Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombi Shqiptar > Shqipėtarėt nėpėr botė

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 16-09-2017, 18:11   #601
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 12,891
Thanks: 2
Thanked 573 Times in 425 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
zirconium ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
Nuk lejn bakshish nisoj si europianet
Shiko lifin..qa pret.
Qa pica shisni ma shume andej? Peperoni, me djathw?
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-09-2017, 18:16   #602
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 4,063
Thanks: 78
Thanked 342 Times in 269 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 86
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Do me me vjedh sekretet ti mu? Qe te bojsh lek ma shum se un?

As mos e shko neper men
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-09-2017, 18:23   #603
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 12,891
Thanks: 2
Thanked 573 Times in 425 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
zirconium ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
Do me me vjedh sekretet ti mu? Qe te bojsh lek ma shum se un?

As mos e shko neper men
Mos u ba tamaqar. Kureshtje qe po je bon si kto. Femnat.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-09-2017, 17:20   #604
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 4,063
Thanks: 78
Thanked 342 Times in 269 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 86
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Ha mer shqiptaro-amerikane? U idhnut a?
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-09-2017, 12:48   #605
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 1,300
Thanks: 253
Thanked 252 Times in 167 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Edamame Shiko postimin
Beu never been to one that up North, por te besoj qe jan bad meqe ju te dy qe jetoni andej po na thoni. Kan reputation dhe ne South por ne south cdo gje ka reputation te keq lol
Pastaj aty ne NJ & NY ka ca vende ku dhe ne mall ke frike te futesh jo me ne Walmart. Heck un dhe ne highway kur afrohem andej sesi ndihem sikur po futem ne kosh pleherash. No offence jam e sigurt qe ju jetoni ne lagje te mira. Por si reputation dhe ju e keni qe jeni qytete te piset.
NJ malls are really nice actually.
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Edamame Shiko postimin
Ca kan humbur ata qe kan ardhr bebe ktu dhe jan martuar me te huaj?
Kidding, joking...shaka, hajgare
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur