Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Pėrshėndetje & urime

Pėrshėndetje & urime Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 20-08-2017, 23:32   #761
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimark
Postime: 7,101
Thanks: 4,360
Thanked 2,353 Times in 1,000 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
O Demke, mire bere qe erdhe edhe mbase ne pushim tukokshe kqyre be o Demke aty afer e ke Hollanden, shko deri te policija edhe thuaj mos ti heqin vizhat e juropes, se e bejne batare popullin e shkrete shqiptare. Ani thuaj, qe shesim lule e ndonje fije hitherash, nuk eshte gjo e modhe. Edhe thuaaaaaaaj, ata me kamiona po ju futen ne mes turmave te njerezve sikur me traktore livadheve dhe prap asnigjo
hahahahha. ne shqiptarėt kemi njeØtė keqe: flasim kur duhet tė heshtet dhe heshtim kur duhet folur, qė pak mė qartåe i bie: kurrė nuk e gjejmė thelbin, atė mė kryesoren qė na duhet.
__________________
(firma) Gi de Masha: 25 vjet: fillim karriere nė gjėzėtari; 21 vjet: angazhim me pėrkushtim nė gjėzėtari; 20 vjet: mishėrim me ndėrrimorėt.
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-08-2017, 06:29   #762
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimark
Postime: 7,101
Thanks: 4,360
Thanked 2,353 Times in 1,000 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė....__________________
(firma) Gi de Masha: 25 vjet: fillim karriere nė gjėzėtari; 21 vjet: angazhim me pėrkushtim nė gjėzėtari; 20 vjet: mishėrim me ndėrrimorėt.
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Gi de Masha pėlqehet nga
i vjetėr 21-08-2017, 07:02   #763
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Postime: 306
Thanks: 13
Thanked 139 Times in 73 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
Onyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė....

Miremengjesi, nje jave te mbare te uroj .; )

Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Onyx pėlqehet nga
i vjetėr 21-08-2017, 07:45   #764
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimark
Postime: 7,101
Thanks: 4,360
Thanked 2,353 Times in 1,000 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė....

Na ike BATO miku. Do tė ishte mirė tė ktheheshe, se kemi nevojė pėr ty e njerėz si ti.
Kudo qė tė jesh t'ia kalosh mirė mik!

Ky postim yti, nė tė cilin ndesha rastėsisht bėri qė tė tė kujtoj, ani se shpesh mė kujtohesh.
Tė faleminderit!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BATO Shiko postimin
I lexova debatet edhe te tema tjeter dhe mendoj se Gi de Masha ka te drejte. Forumi ka gjithsej nja 40-50 anetare aktive, aq sa nje klase shkolle. Kur nje nxenes hap deren dhe hyn ne klase, thote "Miremengjes" per te gjithe, nuk thote "Miremengjes per kete, kete, kete dhe kėtė... dhe jo per te tjeret" se nuk ka kuptim dhe as tingellon mire. Pershendetjet selektive ne nje ambient tė pėrbashket nuk kanė kuptim, si edhe krijojne grupime e pakenaqesi.

Ka anetarė qė e kanė tė nevojshme tė grupohen dhe i perdorin temat e pėrshėndetjeve per t'u grupuar. E duke qene se situatat ne forum ndryshojne vazhdimisht, keto lloj pershendetjesh, me lista te gjata e te sakta, duken si nje buletin informativ i perditshem se me cilet anetare ke marredhenie te mira e te keqija, e me cilet i ke prishur, e i ke ndrequr.

Mendoj qė stafit i duhen me teper anetare te drejte e te logjikshem si Gi de Masha. Gi ka moshen, pjekurine dhe karakterin e duhur per te pasur edhe nje vend si supermoderator, pse jo dhe admin, ne krahasim me te tjere, qe u meshojne edhe vetė grupimeve dhe perēarjeve ne forum.
ėėėėØ. KJo keq, nėse vetė stafi involvohet nė grupime a qėndrojnė nė krye tė grupimit.
__________________
(firma) Gi de Masha: 25 vjet: fillim karriere nė gjėzėtari; 21 vjet: angazhim me pėrkushtim nė gjėzėtari; 20 vjet: mishėrim me ndėrrimorėt.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Gi de Masha : 21-08-2017 nė 08:03
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-08-2017, 08:40   #765
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Postime: 4,221
Thanks: 115
Thanked 687 Times in 436 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė....

Pershendes ne vecanti stafin qe nuk me ka perjashtuar akoma...

p.s. e kane zėmrėn qelibar...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur