Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 05-12-2017, 19:09   #261
Meri
...Sans v``.
 
Avatari i Meri
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: ......
Posts: 8,297
Thanks: 783
Thanked 970 Times in 640 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 219
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Leaf : 05-12-2017 nė 20:02 Arsyeja: !!!!!!

Pse nderhyre dhunshem, ne hiperseksualitetin e anetarit ?!ledio, ky eshte gabimi I emisionit tend te 656759659538563 -te.
__________________
Ne rrugen ku mendimi shtyn
peshen e mases se pafund
cdo ngjyre...cdo emer...del e hyn
vetem arsye...s'gjej...kerkund.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-12-2017, 19:28   #262
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 10,611
Thanks: 3,458
Thanked 7,079 Times in 2,461 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Meri Shiko postimin
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Leaf : 05-12-2017 nė 20:02 Arsyeja: !!!!!!

Pse nderhyre dhunshem, ne hiperseksualitetin e anetarit ?!ledio, ky eshte gabimi I emisionit tend te 656759659538563 -te.
se Ledio nga shoqeria abuzon dhe kalon ne gjera te tejkalueshme qe na indinjojne prestigjin
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-12-2017, 19:30   #263
Xhina
V.I.P
 
Avatari i Xhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 27,095
Thanks: 9,307
Thanked 10,602 Times in 4,288 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 296
Xhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

bleva disa ushqime.. dhe 2 ore sa te filloj puna...do ha dicka meqe skam ngren gjithe dite
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Xhina : 05-12-2017 nė 19:38
Xhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-12-2017, 19:34   #264
Meri
...Sans v``.
 
Avatari i Meri
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: ......
Posts: 8,297
Thanks: 783
Thanked 970 Times in 640 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 219
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
se Ledio nga shoqeria abuzon dhe kalon ne gjera te tejkalueshme qe na indinjojne prestigjin
Flm zysh per shpjegimin.

...e ka me dallge - dallge ndonjehere, e ze makina

__________________
Ne rrugen ku mendimi shtyn
peshen e mases se pafund
cdo ngjyre...cdo emer...del e hyn
vetem arsye...s'gjej...kerkund.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-12-2017, 19:54   #265
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 30,643
Thanks: 7,320
Thanked 6,934 Times in 3,830 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
rrofsh... a te kane bere darke ty sot apo vazhdon gjendja e mjere?
Ooohhhuuuuuuu po njė natė o njė natė ishte.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-12-2017, 22:19   #266
AnGeLiC
V.I.P
 
Avatari i AnGeLiC
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 4,220
Thanks: 997
Thanked 1,358 Times in 852 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
AnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

__________________
Pa marr parasysh se sa i arsimuar,i edukuar,i talentuar apo i famshem beson se je,menyra se si i trajton te tjeret,tregon perfundimisht se kush je!
AnGeLiC nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i AnGeLiC pėlqehet nga
i vjetėr 05-12-2017, 22:57   #267
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,376
Thanks: 230
Thanked 562 Times in 199 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Te treja ti do i pish ?
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-12-2017, 23:01   #268
Edamame
V.I.P
 
Avatari i Edamame
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 3,393
Thanks: 837
Thanked 1,340 Times in 859 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 58
Edamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Po pi nje peppermint mocha me spiced rum. yum.
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Edamame nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Edamame pėlqehet nga
i vjetėr 05-12-2017, 23:51   #269
AnGeLiC
V.I.P
 
Avatari i AnGeLiC
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 4,220
Thanks: 997
Thanked 1,358 Times in 852 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
AnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Robbery Shiko postimin
Te treja ti do i pish ?
Ahahah jo me shoqeri...qe tani ja kan fut gjumit per 7 pale qejfe

Une nderkoh po e pi e njecke sa per te turbullu pak trurin e te fle rehat
__________________
Pa marr parasysh se sa i arsimuar,i edukuar,i talentuar apo i famshem beson se je,menyra se si i trajton te tjeret,tregon perfundimisht se kush je!
AnGeLiC nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-12-2017, 00:01   #270
atrevido
edamus bibamus gaudeamus
 
Avatari i atrevido
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 3,031
Thanks: 0
Thanked 558 Times in 313 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
atrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Ndonjehere keto grupet e whatsappit ta heqin trunin. Do i ve nje silenzioso t'na bijne veshet rehat ca dite.
__________________
La vita č come il mare, non gliene frega un cazzo se non sai nuotare.
atrevido nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-12-2017, 00:07   #271
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 4,208
Thanks: 4,671
Thanked 3,095 Times in 1,602 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 42
Performer ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Jam shtrir , relax ..
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Performer pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2017, 00:26   #272
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 3,835
Thanks: 1,390
Thanked 1,221 Times in 572 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Po e mar laptopin e te shkoj ne Starbucks, te nderroj pak atmosferen.
__________________
A strong man doesn't need to read his future. He makes his own.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Hawk pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2017, 00:29   #273
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 8,801
Thanks: 0
Thanked 1,814 Times in 1,013 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Sapo bera mengjes, dreke dhe darke bashke.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-12-2017, 00:32   #274
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 7,129
Thanks: 1,021
Thanked 730 Times in 487 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Jupiler
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Oqeani pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2017, 09:21   #275
Ajell
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 723
Thanks: 649
Thanked 999 Times in 360 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Ajell ėshtė njė i shkėlqyerAjell ėshtė njė i shkėlqyerAjell ėshtė njė i shkėlqyerAjell ėshtė njė i shkėlqyerAjell ėshtė njė i shkėlqyerAjell ėshtė njė i shkėlqyerAjell ėshtė njė i shkėlqyerAjell ėshtė njė i shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Po lexoj kur kam kohe,po pi kafe & ne pune!
Ajell nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 10:13   #276
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 12,463
Thanks: 1,744
Thanked 4,786 Times in 1,480 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 138
Beaute ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Sa bera nje prélčvement au sein.
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Esther : 07-12-2017 nė 13:41
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 10:29   #277
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 7,129
Thanks: 1,021
Thanked 730 Times in 487 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Sa bera nje prélčvement au sein.
Me nje buketė lushash ne vizite
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Oqeani pėlqehet nga
i vjetėr 07-12-2017, 10:41   #278
Linda
I'm like a star
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,345
Thanks: 1,381
Thanked 737 Times in 422 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 108
Linda ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Po bej pak pushim,nderkoh po pij dhe nje kafe,me ate rast po hudh dhe te dy syte ktu shpejt e shpejt
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Linda pėlqehet nga
i vjetėr 07-12-2017, 11:15   #279
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 2,971
Thanks: 2,018
Thanked 1,552 Times in 746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Te shkuara Beaute , do zoti del mire
ti besojme fjalet, nuk eshte nevoja te na sjellesh prova
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 11:22   #280
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 12,463
Thanks: 1,744
Thanked 4,786 Times in 1,480 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 138
Beaute ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Merci Oqean . Cdo gje varet nga pergjigja e laboratorit.
Marya Faleminderit. Nuk bezdisa njeri shpresoj .
P.s moderator Ju lutem Ma hiqni pak foton é vura pa menduar gjate .
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur