Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 19-03-2018, 22:05   #901
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 3,417
Thanks: 4,242
Thanked 2,498 Times in 1,006 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 37
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Shyqyr qe ke oreks thuj
Pa iku ta blej edhe ty1 se 1£ baka t'paska kap edhe ty oreksi
__________________
Never regret something that made you smile.
Hope nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-03-2018, 22:09   #902
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: My own Kingdom.
Posts: 10,732
Thanks: 2,668
Thanked 3,569 Times in 1,620 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 534
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Ktu tek une kushtojne £6.99 ku i gjete me £1 ti?
T’lutem mas im shti nborgj
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-03-2018, 22:10   #903
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 8,655
Thanks: 887
Thanked 5,117 Times in 2,270 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 155
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Kush e hengri gjithe ate mish?
Ku eshte gjithe ai mish mi? Ato paidhaqet te grillura ikin menjehere, vetem cuni im ha gjysmat aty ashtu fap e fap pa buke
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-03-2018, 22:11   #904
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 8,655
Thanks: 887
Thanked 5,117 Times in 2,270 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 155
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Nashti po bej prape laker me mish. Ma pelqyen shume heres qe kaloi e ma kerkuan prape, LOL
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-03-2018, 22:14   #905
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: My own Kingdom.
Posts: 10,732
Thanks: 2,668
Thanked 3,569 Times in 1,620 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 534
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Mua mu duk goxha per 3 veta! Po foto nuk solle ama..
Gatuan dy here ne dite?
Ti qofsh!
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-03-2018, 22:16   #906
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 8,655
Thanks: 887
Thanked 5,117 Times in 2,270 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 155
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Foto nuk solla se u bera vone dje per ndeshjen, e une po si bera foto ashtu fresh te sapo gatuara Pastaj sme behet ti bej me. une mezi po gatuaj 1here ti me thua 2??! Ku 2 mi? Lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-03-2018, 22:18   #907
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: My own Kingdom.
Posts: 10,732
Thanks: 2,668
Thanked 3,569 Times in 1,620 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 534
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Mu duk i sotshem ai postimi i mishit! I’ll get my glasses
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-03-2018, 22:20   #908
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 3,417
Thanks: 4,242
Thanked 2,498 Times in 1,006 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 37
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Ktu tek une kushtojne £6.99 ku i gjete me £1 ti?
T’lutem mas im shti nborgj
T'pasha tan jeten n'borgj
Te asda naqe half price
__________________
Never regret something that made you smile.
Hope nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur