Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 14-11-2017, 15:56   #641
Anathema
V.I.P
 
Avatari i Anathema
 
Data e antarėsimit: Sep 2015
Vendndodhja: Ne humbetiren e kaosit
Posts: 605
Thanks: 23
Thanked 80 Times in 57 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Anathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere pershtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Qenkan dh*er Edhe rruget é Tirones me keq se kto tonat ktu domethen .

Ktu kan nxjerr ligj se fundmi po si pastrove ne moment merr gjobe.
Sepse jemi "qeniet moderne" qe si marrim qenerve nga ato ku behen kakat e tyre. Jashte te vene nje gjobe qe ta skuqin sumen e qenit lol
__________________
Me shprehjen "mos u hiq se di, mos u hiq se ke" pershendes kete dynja boshe qe na rrethon!!!!
Anathema ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-11-2017, 16:11   #642
Anita
V.I.P
 
Avatari i Anita
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 3,568
Thanks: 796
Thanked 1,113 Times in 694 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 31
Anita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere pershtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Qenkan dh*er Edhe rruget é Tirones me keq se kto tonat ktu domethen .

Ktu kan nxjerr ligj se fundmi po si pastrove ne moment merr gjobe.
Ketu ēdokush qė nxjerr qenin shėtitje dhe bėn tė trashen nė rrugė ,mbajnė me vete qeska tė vogla I mbledhin e I hedhin me pas ne kosh. ... Mendoja se dhe andej zbatohej dicka e till!

Ika
Anita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-11-2017, 16:19   #643
iDeA
DiNaMiKe
 
Avatari i iDeA
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Vendndodhja: FrymeMarrja
Posts: 2,932
Thanks: 151
Thanked 314 Times in 174 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 116
iDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere pershtypje?

Me duhej te kontaktoja nje bashkepunetor italian.
Pasi perfunduam trajtimin e problemeve teknike dhe e sqarova pavarsisht se paraqitej mjaft kompetent me termat dhe pyetjet.
Me thote: Une te njoh.
Me fal, s“po te kuptoj ?! e pyes ...m“u duk si provokim.
Ke qene studente tek Fantoni.
Po, i them.
Ke qene studente model me thote
Une nuk e njihja... me tregoi se kishte patur shoqeri me moshataret e mi.
Gjithsesi me ben pershtypje se sa e vogel eshte bota dhe me ktheu pas ne kohe kjo njohje me nostalgji.

Ndersa keta arrixhinjt e grupit tim me rikthejne ne kete fancy team.
__________________
E fortė e pasfidueshme,
Fisnike e paperulshme,
Vetvetja e paharrueshme!
iDeA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-11-2017, 16:37   #644
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 2,772
Thanks: 55
Thanked 134 Times in 87 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere pershtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Anathema Shiko postimin
Sepse jemi "qeniet moderne" qe si marrim qenerve nga ato ku behen kakat e tyre. Jashte te vene nje gjobe qe ta skuqin sumen e qenit lol
Apo s’eshte bo si tip bicim mode , po spate qen sje cool lol
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-11-2017, 21:29   #645
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 2,122
Thanks: 1,651
Thanked 3,396 Times in 1,088 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere pershtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Tė dyja palėt keni tė drejtė Prude.
Ka shėrbim taxi qė punon me taxi-metėr dhe ka tarifėn pėr km.
Kur zbret shihet sa tregon taxi-metri dhe ti paguan, kjo ėshtė tarifa nga A nė B.
Kurse ka taxi qė nuk lejohen tė marrin pasagjerė nga njė qytet tjetėr dhe janė tė detyruar (ligjėrisht them se ata e shkelin) tė kthehen bosh, kthehen plotė vetėm nė rastin kur kanė ata qė e pronotuan nga A nė B (dmth plotė nga B nė A)
Nėse ju nuk ktheheni nga B nė A parat i ke paguar sepse ai detyrohet tė kthehet nė pikėn e nisjes "A" bosh.
Ska kuptim pagesa per kthimin. Dac te shkoj plot dac bosh taxia. Une qe kur hipi i them sa ben nga A ne B. Nese ne B une nderoj mendje e i them me kthe mbprapsh, do paguaj serisht nga B ne A.
Mos u bej dhe ti si ato.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-11-2017, 23:13   #646
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 12,425
Thanks: 4,779
Thanked 3,435 Times in 1,811 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 163
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere pershtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
Ska kuptim pagesa per kthimin. Dac te shkoj plot dac bosh taxia. Une qe kur hipi i them sa ben nga A ne B. Nese ne B une nderoj mendje e i them me kthe mbprapsh, do paguaj serisht nga B ne A.
Mos u bej dhe ti si ato.
po po ke ate krah fli ti prude. ai i ka bere llogarite pa hipur akoma, ashtu te duket ty sikur paguan vetem vajtjen por taksia llogarit dhe ardhjen sepse se ka te sigurte qe do hypi njeri... i bie ne fund qe ai te punoj per asgje.. ketu eshte sekreti i taksive
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-11-2017, 23:44   #647
Xhina
V.I.P
 
Avatari i Xhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 26,775
Thanks: 9,092
Thanked 10,248 Times in 4,178 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 291
Xhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere pershtypje?

shumica e pacient qe vij sepse perdrodhen kemben dhe kerkojn te bejn x-ray, mundohesh ti shpjegosh qe x-ray do jet normale se sben kan fracture, por insistojn, oh well, their money
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Xhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2017, 06:19   #648
Xhina
V.I.P
 
Avatari i Xhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 26,775
Thanks: 9,092
Thanked 10,248 Times in 4,178 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 291
Xhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere pershtypje?

ne pune medical assistants qe punojn te klinika ime kan 15-20
vjet aty gjitheashtu doktoret...., shumica jan mbi 45 vjec...dhe mire sot njera me thot dicka nga filmi “exorcism”...dicka si pshm “hajde ketu Clare”...i them “te dukem si Clare ty? me thot nje mashkull medical assistant “jo eshte nga filmi i exorcism”:..:”oh e kam pare vetem njehere...eshte shume film i
vjeter” ja kthej....”po eshte i vjeter ka dal aty tek 80tat”...”ehh dhe ju talleni qe se dija, kam qen nja 3-5 vjece atehere”....me shikojn te dy te habitur, me pyet kjo medical assistant qe eshte aty tek 50tat...”hmm pse sa vjece je ti?”...”32”...me shikon e habitur “wow qenke e re”...ky tjetri “wow qenkam shume me i madh se ty”...nuk u ndjeva me e ofenduar ne jeten time lol...i them “pse per sa vjece me kujtuat”...ky ma kthen “bohh mjeksia ju ben te dukeni me te plakur ju mjeket se un me Rosin kemi baby face”...pastaj me vone me thot “hey po beja shaka” i them “yeha se mora me vertet don’t worry”...jeesh ti dukem ne moshen e tyre, howww dareee
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Xhina : 15-11-2017 nė 06:23
Xhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2017, 10:08   #649
Anita
V.I.P
 
Avatari i Anita
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 3,568
Thanks: 796
Thanked 1,113 Times in 694 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 31
Anita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere pershtypje?

O Xhina nje gje s'kuptova ,ne vitin 80-te ke qene 3 apo 5 vjece,dhe tani je vetem 32 vjece?!!! Sikur s'me dalin llogarite...

Na mbyti shiu ketej,jam bere pellg ne uje...po pres te kullohem te pij kafene ,te mar nje depon per koken e t'ia fus gjumit serish deri ne mbremje ...AMIN
Anita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2017, 10:40   #650
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 2,122
Thanks: 1,651
Thanked 3,396 Times in 1,088 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere pershtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
po po ke ate krah fli ti prude. ai i ka bere llogarite pa hipur akoma, ashtu te duket ty sikur paguan vetem vajtjen por taksia llogarit dhe ardhjen sepse se ka te sigurte qe do hypi njeri... i bie ne fund qe ai te punoj per asgje.. ketu eshte sekreti i taksive
psh kur i them me co ketu, merr 300 leke. kur kerkoj dhe te me ktheje merr 500 ose 600 dhe nuk me kthen se i dhash 300. kaq pra kaq.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2017, 11:34   #651
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 2,916
Thanks: 1,956
Thanked 1,530 Times in 732 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere pershtypje?

me ka ardhur nje rezident me origjine arabe , mjekrosh
, o zot o zot
minimum punon , gjithe kohes me telefon tek dora , as nuk e ka mendjen ne pune
dua ta verifikoj ne cdo hap se vetem katastrofe shkruan
i pash recetat qqe kishte dhene , paracetamolet nga tre here , ilacet per tensionon nga dy here te njejten , ky eshte kriminal
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2017, 11:52   #652
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 14,045
Thanks: 5
Thanked 756 Times in 565 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 97
zirconium ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere pershtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
me ka ardhur nje rezident me origjine arabe , mjekrosh
, o zot o zot
minimum punon , gjithe kohes me telefon tek dora , as nuk e ka mendjen ne pune
dua ta verifikoj ne cdo hap se vetem katastrofe shkruan
i pash recetat qqe kishte dhene , paracetamolet nga tre here , ilacet per tensionon nga dy here te njejten , ky eshte kriminal
E fillon me paragjykim mendimin tend dhe seshte aspak profesionale shoqja doktoresh.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2017, 11:55   #653
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 2,916
Thanks: 1,956
Thanked 1,530 Times in 732 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere pershtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
E fillon me paragjykim mendimin tend dhe seshte aspak profesionale shoqja doktoresh.
po ta bente punen si duhet nuk do me bente pershtypja mjekra e tij
por cuditerisht keta mjekroshet shume hilecak po na dalin
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2017, 12:01   #654
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 29,998
Thanks: 7,127
Thanked 6,722 Times in 3,671 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 402
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere pershtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
psh kur i them me co ketu, merr 300 leke. kur kerkoj dhe te me ktheje merr 500 ose 600 dhe nuk me kthen se i dhash 300. kaq pra kaq.
Tė mashtron, ti merr dy herė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 15-11-2017, 12:02   #655
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 14,045
Thanks: 5
Thanked 756 Times in 565 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 97
zirconium ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere pershtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
po ta bente punen si duhet nuk do me bente pershtypja mjekra e tij
por cuditerisht keta mjekroshet shume hilecak po na dalin
Ankohu rreth rezidentit por ske te drejte te paragjykosh. Te pakten kjo te ul ty si profesioniste.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2017, 12:02   #656
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 29,998
Thanks: 7,127
Thanked 6,722 Times in 3,671 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 402
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere pershtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
po ta bente punen si duhet nuk do me bente pershtypja mjekra e tij
por cuditerisht keta mjekroshet shume hilecak po na dalin
Mir e ke Marya, ēdo mjekėrrosh do par me dyshim.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2017, 12:03   #657
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 14,045
Thanks: 5
Thanked 756 Times in 565 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 97
zirconium ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere pershtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Mir e ke Marya, ēdo mjekėrrosh do par me dyshim.
Ne aeroplan po (mbaj mend qe ke thene dicka te tille)
Ne pune jo.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2017, 12:26   #658
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 2,916
Thanks: 1,956
Thanked 1,530 Times in 732 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere pershtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
Ankohu rreth rezidentit por ske te drejte te paragjykosh. Te pakten kjo te ul ty si profesioniste.
Mos u be merak, e them ketu, por jo perpara kolegeve
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2017, 12:30   #659
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 14,045
Thanks: 5
Thanked 756 Times in 565 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 97
zirconium ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere pershtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
Mos u be merak, e them ketu, por jo perpara kolegeve
Merak se cben ti? Aspak skam.
Thjeshte qe keshille.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2017, 12:42   #660
Xhina
V.I.P
 
Avatari i Xhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 26,775
Thanks: 9,092
Thanked 10,248 Times in 4,178 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 291
Xhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere pershtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Anita Shiko postimin
O Xhina nje gje s'kuptova ,ne vitin 80-te ke qene 3 apo 5 vjece,dhe tani je vetem 32 vjece?!!! Sikur s'me dalin llogarite...

Na mbyti shiu ketej,jam bere pellg ne uje...po pres te kullohem te pij kafene ,te mar nje depon per koken e t'ia fus gjumit serish deri ne mbremje ...AMIN
thash 80tat jo viti 80, po flisnin per nje film qe kishte dal tek “late 80s”
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Xhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur