Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 19-05-2018, 19:13   #21
peshkaqeni33
nje ze midis jush
 
Avatari i peshkaqeni33
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Posts: 5,387
Thanks: 211
Thanked 480 Times in 314 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
peshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kerkoj puntore shqiptare te cilet kane nenshtetesi Greke apo Italiane.

Sistem si te kam?
U dhje dhe Gjermania....
Ne shqiptaret kudo qe shkojme... per te dhjere shkojme. Me fal, per te ngrene e per te dhjer.
Une kam frike se do dhjesim dhe ameriken, se edhe atje kane vajtur shume nga tanet kohet e fundit.
__________________
Zoti ne qiell... Une ne det...


(Po ne toke kush do jete?!)
peshkaqeni33 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i peshkaqeni33 pėlqehet nga
i vjetėr 19-05-2018, 19:18   #22
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,342
Thanks: 11,210
Thanked 6,222 Times in 4,228 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 298
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Kerkoj puntore shqiptare te cilet kane nenshtetesi Greke apo Italiane.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga peshkaqeni33 Shiko postimin
Sistem si te kam?
U dhje dhe Gjermania....
Ne shqiptaret kudo qe shkojme... per te dhjere shkojme. Me fal, per te ngrene e per te dhjer.
Une kam frike se do dhjesim dhe ameriken, se edhe atje kane vajtur shume nga tanet kohet e fundit.
Profesor, SystemA eshte mire.Me bere pyetje per Gjermanine....hmmmmmmmmmm,kam nji ne pune(femer) nga Eritrea.Inshallah nuk mar ndonje virus dhe perse?
Sepse caubojsat na i SOLLEN...PESHQESH.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 19-05-2018, 19:34   #23
peshkaqeni33
nje ze midis jush
 
Avatari i peshkaqeni33
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Posts: 5,387
Thanks: 211
Thanked 480 Times in 314 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
peshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kerkoj puntore shqiptare te cilet kane nenshtetesi Greke apo Italiane.

ahahaha
Sistem, ndonjehere kur me zene mendimet mendoj...."Vall dhjesin shqiptaret ne amerik, apo shkarkohen mire e mire ne shqiperi dhe atje vene si engjuj te paster."

Se kam vene re shume filozof behen shqiptaret kur shkelin atje. E kane nga kapslliku, apo do kene ndonje lloj WCje qe stimulon dellin e filozofise andej nga amerika. Se eshte allasoj andej Sistem vellai, jane vend i zhvilluar ata. Kushedi si do ti kene halet!!!
__________________
Zoti ne qiell... Une ne det...


(Po ne toke kush do jete?!)
peshkaqeni33 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i peshkaqeni33 pėlqehet nga
i vjetėr 20-05-2018, 07:31   #24
Miti
V.I.P
 
Avatari i Miti
 
Data e antarėsimit: Sep 2012
Posts: 1,075
Thanks: 32
Thanked 45 Times in 15 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Miti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Kerkoj puntore shqiptare te cilet kane nenshtetesi Greke apo Italiane.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga xhori Shiko postimin
kerkon skllever per njemij euro ne muaj eshte ne mod ne gjermani keto kohet e krizes ne it dhe gr tedhe neper restorante ne gjermani kerkojne nga italia dhe paga 1000 euro nje gjerman i kushton 4fishin
Shikuar nga prizmi juaj te gjithe jemi skllever sepse punojm, tek une puna paguhet nga 13€ deri 16€ ne ore, me siguri ti je nga ata qe pret te fitosh 200€ ne ore, gje qe duhet te shikosh vend tjeter,��

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Miti : 20-05-2018 nė 07:35
Miti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Miti pėlqehet nga
i vjetėr 20-05-2018, 08:13   #25
rolex
V.I.P
 
Avatari i rolex
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Vendndodhja: Tirane
Posts: 545
Thanks: 160
Thanked 213 Times in 101 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
rolex ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kerkoj puntore shqiptare te cilet kane nenshtetesi Greke apo Italiane.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Miti Shiko postimin
Shikuar nga prizmi juaj te gjithe jemi skllever sepse punojm, tek une puna paguhet nga 13€ deri 16€ ne ore, me siguri ti je nga ata qe pret te fitosh 200€ ne ore, gje qe duhet te shikosh vend tjeter,��
Thash se po beje shaka vlla por shoh qe je serioz. Suksese dhe na e bej hallall qe kemi bere pak humor me siper.

Gjithe te mirat.
__________________
A goal without a plan is just a wish
rolex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2018, 10:35   #26
xhori
V.I.P
 
Avatari i xhori
 
Data e antarėsimit: Feb 2016
Vendndodhja: MARCHE
Posts: 923
Thanks: 161
Thanked 350 Times in 202 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
xhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kerkoj puntore shqiptare te cilet kane nenshtetesi Greke apo Italiane.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Miti Shiko postimin
Shikuar nga prizmi juaj te gjithe jemi skllever sepse punojm, tek une puna paguhet nga 13€ deri 16€ ne ore, me siguri ti je nga ata qe pret te fitosh 200€ ne ore, gje qe duhet te shikosh vend tjeter,
z miti, nuk ishte nje postim ofez kundra juve por nje statistik qe verehet shume kohet e fundit ne gjermani karshi puntorve italian qe kerkojne pun aty kam degjuar shum raste qe i shfrytzojne per njemij euro, me behet qejfi qe ti nuk je pjes e atyre qe shfytezojne tjetrin.

sa per 200 eurot me mjaftojne edhe keto 50 qe marr
ps. po te duhet nje idraulik kam nje mik milano po kerkon pun
__________________
pis milet

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Mandi : 20-05-2018 nė 18:51
xhori nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2018, 11:26   #27
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,342
Thanks: 11,210
Thanked 6,222 Times in 4,228 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 298
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Kerkoj puntore shqiptare te cilet kane nenshtetesi Greke apo Italiane.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Miti Shiko postimin
Shikuar nga prizmi juaj te gjithe jemi skllever sepse punojm, tek une puna paguhet nga 13€ deri 16€ ne ore
Kjo eshte pagese e MIRE per ne Gjermanine AKTUALE.
Biles SHUME.
Beni.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur