Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-12-2017, 06:21   #261
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Anhui
Posts: 38,127
Thanks: 9,538
Thanked 5,189 Times in 3,473 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 270
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Femrat nuk jane njerezit apo me te mire se meshkujt,thjesht ju mungonte koha qe ti benin duart e pista apo ti ndyenin.

Nga....................tezja e feminizmit.
Apropo....me ka bere pershtypje qe feministet jane ne shumicen e rasteve.....SHEMTIRA.Diten e mire.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg rita-petro-1.jpg (17.6 KiloByte, 144 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg imago77235028h.jpg (19.6 KiloByte, 143 shikimet)
__________________
Premtoju njerezve nje fitim, te afrohen,kerkoju nje te tille do te largohen.

Chuang-tzu.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 11-12-2017, 23:15   #262
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 10,585
Thanks: 107
Thanked 1,051 Times in 783 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 109
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i kanina pėlqehet nga
i vjetėr 11-12-2017, 23:44   #263
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 4,280
Thanks: 1,609
Thanked 1,391 Times in 689 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

__________________
A strong man doesn't need to read his future. He makes his own.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-12-2017, 22:59   #264
Meri
...Sans v``.
 
Avatari i Meri
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: ......
Posts: 8,463
Thanks: 888
Thanked 1,055 Times in 693 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 225
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Kėnd/.......
*kontravers

__________________
Ne rrugen ku mendimi shtyn
peshen e mases se pafund
cdo ngjyre...cdo emer...del e hyn
vetem arsye...s'gjej...kerkund.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-12-2017, 23:14   #265
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,801
Thanks: 0
Thanked 2,195 Times in 1,264 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 170
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

E dua aq shume, aq sa e urrej.
__________________
Festina lente!

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Mistrece : 15-12-2017 nė 23:27
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-12-2017, 23:36   #266
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 17,477
Thanks: 4,052
Thanked 4,685 Times in 2,932 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 220
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
E dua aq shume, aq sa e urrej.
Qenka shume shpirtmire do thonte Meri
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 16-12-2017, 02:31   #267
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,672
Thanks: 7,749
Thanked 2,490 Times in 1,326 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 182
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
E dua aq shume, aq sa e urrej.
Kjo do te thote, qe paske arritur kulmin e dathurise. This kind of feeling is original of "the house".
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Hello Kitty : 16-12-2017 nė 02:34
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-12-2017, 10:11   #268
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Anhui
Posts: 38,127
Thanks: 9,538
Thanked 5,189 Times in 3,473 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 270
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Un sorriso infondato č un sicuro segno di un idiota............... non č senza ragione un vecchio proverbio !!!!!!!!!!!
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 5a21656015e9f902911274f1.jpg (23.1 KiloByte, 96 shikimet)
__________________
Premtoju njerezve nje fitim, te afrohen,kerkoju nje te tille do te largohen.

Chuang-tzu.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-12-2017, 10:23   #269
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,801
Thanks: 0
Thanked 2,195 Times in 1,264 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 170
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hello Kitty Shiko postimin
Kjo do te thote, qe paske arritur kulmin e dathurise. This kind of feeling is original of "the house".
E kisha fjalen per kengen. Se ajo Meri kishte vjedhur drogen time per te kendkontroversuar.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-12-2017, 23:07   #270
Meri
...Sans v``.
 
Avatari i Meri
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: ......
Posts: 8,463
Thanks: 888
Thanked 1,055 Times in 693 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 225
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

__________________
Ne rrugen ku mendimi shtyn
peshen e mases se pafund
cdo ngjyre...cdo emer...del e hyn
vetem arsye...s'gjej...kerkund.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Meri pėlqehet nga
i vjetėr 17-12-2017, 08:59   #271
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Anhui
Posts: 38,127
Thanks: 9,538
Thanked 5,189 Times in 3,473 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 270
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Askush nuk ben pjese rastesisht ne jeten tende(timen si rast).Njeri(a) ishte,eshte dhe do jete dhurate.Tjetri(a) eshte,ishte dhe do jete leksion apo mesim.
PS: SOT ju qeras Beni me qfar te deshironi.
Agreeeeeeeeeeeeeeeee.
__________________
Premtoju njerezve nje fitim, te afrohen,kerkoju nje te tille do te largohen.

Chuang-tzu.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 18-12-2017, 23:25   #272
zigur
Anėtar
 
Avatari i zigur
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 48
Thanks: 2
Thanked 15 Times in 10 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
zigur ka njė atmosferė spektakolarezigur ka njė atmosferė spektakolarezigur ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...


Sa qetė do tė merrja frymė po qe se vetėm njėherė do mundem ti bėj ca gjėra!

-Tė ju kėrkoj falje tė gjithė atyre qė i lėndova, duke filluar me familjen time qė e braktisa pėr dashurinė!
-Tė mos besoj asnjėherė gėnjeshtrat qė thuhen nė emėr tė dashurisė!
-Tė pajtohem me urtėsinė; “Ēdo fillim e ka njė fund!”
-Tė provoj ndjenjat e tė tjerėve pėr mua, pa rėnė vetė nė dashuri!
-Tė jetoj njė ditė tė vetme pa mė munguar askush!
-Tė pėrqėndrohem vetėm pėr persona e gjėra tė rėndėsishme pėr mua!
-T’a takoj edhe njėherė njė person shumė tė veēantė pėr mua vetėm pėr t’i kėrkuar faljen qė s’ja kėrkova kurr!
-Tė gjej prapė arėsyen pėr tė jetuar pa qarė kokėn pėr askė e asgjė!
-Tė kuptoj njėherė e pėrgjithmonė se kur mbaron interesi pėrfundojnė si “miqėsitė” njashtu edhe “dashuritė” e “mėdha!”

!
zigur nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i zigur pėlqehet nga
i vjetėr 19-12-2017, 23:54   #273
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 10,585
Thanks: 107
Thanked 1,051 Times in 783 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 109
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Zot me ruaj nga cfare po mendoj.
Llogjika me con ta mendoj por smund ta besoj.
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-12-2017, 19:05   #274
Sopoti
V.I.P
 
Avatari i Sopoti
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 9,054
Thanks: 3,529
Thanked 3,963 Times in 1,904 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Sopoti ka mbyllur reputacionin
Re: Kėndvėshtrim...

Unė..

Unė jam universi...
nuk jam send,
nuk jam..
objekti epshit pervers..
Unė nuk jam “objekti e
Dekoruar”…
Jam ajri qė krijoi dėshirėn
jam trupi …
ėndrrės tėnde..
Jam muzika e muzgjeve
e agut...
qė mbulojnė me
puthje…
Unė jam ...
Pa mua Ti s'je...
e tejdukshme ėshtė gjith
qė tek afshi im
si bryma
mbi liqen bie e tretet
Unė jam femra
jo “objekt e dekoruar”...
nė qafėn tuaj
si hajmali
Unė jam lumturia
pa medaljon
Jam universi …
brishtėsisė


Perparim Kabo!

Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Sopoti pėlqehet nga
i vjetėr 25-12-2017, 03:08   #275
zirconium
V.I.P
 
Avatari i zirconium
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,977
Thanks: 219
Thanked 1,610 Times in 1,035 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 112
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

I ftuar diku pashe nje kuti me domino. Kaq kohe...
Mu kujtuan guret e zinj, kutia e prej druri, letrat e lapset per piket. Koha kur gjyshi lozte me shoket e tij mbasditeve ne tavolinen e tyre prej druri. Edhe ne me raste loznim midis nesh.
Gjithashtu sot u kujtova qe kam harruar dhe rregullat e lojes...
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i zirconium pėlqehet nga
i vjetėr 25-12-2017, 10:51   #276
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Anhui
Posts: 38,127
Thanks: 9,538
Thanked 5,189 Times in 3,473 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 270
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
I ftuar diku pashe nje kuti me domino. Kaq kohe...
Mu kujtuan guret e zinj, kutia e prej druri, letrat e lapset per piket. Koha kur gjyshi lozte me shoket e tij mbasditeve ne tavolinen e tyre prej druri. Edhe ne me raste loznim midis nesh.
Gjithashtu sot u kujtova qe kam harruar dhe rregullat e lojes...
Hapet me dopio 6,mbaron kush bertet ne fund.....DOMINO.
__________________
Premtoju njerezve nje fitim, te afrohen,kerkoju nje te tille do te largohen.

Chuang-tzu.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 25-12-2017, 10:54   #277
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Anhui
Posts: 38,127
Thanks: 9,538
Thanked 5,189 Times in 3,473 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 270
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

In der heutigen Gesellschaft vergisst der Zweibeiner das Wichtigste..................... die Menschlichkeit.

Der WOLF.

Tungi ne kujdes....trojet si dhe flamurin.

LG.
__________________
Premtoju njerezve nje fitim, te afrohen,kerkoju nje te tille do te largohen.

Chuang-tzu.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-12-2017, 23:23   #278
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,801
Thanks: 0
Thanked 2,195 Times in 1,264 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 170
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Vetem nje gjilpere dhe pak pe.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-12-2017, 23:07   #279
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: My own Kingdom.
Posts: 10,458
Thanks: 2,497
Thanked 3,402 Times in 1,519 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 527
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-12-2017, 23:22   #280
Meri
...Sans v``.
 
Avatari i Meri
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: ......
Posts: 8,463
Thanks: 888
Thanked 1,055 Times in 693 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 225
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Dhe vjen nje dite e bie miti I Optimistit -"t'a shohesh goten, gjysem plot"

Tashme, kriteri sasior rritet : t'a shohesh ate, 3/4 plot, inkluduar dhe shkuma.

shenim :
k/veshtrimi, shpreh vetem kendin personal te k/veshtrueses dhe jo ate te redaksise.
__________________
Ne rrugen ku mendimi shtyn
peshen e mases se pafund
cdo ngjyre...cdo emer...del e hyn
vetem arsye...s'gjej...kerkund.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur