Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 17-05-2018, 15:24   #461
Brainiac
V.I.P
 
Avatari i Brainiac
 
Data e antarėsimit: May 2018
Posts: 372
Thanks: 113
Thanked 95 Times in 62 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Brainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Puhiza Shiko postimin
Sikur ishe antar i ri ti. Hahahahahahaha.
I ri jam nuk isha.
Brainiac ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2018, 15:28   #462
Puhiza
E mėngjesit
 
Avatari i Puhiza
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Nė kėshtjellėn e njė ėndrre!
Posts: 3,667
Thanks: 1,267
Thanked 1,173 Times in 565 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 87
Puhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Alb99 Shiko postimin
I ri jam nuk isha.
I ri ne moshe mbase. Se kshu mire i informuar dukesh
__________________
Buzėqesh se e tėra u bė pėr njeriun, por njeriu nuk ėshtė e tėra!!
Puhiza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2018, 15:29   #463
Puhiza
E mėngjesit
 
Avatari i Puhiza
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Nė kėshtjellėn e njė ėndrre!
Posts: 3,667
Thanks: 1,267
Thanked 1,173 Times in 565 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 87
Puhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Meqe ra fjala une dje kam gatuar mish cjapi ,
__________________
Buzėqesh se e tėra u bė pėr njeriun, por njeriu nuk ėshtė e tėra!!
Puhiza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2018, 15:29   #464
Brainiac
V.I.P
 
Avatari i Brainiac
 
Data e antarėsimit: May 2018
Posts: 372
Thanks: 113
Thanked 95 Times in 62 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Brainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Puhiza Shiko postimin
I ri ne moshe mbase. Se kshu mire i informuar dukesh
Dhe ne moshe edhe ne kete forum.Infot e vetme qe kam jane ckam lexu keto 2 dite ketu.
Brainiac ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Brainiac pėlqehet nga
i vjetėr 19-05-2018, 15:51   #465
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 16,054
Thanks: 4
Thanked 3,307 Times in 2,184 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 174
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Dua te gatuaj ndonje gje te mire sot per dreke, por s’me vjen asgje ne mendje.

Ndonje sugjerim?
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i YOKO pėlqehet nga
i vjetėr 19-05-2018, 16:27   #466
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 5,247
Thanks: 4,658
Thanked 2,363 Times in 1,136 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 93
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Spaghetti me 1 sauce bolognaise + 1 salade fraīche !
Si me qene kalabrez!
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Fshatari pėlqehet nga
i vjetėr 20-05-2018, 10:21   #467
Brainiac
V.I.P
 
Avatari i Brainiac
 
Data e antarėsimit: May 2018
Posts: 372
Thanks: 113
Thanked 95 Times in 62 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Brainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Ja ti fus icik neps ktyre emigrantve te forumit.

Brainiac ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Brainiac pėlqehet nga
i vjetėr 20-05-2018, 10:43   #468
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 8,425
Thanks: 1,831
Thanked 2,996 Times in 1,964 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Alb99 Shiko postimin
Ja ti fus icik neps ktyre emigrantve te forumit.

Mami ti beri keto

Une asnjehere si kam qelluar,hapen gjethet ne zjerje dhe behet kacamak lol,njehere qe e provova dmth me s'mora mundin pastaj
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2018, 10:53   #469
Brainiac
V.I.P
 
Avatari i Brainiac
 
Data e antarėsimit: May 2018
Posts: 372
Thanks: 113
Thanked 95 Times in 62 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Brainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Mami ti beri keto

Une asnjehere si kam qelluar,hapen gjethet ne zjerje dhe behet kacamak lol,njehere qe e provova dmth me s'mora mundin pastaj
Normal un vec foto bej
Brainiac ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2018, 11:50   #470
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 8,425
Thanks: 1,831
Thanked 2,996 Times in 1,964 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Mire qe dike te besh e aq se pune e rende vallai per ty ...
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2018, 11:51   #471
Brainiac
V.I.P
 
Avatari i Brainiac
 
Data e antarėsimit: May 2018
Posts: 372
Thanks: 113
Thanked 95 Times in 62 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Brainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Mire qe dike te besh e aq se pune e rende vallai per ty ...
Vetem ke gatimi caloj se jam cun puntor kshu ne pergjithesi.
Brainiac ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2018, 12:06   #472
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 8,425
Thanks: 1,831
Thanked 2,996 Times in 1,964 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

As nje veze te skuqme more,duan vashat mengjesin ne shtrat tani mo djale,po futju punes e ndihmo mamin lol,se mbete pa martu
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2018, 12:07   #473
Brainiac
V.I.P
 
Avatari i Brainiac
 
Data e antarėsimit: May 2018
Posts: 372
Thanks: 113
Thanked 95 Times in 62 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Brainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
As nje veze te skuqme more,duan vashat mengjesin ne shtrat tani mo djale,po futju punes e ndihmo mamin lol,se mbete pa martu
Veze di moj,kam msu dhe makaronat.
Brainiac ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2018, 12:10   #474
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 8,425
Thanks: 1,831
Thanked 2,996 Times in 1,964 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

E shyqyr jarebi,se me bene merak... gjithe ky cun lol
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2018, 12:15   #475
Brainiac
V.I.P
 
Avatari i Brainiac
 
Data e antarėsimit: May 2018
Posts: 372
Thanks: 113
Thanked 95 Times in 62 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Brainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyerBrainiac ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
E shyqyr jarebi,se me bene merak... gjithe ky cun lol
Neser sa te zgjohesh bjeri ziles,do te sjell 1 veze e skuqur e nje cop djath ke koka krevatit.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Brainiac : 20-05-2018 nė 12:43
Brainiac ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2018, 12:37   #476
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: My own Kingdom.
Posts: 11,275
Thanks: 2,964
Thanked 3,948 Times in 1,808 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 558
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Sot vetem shalqin....
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2018, 18:18   #477
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 13,196
Thanks: 2,172
Thanked 6,043 Times in 1,872 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 179
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Si e djele dhe pushim sa nxorra nga furra nje Embelsire me ananas.

Pas pak do e dekoroj se nashti mfilloi xhesuri .
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg FDB0FDED-B1D9-48E2-939A-5D6231D291CF.jpg (21.3 KiloByte, 20 shikimet)
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 20-05-2018, 18:42   #478
xhori
V.I.P
 
Avatari i xhori
 
Data e antarėsimit: Feb 2016
Vendndodhja: MARCHE
Posts: 917
Thanks: 160
Thanked 346 Times in 199 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
xhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Si e djele dhe pushim sa nxorra nga furra nje Embelsire me ananas.

Pas pak do e dekoroj se nashti mfilloi xhesuri .
lev,drog dhe ananas thuhej dikur
__________________
pis milet
xhori nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2018, 19:07   #479
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 13,196
Thanks: 2,172
Thanked 6,043 Times in 1,872 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 179
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga xhori Shiko postimin
lev,drog dhe ananas thuhej dikur
Nuk e paskam nigju kte.

Torta gati bujrum
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg DF525C8A-D5C9-4BEC-B298-4A7E842F6F5B.jpg (22.9 KiloByte, 17 shikimet)
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 21-05-2018, 15:18   #480
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 3,778
Thanks: 3,389
Thanked 1,306 Times in 572 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 132
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Te lumshin duart Beaute! Duket e bukur, besoj ka dal edhe e shijshme.

Une gjelle me mish dhe patate sot.
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur