Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-07-2018, 18:02   #581
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 37,108
Thanks: 9,913
Thanked 8,980 Times in 5,323 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 492
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gjėzėtari - gjėza tė ndryshme logjike

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
E pa mundur, vajzat nuk janė trazavace, dhe me tė ndjeshme ,ndihen nė faj edhe kur s'kanė faj ose mundohet tė marr fajin siper pėr tė mbrojtur vėllanė ...
Mund edhe ta ketė rrėzuar tėrmeti dhe asnjė nuk ka faj.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2018, 18:11   #582
Eden
☆ø.•♥ Soulmate ♥•.ø☆
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 9,980
Thanks: 2,025
Thanked 3,464 Times in 2,268 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Gjėzėtari - gjėza tė ndryshme logjike

Je jashtė temė Kepo,ke vetėm 4 opsione (fajtore) . ..zgjidh e mbledh tash
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2018, 18:17   #583
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 37,108
Thanks: 9,913
Thanked 8,980 Times in 5,323 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 492
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gjėzėtari - gjėza tė ndryshme logjike

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Je jashtė temė Kepo,ke vetėm 4 opsione (fajtore) . ..zgjidh e mbledh tash
E kam dhėn njė nga 4 opsionet unė nė postim tė mėparshėm.
Tani mė lind e drejta tė bėj hetime pėr mundėsi tė reja.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2018, 18:19   #584
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 5,489
Thanks: 2,114
Thanked 1,910 Times in 1,001 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 87
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gjėzėtari - gjėza tė ndryshme logjike

Nuk ka asgje qe indikon se cili e ka be, nga nje foto nuk mund ta dijme. Vetem supozime gjenerale.

Mund te themi C se ben si i pafajshem, mund te themi A se ka pozicion te cuditshem etj etj.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2018, 18:23   #585
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 37,108
Thanks: 9,913
Thanked 8,980 Times in 5,323 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 492
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gjėzėtari - gjėza tė ndryshme logjike

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Je jashtė temė Kepo,ke vetėm 4 opsione (fajtore) . ..zgjidh e mbledh tash
https://www.anabelmagazine.com/artik...-have-in-mind/
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2018, 18:36   #586
BlueRose
V.I.P
 
Avatari i BlueRose
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Posts: 4,161
Thanks: 1,237
Thanked 1,192 Times in 776 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 91
BlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gjėzėtari - gjėza tė ndryshme logjike

Ncnc, sa shpejt e solle : )
__________________
"Pėrveē mendimeve tona, nuk ka asgjė qė tė jetė vėrtetė pushteti ynė dhe respektimi i tyre ėshtė fuqia jonė e vėrtetė"
BlueRose ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2018, 18:42   #587
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 5,712
Thanks: 233
Thanked 1,087 Times in 737 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gjėzėtari - gjėza tė ndryshme logjike

djemte bejne rremuje dhe do ishte thyer edhe abazhuri, pra mendoj D pasi vajza e vogel kerkon nje lloj mbrojtje qe eshte afer nenes...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2018, 19:24   #588
Eden
☆ø.•♥ Soulmate ♥•.ø☆
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 9,980
Thanks: 2,025
Thanked 3,464 Times in 2,268 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Gjėzėtari - gjėza tė ndryshme logjike

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
E kam dhėn njė nga 4 opsionet unė nė postim tė mėparshėm.
Tani mė lind e drejta tė bėj hetime pėr mundėsi tė reja.
Epo mire ,une po thom qe e hodhi macja e shtepise kur po germonte minjte atehere

Kemi tendenca thote per tu sjell si lider - C-ja

E dije pergigjen ti ndaj zgjodhe c-ne,hileqar
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2018, 20:29   #589
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 37,108
Thanks: 9,913
Thanked 8,980 Times in 5,323 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 492
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gjėzėtari - gjėza tė ndryshme logjike

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Epo mire ,une po thom qe e hodhi macja e shtepise kur po germonte minjte atehere

Kemi tendenca thote per tu sjell si lider - C-ja

E dije pergigjen ti ndaj zgjodhe c-ne,hileqar
Jo pėr Zotin mė pas e pash pėr tė gjetur kush ishte pėrgjigja e saktė dhe aty e mora vesh qė tė gjitha ishin pėrgjigje tė sakta.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2018, 20:30   #590
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 37,108
Thanks: 9,913
Thanked 8,980 Times in 5,323 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 492
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gjėzėtari - gjėza tė ndryshme logjike

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BlueRose Shiko postimin
Ncnc, sa shpejt e solle : )
Po s'rri dot pa folur ajo Eden ēa t'i bėj unė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur