Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Shqipėtarėt nėpėr botė

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-02-2018, 17:32   #441
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,754
Thanks: 10,742
Thanked 5,942 Times in 4,024 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Che Minga
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-02-2018, 05:43   #442
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,754
Thanks: 10,742
Thanked 5,942 Times in 4,024 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Pedofilia in Italia, 3 arresti e 33 persone denunciate.

Roma- Tre persone arrestate, 33 denunciate, 37 perquisizioni effettuate.......
il bilancio di una vasta operazione contro la pedopornografia disposta sull'intero Italia dalla procura della Repubblica di Salerno ed eseguita ieri mattina dal personale della Polizia Postale e della Comunicazione.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 4bk55d3d3118867v3p_800C450.jpg (21.6 KiloByte, 56 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-03-2018, 09:12   #443
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 1,285
Thanks: 244
Thanked 413 Times in 240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 29
edlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-03-2018, 14:30   #444
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,047
Thanks: 341
Thanked 2,488 Times in 1,451 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 135
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Une nuk votoj. E mire do ishte te mos votonin edhe te tjeret.
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-03-2018, 22:31   #445
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 1,285
Thanks: 244
Thanked 413 Times in 240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 29
edlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin
Une nuk votoj. E mire do ishte te mos votonin edhe te tjeret.
Dhe ti mendon se kjo do tė ndryshojė ndonjė gjė ?
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-03-2018, 10:29   #446
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,047
Thanks: 341
Thanked 2,488 Times in 1,451 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 135
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Dhe ti mendon se kjo do tė ndryshojė ndonjė gjė ?
Kete nuk e di dhe per mua ka rendesi relativisht nese ndryshon apo jo. Por mesazhi do ishte i fuqishem kunder mafiozeve dhe kriminelave.
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-03-2018, 10:39   #447
lenci
::
 
Avatari i lenci
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 2,406
Thanks: 92
Thanked 666 Times in 358 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
lenci ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Votova M5S para dy javėsh.Si herė e parė mė pėlqeu.
lenci nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-03-2018, 18:24   #448
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 465
Thanks: 72
Thanked 103 Times in 74 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
B.E.V ėshtė njė gur i ēmuarB.E.V ėshtė njė gur i ēmuarB.E.V ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Me siguri 5stelle do fitojne zgjedhjet por nuk besoj te arrijne te qeverisin pa ndonje aleance. Aleatet me te afert nga programi eshte Lega . Te shofim ca pacavure do na dale.
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-03-2018, 19:26   #449
xhori
V.I.P
 
Avatari i xhori
 
Data e antarėsimit: Feb 2016
Vendndodhja: MARCHE
Posts: 921
Thanks: 160
Thanked 349 Times in 201 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
xhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

fiton berlusca kete radhe, 5litri eshte si partia e cipras vot proteste do e dhjesin italin me keq se eshte tani po te fitojne te pakten ne shqipri e merr nje thes miell para votimeve po ketu ne itali me gjith keto premtime qe nuk mund te behen vetem nje injorant genjehet nga deshperimi eshte bere nje fushat e papar kundra te huajve sepse keshtu fitohen votat nga injorantet
__________________
pis milet
xhori nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-03-2018, 19:27   #450
Regina
Away.
 
Avatari i Regina
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 2,446
Thanks: 546
Thanked 729 Times in 417 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Regina ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga xhori Shiko postimin
fiton berlusca kete radhe, 5litri eshte si partia e cipras vot proteste do e dhjesin italin me keq se eshte tani po te fitojne te pakten ne shqipri e merr nje thes miell para votimeve po ketu ne itali me gjith keto premtime qe nuk mund te behen vetem nje injorant genjehet nga deshperimi eshte bere nje fushat e papar kundra te huajve sepse keshtu fitohen votat nga injorantet
Mbaruan zgjedhjet xhori? Apo javen tjeter?
Regina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-03-2018, 19:43   #451
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,047
Thanks: 341
Thanked 2,488 Times in 1,451 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 135
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Regina Shiko postimin
Mbaruan zgjedhjet xhori? Apo javen tjeter?
Sot ne oren 23.00 mbyllen votimet.
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-03-2018, 20:40   #452
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 1,285
Thanks: 244
Thanked 413 Times in 240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 29
edlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga xhori Shiko postimin
fiton berlusca kete radhe, 5litri eshte si partia e cipras vot proteste do e dhjesin italin me keq se eshte tani po te fitojne te pakten ne shqipri e merr nje thes miell para votimeve po ketu ne itali me gjith keto premtime qe nuk mund te behen vetem nje injorant genjehet nga deshperimi eshte bere nje fushat e papar kundra te huajve sepse keshtu fitohen votat nga injorantet
Berluska ka vdek po kane harru ta varrosin kurse Salvo me ngjan me Kreshnikun tėnė
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-06-2018, 06:33   #453
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 1,285
Thanks: 244
Thanked 413 Times in 240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 29
edlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Sa nga ju janė me provime...?
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur