ne fakt?!

Por gjithsesi them se jemi nje nga shenjat me pak ose aspak te rrezikshme ,duke u nisur nga vetja sigurisht...Ju cfare keni te thoni?
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2017, 12:30   #75
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 31,912
Thanks: 12,946
Thanked 16,064 Times in 6,344 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 371
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Psikopatėt e vrasėsit serialė sipas shenjave tė horoskopit.

sipas kesaj rradhitja ndryshon pak por prap binjaket jan shenja me pak e rrezikshme dhe gagoret me te rrezikshme, por shenjat e tjera ndryshojn nga rradhitja qe ka postuar akrepi
http://www.lifeoftrends.com/most-dan...tops-the-list/
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2017, 12:41   #76
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 38,882
Thanks: 10,905
Thanked 9,808 Times in 5,904 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 526
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Psikopatėt e vrasėsit serialė sipas shenjave tė horoskopit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xhina Shiko postimin
sipas kesaj rradhitja ndryshon pak por prap binjaket jan shenja me pak e rrezikshme dhe gagoret me te rrezikshme, por shenjat e tjera ndryshojn nga rradhitja qe ka postuar akrepi
http://www.lifeoftrends.com/most-dan...tops-the-list/
Unė e kam marrė tė gatshme Xhina.
Pėrkthimi me gogol apo pa gogol ėshtė bėr nga njė kosovar/kosovare qė shkėlqejnė nė pėrkthim.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2017, 12:45   #77
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 31,912
Thanks: 12,946
Thanked 16,064 Times in 6,344 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 371
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Psikopatėt e vrasėsit serialė sipas shenjave tė horoskopit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Unė e kam marrė tė gatshme Xhina.
Pėrkthimi me gogol apo pa gogol ėshtė bėr nga njė kosovar/kosovare qė shkėlqejnė nė pėrkthim.
hahah kjo ne anglisht eshte me e sakt
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2017, 13:00   #78
Socio
........
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 7,860
Thanks: 6,848
Thanked 5,437 Times in 2,232 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 142
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Psikopatėt e vrasėsit serialė sipas shenjave tė horoskopit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Anita Shiko postimin
E keni fjalen per pershkrimin qe eshte bere se une po flisja per renditjen ne fakt?!

Por gjithsesi them se jemi nje nga shenjat me pak ose aspak te rrezikshme ,duke u nisur nga vetja sigurisht...Ju cfare keni te thoni?
Padyshim qe FBI nuk ka gabuar qe ka renditur grupin e ajrit nder me pak te rrezikshmit per krime, duke ditur faktin qe kete grup e karakterizon drejtesia, harmonia dhe paqja.
Ndersa sa i perket ujorit ne kete grup FBI thote edhepse hyn ne grupin me pak te rrezikshem per krime perseri nuk duhet besuar statistikave tona plotesisht sepse ATA Jane shume intelegjent, aq sa nuk mund ta dallojme nese kane bere krime edhe sikur te benin.
Eh, ketu perkthyesi shqipetar e Ka knaqur me perkthim e tij Hara Kiri !

Artikulli origjinal ketu:

https://dailyoccupation.com/2017/03/...gns-dangerous/

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Socio : 15-11-2017 nė 13:03
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2017, 13:14   #79
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,516
Thanks: 2,242
Thanked 3,737 Times in 2,441 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Psikopatėt e vrasėsit serialė sipas shenjave tė horoskopit.

Se mbaj veten per ndonje zgjuarsi kush e di ne fakt,aq me pak kur flitet per te tilla mashtrime/manipulime ,me asgje ....ja ketu e mesova e kete..po njoh veten me ne fund e une

Ne te dyja rastet me duket se ja kane futur kot
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Eden pėlqehet nga
i vjetėr 15-11-2017, 13:24   #80
Socio
........
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 7,860
Thanks: 6,848
Thanked 5,437 Times in 2,232 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 142
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Psikopatėt e vrasėsit serialė sipas shenjave tė horoskopit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Anita Shiko postimin
Se mbaj veten per ndonje zgjuarsi kush e di ne fakt,aq me pak kur flitet per te tilla mashtrime/manipulime ,me asgje ....ja ketu e mesova e kete..po njoh veten me ne fund e une

Ne te dyja rastet me duket se ja kane futur kot
Artikulli I referohet krimineleve vetem dhe normal qe eshte per argetim. Ndersa ti ke shenjen e ajrit, ujorin, super

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Socio : 15-11-2017 nė 13:31
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur