Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Politika Shqiptare

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 18-05-2018, 17:44   #61
Kastrioti1443
V.I.P
 
Avatari i Kastrioti1443
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 1,332
Thanks: 121
Thanked 138 Times in 108 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
Kastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ministri Xhafaj ka dhėnė dorėheqjen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Po kto te PD ishin ne hene ne 2012 kur eshte dhene vendim i formes prere nga italianet qe e denonin kte vellain e ktit me 7.5 vjet burg qe nuk e ekstraduan?

Duket sikur e gjitha po behet per zhurme dhe gjurulldira meqense pas vettingut te gjygjtarve dhe prokurorve do fillohet me politikanet. Dhe nje Shqiperi e destabizilume do te thote ska negociata me BE dhe shtyjne sa te munden kte ceshtjen e vettingut. Pranaj dhe lulushi sot na ftoi me 26 maj te perbysim qeverine lol.

Oh mjer ne cna ka gjet , kto te rrafin dhe ste lejne dhe me qa
Ketu e ke gabim.

Politikanet kryesore ne shqiperi, ne nje menyre apo tjeter, jane te vene ne krye nga strukturat qe kane krijuar dhe kontrollojne Be-ne.

Kete duhet te kuptoni ju shqipot, qe nuk jane politikanet qe dalin ne skene, padronet e vertete te politikes.

Ne asnje vend qe ehste fut ne BE nuk eshte bere ndonje vetting politikanesh, maksimumi ndonje kok turku.

Futja e Shqiperise dhe gjithe ballkanit ne BE eshte plan i globalisteve dhe do behet ( per fat te keq).

Ceshtja eshte se qofte deri atehere dhe qofte me futjen cfare do behet me shqiptaret, sepse po shkojme drejt zhdukjes.
Kastrioti1443 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-05-2018, 17:46   #62
Kastrioti1443
V.I.P
 
Avatari i Kastrioti1443
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 1,332
Thanks: 121
Thanked 138 Times in 108 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
Kastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ministri Xhafaj ka dhėnė dorėheqjen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga par Shiko postimin
Rama kapet me gazetaren edhe pas konferences: Ti tė kesh turp…!

Edi Rama nuk i ka mbajtur dot nervat ndaj gazetares sė Faxneės, Ambrozia Meta qė i kujtoi avokatinė qė i bėnte dikur Elvis Rroshit, apo se si ka mundėsi qė ai nuk gjen dot dikė nė PS qė tė mos ketė lidhje me trafikun e drogės pėr ta bėrė Ministėr tė Brendshėm.
Pasi iku nga konferenca duke kėrcėnuar gazetaren me pronarin, Rama ėshtė kthyer sėrish nė sallė, sapo u fikėn kamerat. Gazetarėt qė ishin nė sallėn e konferencave nė Rinas thane se kryeministri i thirri gazetares duke iu drejtuar me fjalėt “Tė kesh turp, se nuk respekton rregullat e konferencės pėr shtp”. “Jo, unė nuk mund tė pranoj tė mė thuash qė po bėj propagandė, kur thjesht po tė bėj pyetje” i ėshtė pėrgjigjur gazetarja.
Mė herėt Rama ishte detyruar tė braktisė konferencėn pėr mediat, i acaruar nga pyetjet e gazetarėve, tė cilėt nuk ngurroi t’i kėrcėnojė duke i pėrmendur pronarin.
Shif qente dhe bijt e kurvave te Edvinit si i jane sulur kesaj vajzes se pafajshme.... a mundet shqiptari i ndershem me pas meshire per keta???

Une nuk mundem

http://www.gazetatema.net/2018/05/18...vellane-e-tij/
Kastrioti1443 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-05-2018, 19:09   #63
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 3,745
Thanks: 434
Thanked 742 Times in 461 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 92
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ministri Xhafaj ka dhėnė dorėheqjen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kastrioti1443 Shiko postimin
Ketu e ke gabim.

Politikanet kryesore ne shqiperi, ne nje menyre apo tjeter, jane te vene ne krye nga strukturat qe kane krijuar dhe kontrollojne Be-ne.

Kete duhet te kuptoni ju shqipot, qe nuk jane politikanet qe dalin ne skene, padronet e vertete te politikes.

Ne asnje vend qe ehste fut ne BE nuk eshte bere ndonje vetting politikanesh, maksimumi ndonje kok turku.

Futja e Shqiperise dhe gjithe ballkanit ne BE eshte plan i globalisteve dhe do behet ( per fat te keq).

Ceshtja eshte se qofte deri atehere dhe qofte me futjen cfare do behet me shqiptaret, sepse po shkojme drejt zhdukjes.
Debatet nuk behen se kush ka te drejte dhe kush e ka gabim. Ate e gjykon vetem lexuesi.

Une me kte argumentin tend sjam dakort sepse eshte konspirativ , por nuk te them qe je gabim sepse eshte mendimi yt.

Per punen e globalistve pastaj eshte muhabet i gjate , dikur u nisen te planifikojne dhe futjen e turqise ne BE dhe rruges sec u ndryshuan planet , nderkohe qe sot turqia as nuk behet fjale te jete ne plan te globalistve pervecse ndonje tip pranvere arabe ku mund ti shkaterroje si siria apo ndonje vend tjeter.

Kshu dhe puna ballkanit , edhe sikur te jete ne planet e globalistve nuk eshte ndonje problem nqf se aneksohet dikush dhe planet ndryshojne.
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-05-2018, 19:29   #64
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 6,370
Thanks: 4,272
Thanked 2,046 Times in 873 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ministri Xhafaj ka dhėnė dorėheqjen

__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-05-2018, 19:45   #65
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 6,370
Thanks: 4,272
Thanked 2,046 Times in 873 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ministri Xhafaj ka dhėnė dorėheqjen

__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-05-2018, 10:30   #66
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,342
Thanks: 11,210
Thanked 6,222 Times in 4,228 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 298
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ministri Xhafaj ka dhėnė dorėheqjen

PERSE bie morali i IMORALEVE...
Dhe....HESHT.

Per cfare je atje?????
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-05-2018, 10:43   #67
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,342
Thanks: 11,210
Thanked 6,222 Times in 4,228 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 298
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ministri Xhafaj ka dhėnė dorėheqjen

Me Izet Haxhia si do veje puna???
Kaq DEBIL sjam une qe ky deshmimtar(na Vllora)i gjeti pd-ne qe te falet,apo mami tereza.
Piazza pulita me SABERHONET.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-05-2018, 10:48   #68
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,114
Thanks: 1,235
Thanked 1,366 Times in 771 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ministri Xhafaj ka dhėnė dorėheqjen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
PERSE bie morali i IMORALEVE...
https://www.youtube.com/watch?v=hYGz1wWN7mk
Dhe....HESHT.

Per cfare je atje?????
Cfare lidhje ka kjo me punen e xhafaj?Perse populli nuk mendon per veten e femijet qe po rrisin ne nje vend te pasigurte por duhet te heci me ideale partie e militantizma.Fakti eshte se 2 ministrat e mbrojtjes te rilindjes prej letre jane te perfshire per trafik nderkombetar droge.Njeri ne arrest shtepiak e tjetrit sapo i dolen horlliqet.E pe reagimin e atij drogaxhiut dje kur e pyeti gazetarja?Si ka mundesi la koferencen per shtyp e iku e sju pergjigj sic duhet kur jane aq te paster sac llomotisin neper tv?
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Venom pėlqehet nga
i vjetėr 19-05-2018, 10:51   #69
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,342
Thanks: 11,210
Thanked 6,222 Times in 4,228 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 298
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ministri Xhafaj ka dhėnė dorėheqjen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Alb99 Shiko postimin
Cfare lidhje ka kjo me punen e xhafaj?Perse populli nuk mendon per veten e femijet qe po rrisin ne nje vend te pasigurte por duhet te heci me ideale partie e militantizma.Fakti eshte se 2 ministrat e mbrojtjes te rilindjes prej letre jane te perfshire per trafik nderkombetar droge.Njeri ne arrest shtepiak e tjetrit sapo i dolen horlliqet.E pe reagimin e atij drogaxhiut dje kur e pyeti gazetarja?Si ka mundesi la koferencen per shtyp e iku e sju pergjigj sic duhet kur jane aq te paster sac llomotisin neper tv?
Ish ministrat e djeshem ...VRANE dhe HODHEN ne ERE....dhe nuk u NDJETE...
KETA sipas MEJE jane gjysma e se keqes.
Shtypin UNE e ARRESTOJA.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-05-2018, 10:54   #70
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,342
Thanks: 11,210
Thanked 6,222 Times in 4,228 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 298
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs down Pėrgjigje e: Ministri Xhafaj ka dhėnė dorėheqjen

Sipas oecd me 1998-te,karteli i droges ZOTERONTE 8 % te tregetise boterore.Nga keto 50 % pastrohen ne bankat e USA.
Se lodhem me JU....lere me SOT.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-05-2018, 10:56   #71
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,114
Thanks: 1,235
Thanked 1,366 Times in 771 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ministri Xhafaj ka dhėnė dorėheqjen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Ish ministrat e djeshem ...VRANE dhe HODHEN ne ERE....dhe nuk u NDJETE...
KETA sipas MEJE jane gjysma e se keqes.
Shtypin UNE e ARRESTOJA.
Une nuk mbroj asnje pale e per mua ishalla bie nai bombe aty brenda ne parlament e ti shuaj te 140 ata mostrat qe e kan katandis kete vend si mos me keq.
Mua sme duket aspak me mire ky,perkundrazi..ky mendon se po ben shtet duke goditur fukarenjte e hallexhinjte.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Venom : 19-05-2018 nė 11:01
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Venom pėlqehet nga
i vjetėr 19-05-2018, 14:40   #72
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 2,853
Thanks: 1,049
Thanked 1,026 Times in 670 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ministri Xhafaj ka dhėnė dorėheqjen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Me Izet Haxhia si do veje puna???
Kaq DEBIL sjam une qe ky deshmimtar(na Vllora)i gjeti pd-ne qe te falet,apo mami tereza.
Piazza pulita me SABERHONET.
Pėr ēan lesh morali flet ti mėr katnar Tirone me ēitjone

Pse tė vishesh me kostume dhe tė krekosesh mjafton pėr tė besuar se janė tė moralshėm. Ēa morali pret ti nga njerėz qė kanė qenė hetues nė kohėn e komunizmit?

Jeni nė vehte ju apo jo. Ku jetuat ju ore, nė Hėnė gjatė komunizmit?
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-05-2018, 14:49   #73
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 20,426
Thanks: 5,349
Thanked 6,299 Times in 4,006 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 288
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ministri Xhafaj ka dhėnė dorėheqjen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beu_Shpata Shiko postimin
Pėr ēan lesh morali flet ti mėr katnar Tirone me ēitjone

Pse tė vishesh me kostume dhe tė krekosesh mjafton pėr tė besuar se janė tė moralshėm. Ēa morali pret ti nga njerėz qė kanė qenė hetues nė kohėn e komunizmit?

Jeni nė vehte ju apo jo. Ku jetuat ju ore, nė Hėnė gjatė komunizmit?
mano gjej pak kohe edhe nigjoje. ky ka hy me mu ne ambasade

__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2018, 18:07   #74
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 3,630
Thanks: 1,094
Thanked 1,504 Times in 910 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
par ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ministri Xhafaj ka dhėnė dorėheqjen

Plas gallata nė internet, Rama ‘nxjerr’ njoftim: Vend i lirė pune pėr Ministėr i Brendshėm (Kriteret)

‘Renia’ e Samir Tahirit dhe ‘lėkundja’ e Fatmir Xhafės, dy ministrave tė Brendshėm tė Edi Ramės, tė dyshuar si tė lidhur me drogė, i pari me grupin e Habilajve dhe i dyti duke favorizuar vėllain trafikant, ka shėrbyer pėr tė bėrė humor nė internet, pasi duket se kryeministrit Rama nuk po i ecėn fare me njerėzit qė emėron nė njė prej ministrive mė tė rėndėsishme nė vend. Nė portalin e njohur pėr publikimin e njoftimeve, sė fundi ėshtė publikuar nga dikush pėr humor, njė njoftim pėr vend tė lirė pune nė pozicionin e Ministrit tė Brendshėm. Mė poshtė pėrmbajtja e plotė e tij.
Kryeministri, ofroj vend pune THIRRJE E HAPUR PĖR KANDIDIMIN SI MINISTĖR I PUNĖVE TĖ PISTA
Nė zbatim tė Ligjit nr.152/2013,“Pėr Nėpunėsin Civil”, i ndryshuar; shpallim thirrjen e hapur pėr kandidimin si Ministėr i Brendshėm.
Kritere tė pėrgjithshme:
Tė jetė shtetas shqiptar;
Te ketė lidhje me botėn e krimit, mundėsisht familjare;
Tė jetė ish anėtar i partisė sė punės, i rilindur socialist;
Tė jetė dėnuar me vendim gjykate tė formės sė prerė pėr kryerjen e njė vepre penale, mundėsisht jashtė shtetit pėrbėn kusht preferencial.
I njėjti kriter aplikohet edhe pėr familjarėt deri nė gradėn e pestė.
Kandidatėt duhet tė plotėsojnė kriteret e veēanta si vijon:
a) Tė ketė pasur funksion tė lartė gjatė regjimit komunist, preferohen prokurorė dhe sigurimsa.
b) Pėrparėsi pėrbėn pėrvoja disavjeēare nė administratėn publike si dhe master shkencor nė menaxhimin e aseteve shtetėrore, si canabis sativa vėndase dhe Erythroxylum coca kolumbiane.
c) Tė ketė leje drejtimi pėr automjete Audi
d) Tė kenė aftėsi tė mira komunikuese dhe tė punės nė bandė nė kushte tė vėshtira nė tokė dhe nė det.
e) Tė ketė lidhje tė ngushta me partnerėt ndėrkombėtarė, nė veēanti tė Amerikės Latine
f) Tė zotėrojnė gjuhėn angleze dhe variantin kolumbian tė spanjishtes.
Si tė aplikoni:
Pėr tė aplikuar, shkarkoni formularin e aplikimit dhe dėrgojeni tė plotėsuar tek http://ėėė.kryeministri.com/ brenda datės 26 maj 2018, ora 11.
Adresa: Kryeministria
Bulevardi “Dėshmorėt e Kombit” nr. 1. 1000
Tiranė, Shqipėri
http://www.njoftime.com/showthread.p...287#post368287
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2018, 22:28   #75
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 2,853
Thanks: 1,049
Thanked 1,026 Times in 670 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ministri Xhafaj ka dhėnė dorėheqjen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
mano gjej pak kohe edhe nigjoje. ky ka hy me mu ne ambasade

https://www.youtube.com/watch?v=GdeUW0lUu_8
Drague e pash videon. Gjynah, ēfar mund tė thuash me tepėr!

Si nuk ftuan njė herė nga ato familje antikomuniste tė vėrteta qė u interrnuan qė nė 46-ėn?!

Ėshtė pyetja retorike, e di pėrse nė shumė mirė
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur