Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-09-2018, 16:34   #201
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 3,945
Thanks: 2,911
Thanked 2,303 Times in 1,126 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 86
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ato thėrrimet e hedhura ashtu i japin lezet ushqimit Marya?
Ashtu di tė hedh edhe unė thėrrime sa tė duash, sikur u hedh pulave pėr tė ngrėnė.
Nuk kishte vetem thėrrime ą Akrepi
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Marya pėlqehet nga
i vjetėr 15-09-2018, 17:35   #202
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 7,495
Thanks: 350
Thanked 1,621 Times in 1,092 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ato thėrrimet e hedhura ashtu i japin lezet ushqimit Marya?
Ashtu di tė hedh edhe unė thėrrime sa tė duash, sikur u hedh pulave pėr tė ngrėnė.
Jo vetem therrime...por edhe gjethe hithre persiper
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Elian70 pėlqehet nga
i vjetėr 15-09-2018, 17:42   #203
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 20,421
Thanks: 5,346
Thanked 6,298 Times in 4,005 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 288
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Ato me duken si paidhaqe qengji per te cilat me ka marre shume malli.

Cfare shalesh thua?
ne vdesim per shale
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2018, 18:23   #204
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,047
Thanks: 2,520
Thanked 2,884 Times in 1,577 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 336
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Mish te qingjit, pjesen e brinjeve.

Hongra si me pas dal nga burgut pas 5 viteve.

Tash lukthi ne proteste gjthepopullore.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Rex : 15-09-2018 nė 18:25
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rex pėlqehet nga
i vjetėr 15-09-2018, 18:34   #205
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 3,945
Thanks: 2,911
Thanked 2,303 Times in 1,126 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 86
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Po he mo, na ncirrni ndnj gje ju me interesante..per tu ngrene me sy....

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Marya : 15-09-2018 nė 18:47
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2018, 19:05   #206
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 31,682
Thanks: 12,713
Thanked 15,836 Times in 6,235 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 363
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

qashtu sot......
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 15-09-2018, 20:51   #207
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 10,785
Thanks: 0
Thanked 2,778 Times in 1,599 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 221
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Meqe ra fjala....

__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Mistrece pėlqehet nga
i vjetėr 16-09-2018, 08:14   #208
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 7,495
Thanks: 350
Thanked 1,621 Times in 1,092 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
qashtu sot......
Po ty s'te vjen icik turp qe kthen permbys foton dhe derdh ushqimin kur te tjeret vuajne urije?!?!


p.s. Kjo mistrecja do kete nja 3-4 dite pa ngrene qe i ka hy me 2 luge e dy pirunj
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-09-2018, 14:28   #209
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 10,785
Thanks: 0
Thanked 2,778 Times in 1,599 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 221
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Citim:
p.s. Kjo mistrecja do kete nja 3-4 dite pa ngrene qe i ka hy me 2 luge e dy pirunj
Ore po shyqyr qe me dhane per te ngrene, po kush po pyet per sa luge e pirunj me vune perpara.
__________________
Festina lente!

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Mistrece : 16-09-2018 nė 14:32
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-09-2018, 16:56   #210
lenci
::
 
Avatari i lenci
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 2,410
Thanks: 93
Thanked 680 Times in 363 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
lenci ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Meqe ra fjala....

Ujė,cigare dhe peshk,vėshtirė t'rezistosh.
Fundi me pėrgėzime pėr guzhinierin dhe komplimente pėr garniturėn.
lenci nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i lenci pėlqehet nga
i vjetėr 19-09-2018, 18:12   #211
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 10,785
Thanks: 0
Thanked 2,778 Times in 1,599 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 221
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lenci Shiko postimin
Ujė,cigare dhe peshk,vėshtirė t'rezistosh.
Fundi me pėrgėzime pėr guzhinierin dhe komplimente pėr garniturėn.
Vera, keshtu rastesisht, quhej La passerina.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-09-2018, 18:39   #212
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 7,495
Thanks: 350
Thanked 1,621 Times in 1,092 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Te tjeret sot gatuan fasule per mua, por sot ndihem shume i trishtuar se me ka tradhetuar pushka


p.s. as edhe nje fishek per be nuk qellova dot
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur