Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-06-2018, 22:13   #341
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 9,349
Thanks: 1,913
Thanked 3,243 Times in 2,132 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 101
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

Ishin kacavirur ndjenjat per ty rreth zemres sime si mijera bime neper mure.
Kishin zene rrenje.
Ende jane aty sepse ti vazhdon i ujit me dashurine tende.
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Eden pėlqehet nga
i vjetėr 17-06-2018, 10:57   #342
Lea
- heshtje-
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Diku , aty ku zemra rreh akoma!
Posts: 5,603
Thanks: 1,706
Thanked 1,390 Times in 889 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 41
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

.....goodbye.............. I'm tired!
__________________
Adio forever, I'll see you in my dreams
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-06-2018, 22:02   #343
Lea
- heshtje-
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Diku , aty ku zemra rreh akoma!
Posts: 5,603
Thanks: 1,706
Thanked 1,390 Times in 889 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 41
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Dedikuar ty......

Njė ecje pa zhurmė e qė le pas gjurmė. Lodrimi i mallit nėpėr damarė trupi, i ngjanė zjarrmisė sė mushkėrive. Sado e mbanė nė heshtje, vjen kollitja qė e nxjerrė nė sipėrfaqe. Ky “durim” me zjarrin, ka tė bėjė edhe me poetin e heshtur, modest, i cili pėrplaset me vargun pa ndarė brenda vetės , e nuk fletė… Ai pastaj pėlcet, pėlcet bukur, deri nė krenari pėrtej vetės…

Pesha e mallit, dashuria pėr vendlindjen, pėr dushkun e malit,… si barrė e shpirtit tė poetit

Fantastike!
__________________
Adio forever, I'll see you in my dreams
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur