Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Sporti nėpėr botė

Sporti nėpėr botė Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, volejboll, basketboll, boks etj

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 16-06-2015, 04:42   #1
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,201
Thanks: 1,839
Thanked 1,059 Times in 582 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Hockey

CHICAGO BLACKHAWKS FITOJNE TITULLIN E 3-TE KAMPION! What an amazing night for Chicago!

LETS GO HAWKS!!!!!!!!Stanley Cup i 3-te ne 6 vjet por i pari ne 77 vjet i fituar ne shtepi.http://sports.yahoo.com/blogs/nhl-pu...010831816.html
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-06-2015, 04:52   #2
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 4,492
Thanks: 106
Thanked 465 Times in 369 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hockey

Blahhhhhh
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-06-2015, 05:03   #3
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,201
Thanks: 1,839
Thanked 1,059 Times in 582 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Hockey

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
Blahhhhhh
Mos u merzit se fitoni sezonin tjeter se ne e bejme nga nje sezon pushim midis titujve qe fitojme.__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-06-2015, 05:06   #4
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 4,492
Thanks: 106
Thanked 465 Times in 369 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hockey

Eh qysh kur hupen te shtunen ne tampa e dita qe skan me ia dal dot
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-06-2015, 05:12   #5
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,201
Thanks: 1,839
Thanked 1,059 Times in 582 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Hockey

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
Eh qysh kur hupen te shtunen ne tampa e dita qe skan me ia dal dot
Ne fakt Tampa ishte shume mire sot dhe ishin shume te shpejte, gjithsesi Hawks e dinin qe duhej te fitonin sot. Kupa e pare qe do fitonin ne 77 vjet ne shtepi dhe nuk mund te zhgenjenin fansat sot.

Sot ne Chicago ka furtune shiu, permbytje, dhe fireworks non-stop. Mendo edhe kupa erdhi minutat e fundit escorted by police se rruget te permbytura gjithandej. lol
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-06-2015, 04:00   #6
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,201
Thanks: 1,839
Thanked 1,059 Times in 582 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Hockey

Parada e bere sot ne Chicago me mbi 1 milion njerez:__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-06-2015, 04:20   #7
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 4,492
Thanks: 106
Thanked 465 Times in 369 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hockey

Yeah you guys deserved it lol
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-06-2015, 04:22   #8
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,201
Thanks: 1,839
Thanked 1,059 Times in 582 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Hockey

I sense a little sarcasm in your statement. lol
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-06-2015, 04:26   #9
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 4,492
Thanks: 106
Thanked 465 Times in 369 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hockey

Jo jo asni lloj sarkazme gjith ky milet gjith ky organizim. Ke ne as ni e 100 e ktyne njerzve sdo kishin dal
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-06-2015, 04:39   #10
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,201
Thanks: 1,839
Thanked 1,059 Times in 582 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Hockey

Keshtu ka qene dhe dy heret e tjera. Po lexoj qe edhe sot paskan qene rreth 2 milione veta ne fakt si ne 2010 dhe 2013.

Kjo foto eshte nga parada e 2013:

__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-08-2015, 22:57   #11
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 8,609
Thanks: 906
Thanked 1,462 Times in 793 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 109
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hockey

Kjo si puna e marteses... 2 gezojne e 500 festojne.

Kur u be edhe Chicago kampion ne hockey se shpejti afrikanet do te dominojne lojrat e dimrit
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-05-2016, 01:39   #12
COB
IllyrianMuslim
 
Avatari i COB
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 859
Thanks: 30
Thanked 69 Times in 46 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
COB ka njė atmosferė spektakolareCOB ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Hockey

Nuk e kultivojmė kėtė sport por mesa kam pėrcjellur kėtu nė Finland mė pėlqeu shumė. Sporti mė i popullarizuar nė Finlandė.
COB nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-05-2016, 03:11   #13
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,201
Thanks: 1,839
Thanked 1,059 Times in 582 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Hockey

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mano Shiko postimin
Kjo si puna e marteses... 2 gezojne e 500 festojne.

Kur u be edhe Chicago kampion ne hockey se shpejti afrikanet do te dominojne lojrat e dimrit
Nuk e kisha pare kete koment absurd te bere nga pure jealosy.

Besoj se e di qe Chicago Blackhawks is a dynasty tani apo jo? Nqs merr vesh nga hockey, e di shume mire se cfare do te thote ajo.

__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-05-2016, 17:02   #14
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Anhui
Posts: 38,675
Thanks: 9,928
Thanked 5,467 Times in 3,672 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 273
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Hockey

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Esther Shiko postimin
Nuk e kisha pare kete koment absurd te bere nga pure jealosy.

Besoj se e di qe Chicago Blackhawks is a dynasty tani apo jo? Nqs merr vesh nga hockey, e di shume mire se cfare do te thote ajo.

I mujtet qeket me penallti....urime usa!
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-02-2018, 17:09   #15
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Anhui
Posts: 38,675
Thanks: 9,928
Thanked 5,467 Times in 3,672 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 273
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hockey

Kur lu me PORDHE ha ....DRU.
Hakun do ja u marrin....ruset.

Do KRYHET.
__________________
Premtoju njerezve nje fitim, te afrohen,kerkoju nje te tille do te largohen.

Chuang-tzu.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-02-2018, 21:35   #16
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 11,286
Thanks: 1,969
Thanked 2,266 Times in 1,241 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 292
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hockey

E kemi pas nje hokeist te mire shqiptar, tash eshte pensionu.

Tie (Tahir) Domi. Ka qene edhe lojtar i mire por me shume dallohej per dajak. Lol

__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rex pėlqehet nga
i vjetėr 11-03-2018, 19:43   #17
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Anhui
Posts: 38,675
Thanks: 9,928
Thanked 5,467 Times in 3,672 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 273
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hockey

Urime ekipit OLIMPIK.Moderatori deutsch ishte...IDIOT.
Glück kann man nicht zwingen.
__________________
Premtoju njerezve nje fitim, te afrohen,kerkoju nje te tille do te largohen.

Chuang-tzu.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur